reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wszystkiego najlepszego dla Lenki i Kubusia:)
Czarna dopiero zauważyłam, co to za wpis nie staram się:no: do roboty weź tego M za schaby i do wyra niech dziecia robi.
 
reklama
Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!

Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!


Życzy Tomuś z Rodzicami


Życzymy Wam wszystkim abyście wszystkie doczekały się małego cudu!!!!

Emy
przytulam!!!chłopaki na pewno będą przy Was w te święta... i następny rok będzie lepszy
.



 
Kochane,już lada moment zaczną się te magiczne Święta,które łagodzą obyczaje i jednoczą ludzi...chce Wam podziękować za wszystko co od Was otrzymałam,za wiarę,za cierpliwość,za marzenia,za siłę....dziękuję,że JESTEŚCIE :*
Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia....:*
 
obrazek.jpg
Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!

kochane życzę Nam wszystkim byśmy nie musiały już nigdy płakać..
no chyba, że ze szczęścia...
byśmy miały swoje cuda...
by wszystko nam się układało...
by nam się dobrze wiodło!!

Dla wszystkich NASZYCH ANIOŁKÓW
[*]
 
prija. Jak wizyta u ginekologa?

Wszystkim życzę Wesoych Świąt, choć dla niejednej z nas łamanie się oplatkiem i słuchanie życzeń od rodziny będzie katorga.
Trzymaj się Emy rozumiem, czemu nie mozesz patrzeć na choinkę.
Mnie mdli na myśl o świętach.

Ja skupiłam sie głownie na zdrobieniu pięknego ( na tyle na ile umiem) stroika na grób mojego synka.

Buziaki dla wszystkich!
 
witajcie kochane...cały dzien czekałam zeby do was napisac i wreszcie sie doczekalam...pomozcie,bo nie wiem co robic i co myslec...pamietacie jak pisałam o tej sytuacji dzien przed owu itd...no wlasnie...27go mam dostac@...dzis zaobserwowałam tzn juz wczoraj,ze tak ok południa strasznie mnie mdli...nie wymiotuje,ale mdli mnie bardzo...mam tez zawroty głowy czasem tak mi sie zakreci,ze musze sie zatrzymac...ciagnie mnie okrutnie w pachwinach...i to z tych objawow na tyle...teraz to co mnie martwi:sorry2: czasem mam kłucia w podbrzuszu.nie bolesne,ale niepokojace,bo jesli jestem w ciazy to wiem,ze to nic dobrego nie zwiastuje...:no: czasem wezme no-spe,ale tylko profilaktycznie zeby sie uspokoic.i czuje takie uczucie pełnosci w podbrzuszu jak na @...co o tym myslicie??? czy mogla bym juz miec jakies objawy??? cos odczuwac???? czy to wyobraznia???? czytałam,ze takie uczucie pelnosci nie jest tez dobre:no:,ale czy moze tak byc bo zbliza sie termin@???? i te kłucia....:wściekła/y::wściekła/y: ehh generalnie nie nastawiam sie na nic dobrego(cytomegalia od 2 miesiecy) takze wiecie....ale nadzieja zawsze jest.kupiłam test i zastanawiam sie czy go jutro rano nie zrobic,ale nie wiem czy jest sens czy czekac i zrobic po 27????? i jesio jedno pytanko do dziewczyn ktore brały lub biora CLEXANE.jaka dawke bierzecie??? bo dzis bylam w aptece zapytac o cene i kobitka mi powiedziała,ze cena zalezy od dawki a jest ich kilka...w srode ide do internistki zapytac sie czy by mi nie wypisała recepty,ale nie znam dawki...do swojej ginki juz sie teraz nie dostane,a jesli test pokaze 2 kreski to nie moge czekac bo moze byc za pozno....kurcze dziewczyny tak sie boje...moj maz mnie pociesza mowi zebym sie nie nastawiala negatywnie,ze moze sie uda ale czy ja wiem...jak tu sie nie bac??? ehh...

