reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaj mycha, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Dla twoich aniołków
[*]

Wiem jak jest ci ciężko, zwłaszcza że walczysz o swój mały cud już tak długo.
Zostań z nami, tutaj się wspieramy i tutaj czekamy na swoje kruszynki i pomomo trudnych okoliczności w jakich się poznajemy udaje się nam prędzej czy później razem doswiadczac narodzin naszych ukochanych skarbów.

Mam nadzieję, ze twoj organizm się szybko oczyści i będziecie mogli starac się ponownie, moze po laparoskopii IVF nie będzie potrzebne, jak tym razem...
Wierzę, że wszystko się ułoży
 
reklama
dziewczyny stwierdzam, że jestem cholerna egoistka... tak moje sprawy się zawirowały, że myślę tylko o sobie!! przepraszam....
anetha a który to tydz? ja też nie wiem czy jest ok, może bedziemy równo szły:)
as betę robiłam w piatek... dziś odebrałam wyniki... u mnie beta kosztuję 40zł... nie mam kasy, żeby co chwila robić... może jutro znajdę jakiegoś ginka państwowo żeby dał mi skierowanie. kochane u mnie jest dokładnie 5... każdy mnie już zna....haha........

najadłam się czosnku, że smierdzi ode mnie okropnie.... blee... herbata z miodem i cytryną była..... zobaczymy jutro.....

gosiulek dobrze, że się z chłopem dogadałaś....
ilona 24 trzymam mocno &&&&&&&&&&&&

venesca i kłaczkowa jakbyście były już starymi babami podchodzącymi geriatrią to byście nie siedziały na takich forach....i nie myslały o dzieciach.... a ty kłaczku nosisz groszka, więc jesteś kobitka w sile wieku:)

mało tego doszłam do wniosku że przełożymy ten ślub... nie bedę kolejny raz stresować się przygotowaniami... wszystko dla dobra fasolinki ( o ile ma się ona dobrze)... bo boli mnie całe podbrzusze.......

Bardzo dobrze, że teraz myślisz o sobie- tak trzymaj, a my tu jesteśmy z Tobą;)

Ja bym się nie pogniewała, jakby mi Niebo takiego Skarbka zesłało. Po takiej stracie człowiek inaczej podchodzi do życia i jego problemów...

Pozdrowionka:*
 
Mycha79 i Bunny86, światełka dla Waszych dzieci (*) (*).
Trzymajcie się, Kochane.

Bunny86- dla mnie był to ból podobny do okresowego, może ciut mocniejszy...
 
Witam ale dawno mnie tu nie było a tu takie wieści!
Anatha As Karolciu Ilonko Gratuluje Mocno Trzymamy kciuki za Wasze fasolki:*
Kobietko Czarna Zjola ja dalej zaciskam& za Wasze boboseksy:p


Mycha79 i Bunny86 Bardzo mi przykro (*) Niech czas zagoi rany...


Nie jestem wstanie opanować waszej produkcji.U nas ok :)
 
Bunny no pewnie kochana , że pamiętam , a tak miałam nadzieję, że lekarz się u Ciebie pomylił :-(

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie. Wiecie co, fakt, ryczałam parę razy, z żalu do lekarzy, że nie zajęli się mną jak trzeba, w końcu po tylu latach przyszła ciąża. Jakoś inaczej przeżywam teraz stratę, może dlatego, że nie widziałam zarodka, od początku miałam przeczucie, że jest coś nie tak. Cieszyłam się tą ciążą, bo okazało się, że mojego męża brat zostanie ojcem, zaliczyli z dziewczyną wpadkę. Życzę im jak najlepiej, ale pewnie wiecie jak to jest, więc nie będę tego pisać.
Najgorsze, że endokrynolog wmówił mi, że moja tarczyca, moje wyniki nie zagrażają ciąży. A tutaj okazuje się, że prawdopodobnie przyczyną poronienia była moja tarczyca. Mam wysokie aTPO i TSH niby w normie, ale za wysokie do ciąży.
 
Cześć kochane!!!

