reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Rozumiem, że dzisiaj z tymi jednozdaniowymi postami jeden po drugim sprawdzacie jak długo wytrzymam? No więc już granica przekroczona, proszę mi tu nie czatować, bo robi się ileś tam stron nadprogramowo :tak: Proszę w wolnej chwili dobra kawkę sobie zrobić z czymś ekstra, na takie zimno proponuję herbatkę z rumem np. :tak:

Ilonka1990 - pod kołdrę, herbatę z miodem, malinami, czosnkiem. Na gardło do ssania ISLA. I umówić się do rodzinnego zaznaczając, że jesteś w ciąży koniecznie!
 
Cześć ,
gosiulek , bardzo fajnie że się dogadaliście z mężem :)
As , ty pędziwiatrze ! przystopuj trochę!
ania2403 , doczekasz się dziecka jak my wszystkie , tylko spokojnie i uparcie idziemy do przodu!
ilona1990 , wyniki dobre teraz tylko czekać aż zarodek ujawni się w macicy - i kuruj się !
ilona24 , ten cykl już chciałas spisać na straty , a ja ci mówiłam że cudnie się wstrzelił twój mężuś w owulkę!!! Trzymam&&&&&.
Karolcia i anetha - musiabyć OK , nie ma innej opcji!!! Buziory dla Was!
Zjola , to powodzenia na badaniach!

Mój stary się wczoraj obruszył , że ja plaster przyklejam , bo zapomniał że 1 ostatni mi został . Byłam zaskoczona jego reakcją . Ale to super , bo naprawde nie odpuścił i się staramy. W niedzielę odklejam , potem @ i boboseksy :)
Ciekawsze słowa mojej Blanki To : hankłidiczki - rękawiczki , haluzy - rajtuzy
 
Miskam!! Janiepierdykam, BEREK!! I mam nadzieje ze szybko ktos to od Ciebie odbierze bo tu ostatnio gesto od swiezutkich fasolek.:-D Superzascie!
Vanessca, witaj. Fajnie ze juz masz mala bande, latwiej zyc majac przy sobie "pociechy".

My wczoraj udzielalismy sie towarzysko. U "Almow" nie bylismy wieki, wypadalo, Rajmund sie od dawna juz z kolega umawial tylez gorliwie co nieskutecznie, nalezalo "byc". Kolega ma synka niespelna miesiecznego - malizna slodka, przy okazji mialam mozliwosc zobaczyc jak moje chlopisko zareaguje na malutkie dziecko. Wiadomo - "zobaczyl" naszego Karola - na widok maluskich dloni wymiekl jak plastelinka, ale jak mu powiedzialam zeby moze na rece wzial, to panika w oczach.:-D Bylo do przewidzenia. Oj, bedzie ubaw jak sie Karol urodzi, bedzie ubaw...


Kłaczku, witam:) My to chyba w podobnym wieku jesteśmy... Trzymam kciuki za Karolka- małego Wywijaska:)
 
Gosiulek, SUPER!! Najlepiej spotkac sie w pol drogi, bo wtedy zadne nie ma wrazenia ze to ono musialo ustapic. I tak trzymajcie!
Vanessca, ja mam 43 lata skonczone w marcu - znaczy sie Geriatria Naczelna Watku jestem.:-D
 
Kłaczek, to ja Cię przebiłam, Kochana, bo skończyłam 43 w styczniu;)

Mój najmłodszy ma 10 lat, a dziewczynki już obie na studiach:)

Buziaki!
 
reklama
POMOCY... mam 37.5 temperatury i boli gardło... jest mi gorąco, kręci mi się w głowie... co mogę wziąść?


Na początek może herbatę z miodem albo mleko z miodem i masłem. Gardełko najlepiej płukać wodą z solą- płaska łyżeczka soli na szklankę. Wystarczy 3 razy dziennie. Dobrze jest też natrzeć szyję spirytusem z odrobiną tłuszczu- żeby rozgrzać i owinąć np. pieluszką. Powinno przejść i tego Ci życzę:)
Pozdrawiam:)
 
Do góry