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *...04.05.2008 ( 6 TYG ) * ...
 
witajcie kochane...cały dzien czekałam zeby do was napisac i wreszcie sie doczekalam...pomozcie,bo nie wiem co robic i co myslec...pamietacie jak pisałam o tej sytuacji dzien przed owu itd...no wlasnie...27go mam dostac@...dzis zaobserwowałam tzn juz wczoraj,ze tak ok południa strasznie mnie mdli...nie wymiotuje,ale mdli mnie bardzo...mam tez zawroty głowy czasem tak mi sie zakreci,ze musze sie zatrzymac...ciagnie mnie okrutnie w pachwinach...i to z tych objawow na tyle...teraz to co mnie martwi:sorry2: czasem mam kłucia w podbrzuszu.nie bolesne,ale niepokojace,bo jesli jestem w ciazy to wiem,ze to nic dobrego nie zwiastuje...:no: czasem wezme no-spe,ale tylko profilaktycznie zeby sie uspokoic.i czuje takie uczucie pełnosci w podbrzuszu jak na @...co o tym myslicie??? czy mogla bym juz miec jakies objawy??? cos odczuwac???? czy to wyobraznia???? czytałam,ze takie uczucie pelnosci nie jest tez dobre:no:,ale czy moze tak byc bo zbliza sie termin@???? i te kłucia....:wściekła/y::wściekła/y: ehh generalnie nie nastawiam sie na nic dobrego(cytomegalia od 2 miesiecy) takze wiecie....ale nadzieja zawsze jest.kupiłam test i zastanawiam sie czy go jutro rano nie zrobic,ale nie wiem czy jest sens czy czekac i zrobic po 27????? i jesio jedno pytanko do dziewczyn ktore brały lub biora CLEXANE.jaka dawke bierzecie??? bo dzis bylam w aptece zapytac o cene i kobitka mi powiedziała,ze cena zalezy od dawki a jest ich kilka...w srode ide do internistki zapytac sie czy by mi nie wypisała recepty,ale nie znam dawki...do swojej ginki juz sie teraz nie dostane,a jesli test pokaze 2 kreski to nie moge czekac bo moze byc za pozno....kurcze dziewczyny tak sie boje...moj maz mnie pociesza mowi zebym sie nie nastawiala negatywnie,ze moze sie uda ale czy ja wiem...jak tu sie nie bac??? ehh...

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *...04.05.2008 ( 6 TYG ) * ...
Po pierwsze nie panikuj
Zwykle testy wychodzą w dniu @ ,ale jak zapłodnienie było nieco wcześniej a czasami tak się zdarza to wtedy nawet na 3-4 dni przed zobaczysz bladą kreskę .
Problem w tym ,że przy ciąży biochemicznej też będzie kreska blada ,bo ja tak miałam np : i kilka dni po terminie @ dostałam go normalnie tyle ,że bardziej obfity i bardziej boleesny .
Tak też się zdarza.
Moim zdaniem na Clexane jest jeszcze czas i możesz troszkę się wstrzymać .
Zwykle się daje dawkę 0,4 ,ale dziewczyny dostają też 0,2 to zależy od gina i od potrzeb.
Co do objawów to niby za wcześnie ,ale ja zarówno z córką jak i z synkiem miałam już pierwsze objawy 3-4 dni od zapłodnienia.
Nie wiem jak to możliwe ,ale od razu mnie niemiłosiernie mdli :-D:-D
W tej ciąży też tak było.
Pomimo tego ,że ciąży tak naprawdę nie miało prawa być ,ale ja czułam ,że coś jest na rzeczy ....
Uczucie pełności ,wzdęcia ,kłucia itp są jak najbardziej prawdopodobne i nie ma w tym nic niepokojącego .
Będzie dobrze.
Głowa do góry .
Albo to ciąża ,albo psychika Ci psikusa płata .
Wkrótce się okaże ;-):-):-)
 
reklama
Jestem już po. Jest jajeczko i żółtko:) Czyli jest ciąża :-):-) Strasznie się cieszę, ale też boję. W ogóle lekarz mnie skrzyczał, że tak szybko po zabiegu zaszłam w ciąże, że jest ryzyko, że łożysko "przeżre" macice, czy coś tego typu. To będzie ok. 4 tydz., więc serduszka nie było jeszcze, ale mam iść za 3 tyg. Jajeczko ma 7mm, a żółtko 2mm. Jedno mnie zastanawia.Powiedział, że jak mnie pobolewa brzuch to źle, czyli że są skurcze macicy i jest ryzyko poronienia. A ja czytałam, że prawie wszystkie dziewczyny pobolewa brzuch i to wcale nie jest źle. Sama nie wiem co myśleć. W sumie to brzuch mnie nie boli jakoś tak, tylko prawdopodobnie zrosty po operacji jajnika. Kazał mi leżeć, zero wysiłku. Dowiedziałam się też mnóstwo na temat leków na podtrzymanie i chorych chłopcach, które się potem rodzą. Masakra. Mój brzuch już jest taki twardy. Oby było teraz już dobrze.
 
Do góry