AS odpoczywaj jak najwięcej!!!!!
ilonko1990 wszystkie jestesmy tu z tobą dostałaś od losu piękny prezent niektóre z nas dałyby dużo aby tak szybko zajść w ciążę teraz kobito uśmiech na twarzy proszę i szukaj lekarza i rób wyniki i ciesz się z nami:) &&&&&
Anetha pisz cos więcej kochana!!!! Jak tam się czujesz co tam u ciebie???? &&&&:D
zjola mówisz i masz :D &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Bunny ja miałam zabieg najpierw kroplówa urodziliśmy Michałka potem na zabieg ale w 19 tyg uśpili mnie całkowicie obudziłam sie w pokoju po ok godzinie czułam tylko pustkę w sercu :( ok dwa dni po zabiegu leżałam i ryczałam dobrze że masz patryka :):) I ja miałam w moim Kacprze opokę jak zawsze zresztą jest moim całym światem!!!:) Będziemy trzymały kciuki a za niedługo mamy nadzieje że napiszesz że masz dwie kreseczki na teście :)
Mycha79 (*) światełko dla twoich aniołeczków witaj wśród aniołkowych mam zostań z nami na tym wątku dość często zdarzają się CUDA mam nadzieję że i TY nam niedługo pokażesz dwie kreseczki na teście:) hmmm a co do lekarza ja mam do nich niestety wstręt i naprawdę trzeba poszukać takiego który nie zajmuje się "mechanicznie" kobietami noszącymi w sobie życie &&&& kciuki!!!!:)
kaira24 Lenka ma już 8 miesięcy jaaaacie ale czas leci....:):) Niech się zdrowo chowa zwłaszcza przed zbliżającą się zimą ;/ Buziaki dla WAS:)
czarna nawet nie wiesz jak się ciesze kochana trzeba to gdzies poprostu zapisać że w końcu!!!!!!!!!!!! Teraz niech u ciebie się ziemia trzęsie!!!!!!:):) A jak tam dziewczyny wiedzą że chcecie mieć dzidziusia???
ilona24 nie ma jak pękająca z dumy mamusia :):)

A odemnie własnie wyszli Panowie od centralnego przyjechali ok 21 :) no napaliłam w piecu i czekam mam nadzieję że nie wybuchnę i że w końcu będe miała ciepło i co najwazniejsze wodę ciepłą.
 
Witam
Mycha 79 trzymaj się kochana mam nadzieje że uda sie bez zabiegu
Dziewczyny czy gdy jest puste jajo brak zarodka sa typowe objawy dla ciazy czyli mdlosci czeste chodzenie do toalety czy raczej nie.czy ta ciąza konczy sie poronieniem samoisntym
Pozdrawiam was
milego dnia
 
Mycha79 - witaj, dla Twoich Aniołków zapalam światełko
[*], dla Ciebie wysyłam mnóstwo sił. A lekarzowi prowadzącemu ufasz tak na 100%, może zmiana by się przydała.
 
Anetha - pipko...a co to za pytanie? nie mysl w ten sposób.....a jak masz stresa...bo jeszcze nic nie widziałaś to śmignij może do jakiegoś innego ginka tylko na USG....bedzie dobrze...słyszysz....ja tez sie strasznie boje....każdego dnia zasypiam z obawą czy maleństwo jeszcze zyje....mam dni zwatpienia...np. wczoraj poryczałam się po zastrzyku i przestałam widzieć w tym wszytskim sens....ale musimy wierzyc i byc silne...
 
reklama
Cześć kobitki...
Mycha zapalam
[*]...
Bunny u mnie zabieg trwał nawet nie wiem ile- 15 min??? Nic nie czułam bo mnie uspali, dopiero po godz maialamstraszne skurcze macicy, ból mozna porównać do bólu @, tyle że kilkanaście razy mocniejszy.
Wypuscili mnie z 3 godz po zabiegu o domu, musiałam leżeć i nie moglam dzwigac przez 2 tyg.
Po zabiegu jakotworzylam oczy wymamrotaalm do dr ze chę 2 buteleczki tego co mi dali bo się fajnie po tym spi :) ale mieli ze mnie ubaw :)
no a potem tojuz nie bylo wesoło......:-(
 
Do góry