reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

no ilonka dziś pogoda łózkowa, tylko pod kołderką leżeć.... Marzy mi się taki jeden dzień :-) Rozgrzema się herbata z zurawiną, zaczyna sie jesien i co za tym idzie - moje kłopoty z pecherzem...
 
reklama
Witam się w słoneczny wrześniowy poranek. Dziewczyny mam do was pytanie jak to u was jest z ruchami maluszków, u mnie niby druga ciąża, a ruchy takie delikatne że ledwie wyczuwalne, nie pamiętam kompletnie jak to było w pierwszej ciąży. Nawet ze stresu zakupiłam detektor, bo bym oszalała, tak przynajmniej wiem że serducho bije, cały dzień cisza tylko wieczorem czasami puknie :eek:...
 
ania- u mnie jest OK tym razem, testy zamówiłam aż 6 hehe, ale testuje w poniedziałek , może zatestuje w niedziele przed P i zrobie mu niespodzianke, bo poniedziałek jakbym zrobiła rano to tak troszkę kijowo bo wyjezdza do pracy, wiec nawet jakby sie udalo wolałabym świętować z nim niż osobno :p no ale jak tempka zleci to nie ma sensu sikać,wiec czas pokaże ,a na razie jest OK, nie mysle tyle,nie szukam objawów itd :)zajmuje sie aby nie myslec :) Jest o 360 stopni lepiej niz w zeszłym cyklu, w tym wyluzowałam :)))))))))

ania - nie pisz jednozdaniowych postów bo Cię nasza kochana moderatorka opierniczy :p hehe
 
Cześć Babeczki.
Bunny leży z wenflonem i czeka...
Ojej jaka paskudna pogoda...
Pijemy z mężem kawkę i sobie rozmawiamy.
Wiecie co dochodzimy do wniosku że nasz mały mało mówi po szcepionkach.Kiedyś mówił więcej i był chętny do powtarzania a teraz tak jakby się wstydził albo nie potrafił. Nie wiem.
Miłego dnia dla Wszytskich..
A my za kilka dni znów zaczynamy staranka...
 
Witam się w słoneczny wrześniowy poranek. Dziewczyny mam do was pytanie jak to u was jest z ruchami maluszków, u mnie niby druga ciąża, a ruchy takie delikatne że ledwie wyczuwalne, nie pamiętam kompletnie jak to było w pierwszej ciąży. Nawet ze stresu zakupiłam detektor, bo bym oszalała, tak przynajmniej wiem że serducho bije, cały dzień cisza tylko wieczorem czasami puknie :eek:...

Uważaj z tym detektorem bo z tego co słyszałam można 'zawału
dostać jak nie znajdziesz tętna.Czasami tak dzieciaczek się ułoży że trudno go znależć...
W perwszej ciąży ruchy byly delikatne a w drugiej jak Kacper mnie kopną to nie miałam wątpilwości.

A co Wy z tymi jednozdaniowymi postami. Pierwsze słyszę że nie można.Na innych forach nie ma problemu...
 
witaj kasiuleczka ja tez mialam detektor, co wieczór bylo smarowanie brzucha oliwka i sluchanie serduszka bo tez mała mało kopała, ledwo ją czułam ale chyab pod koniec 6 mca poczatek 7 zaczlea bardzije wariowac, i to szczególnie wieczorami jak juz w łozku byłam. Wiec sie nie martw, tWoj akluseczk ajeszcze da ci popalic :)


ej naprawdę nie można pisać jednozdaniowych postów?????? no co WY :-) no dobra więc od dzis będą ESEJE :-D
 
Ostatnia edycja:
Reorganizacja w hierarchii geriatrycznej, zjolu! Zaszczytny tytul viceNaczelnej Geriatrii Wata przechodzi na mnie, niniejszym stajesz sie trzecim pretendentem do tronu.
laugh.gif
Ale sie porobilo, co nie?
Lilijanna, odebralam.
Ilona, to wreszcie macie jak my! U nas zimno od kilku dni, odbieralismy kolege z lotniska a ten w koszulce. Ja sie smieje ze goracy chlopak, a on ze w Polsce powyzej 20stopni temperaturki - normalnie gul mi skoczyl.
Bella, i tak ma byc. Gdybysmy byly kompletne tetryki, to ja sobie nie wyobrazam macierzynstwa - biedne to dziecko. A my tu jeszcze dzikie plany mamy, Rajmund sam twierdzi ze ten dzieciak to bedzie kuriozum na skale swiatowa bo po takich zakreconych rodzicach nic normalnego udac sie nie moze.
laugh.gif
Pewnie ma racje jak zawsze...
Kasiuleczka, na tym etapie to takie smyranie delikatne jeszcze moze byc, wiec sie nie stresuj. Jak masz podsluch, powinnas byc spokojniejsza. Nasz Karol ostatnio sie uspokoil, juz nie szaleje, tylko kilka razy dziennie cos tam posmyra i jest spokoj. Budzi sie zawsze w samochodzie i Rajmund twierdzi ze to po tatusiu, bo on od kiedy pamieta to zeby w uszczelce i ogladanie swiata. Najwazniejsze ze sa ruchy i dzieciatko rosnie.
 
hej dziewuszki

Ilonka trzymam kciuki żeby wszystko bylo ok &&&&&&&&

Ilonka24 tak se zerknęłam na Twój wykresik no i trzymam kciuki :-)

Zjola Czarna mam nadzieje, że będę mogła z wami się starać :-)

co do słówek to filipek na smoka mówił "mok" a na oko "koko" :-D

Mysz złapana w końcu:tak:

Emy pogłaskaj Daktylka:tak:

Dla wszystkich aniołków (*)


Wkurzyłam sie na mojego M....pojechalismy na weekend do moich rodziców i przyszła dziewczyna mojego brata i zaczyna gadać o swoim kocie, że musiała kuwete do piwnicy zanieść bo tak cuchnie moczem, że w ogóle od kotów śmierdzi i nam będzie śmierdziało w mieszkaniu, ze mamy się zastanowić nad kotem bo szkoda tyle pieniedzy wydawać a potem kota sie pozbywać, brrrr....no i mój mąż juz nie chce kota, a ja juz mam wybranego.....ale on mówi NIE....mówie mu choć do piwnicy moich rodziców tam gdzie śpi ich kotek i tam nie śmierdzi, a on mi mówi że on po podwórku cały dzień biega i dla tego nic nie czuć......zła jestem na niego, bo już się cieszyłam że ktoś nam potowarzyszy......
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry