reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kłaczek my juz tak ciągniemy ponad 4 lata osobno i konca nie widać, chyba ze tu na miejscu znajdzie tak dobrze płatną prace jak w Wawie a to NIE MOŻLIWE !!!!!!!!!!!
ja z chęcią bym to mieszkanie sprzedała i kupiła w Wawie ale tak sa ceny tak kosmiczne ze nawet kawalerki sie nie kupi bo takiej zdolnośći bank nie da,
w styczniu zaszłam bo akurat wziął sobie wolne na te dni, po poronieniu był na opiekunczym i tez zaszłam , z Jasiem razem mieszkalismy w Wawie wiec go zmajstrowaliśmy a teraz........ juz tak łatwo nie bedzie....... nie ma szans aby w najliższym czasie wziął wolne, owszem jest bardzo dużą szansa ze od poniedziałku bedzie codziennie w domu bo szef wygrał przetarg wiec praca tu blisko ale co z tego jak juz PO OWULCE , a przy następnej znów bedzie juz w Wawie, i tak w kółko macieja;((((((
tak wiec to ostatni cykl z mierzeniem temp, obliczaniem itd, a potem niech sie dzieje, postaram sie nie myslec, zajać czymś innym- bede robić prawko może to mnie zajmie choć na chwilę !!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ilonko - gratuluję pięknych dwóch kreseczek, nie martw się wszystko się ułoży:tak:
druga Ilonko- nie zamartwiaj się tak bo przy takim stresowaniu to może być trudno zajść, postaraj się nie myśleć ,że to robienie dziecka cieszcie się sobą ,a jak przyjdzie TEN czas to zaskoczysz nie wiadomo kiedy uszy do góry:tak:ja trzymam mocno kciuki z wszystkimi tu obecnymi&&&&&&&&&
Bibianko- dziękuję za ciepłe słowa
Agniesia- dzięki , to prawda zdrowie najważniejsze , straszny nerwus jestem po tej chorobie jeśli chodzi o stresy przed wyzwaniami , mam nadzieję ,że jednak coś dogodnego sobie znajdę, marzy mi się praca w sklepie odzieżowym mam odzież na stanie i się nie martwię co jaką ma grupę ,lub ile włoszczyzny zamówić ,żeby starczyło to był tak duży sklep ,że utrzymanie konkretnej ilości towaru na sklepie przy tak dużym ruchu graniczyło z cudem, te panie ,które tam pracują podziwiam.

mój M napisał mi esa ,że będzie na 21 w domu:confused2: zamęczą mi go w tej robocie powinni zatrudnić jeszcze kogoś na dobrą sprawę mają 3 kierowców z czego kierowca musi mieć konwojenta ze sobą a tu ni w pięć ni w dziesięć ehhh musi rozwozić towar tu po okolicy i jeszcze jeździć do Łodzi po towar na magazyn:angry:.
 
ilonka24 wiesz, że ja też chcę zrobić prawko :) i to koniecznie w tym roku muszę się zapisac, mialam w lutym
iść no ale jak sie okazało ze w ciązy jestem to zrezygnowałam,nie chciałam się stresować. A teraz to coś zabrać się za to nie mogę :-p
 
Karolcia strasznie się cieszę z Twojego maleńkiego serduszka :-) Pierwszy raz widziałaś serduszko u swojej dzidzi, czy u ktoregoś aniołka wcześniej też?
Ilona1990 czułam w kościach że któryś kolejny test wreszcie pokaże Ci tą złośliwą drugą krechę ;-) Gratuluję! I mała rada ode mnie- żeby nie narażać się na stres że każdy kolejny lekarz u którego będziesz się pojawiać nie mówił Ci "ale pani ciąża wygląda na młodszą" to na wstepie przyjmuj termin OM późniejszy- najlepiej odejmij od dziś 14 dni. Dam se rękę uciąć że owulka Ci się przesunęła i stąd test dopiero dziś pokazał 2 kreskę. Oszczędzi Ci to tłumaczenia każdemu lekarzowi po kolei sprawy wydłużonego cyklu- wierz mi wielu "specjalistów" ma problemy z wyliczeniem wieku ciąży innego niż z ostatniej miesiączki. Ja zaszłam w cyklu ponad 40-dniowym: miałam prawdziwy termin OM 18 kwietnia, ale u lekarza podaję 3 maja i tylko uśmiecham się pod nosem jak przy każdej wizycie termin z usg idealnie pokrywa się z moim wymyślonym OM :-p.

KCIUKASY ZA WSZE FASOLINKI DZIEWCZYNY &&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Ilonko małpeczko gratulację!!!!!!!!!!!!!spokojnie, ja Igorka też urodziłam tuż przed licencjatem, teraz przed magistrem miałam mieć drugie, więc nie stersuj się kochana, dasz radę!!!!!!!!!!!!!Ja ostatnią miesiączkę miałam 2 sierpnia, ale u mnie to nie fasolinek tylko torbiel wielka jak jajko:(((A wiesz, że podobno dzieci, podczas ciąży, których mamusie się dużo uczyły są podobno mądrzeejsze i inteligentniejsze:*********8buziaki szalona i trzymaj się ciepło:******
Ilonko 85 oj nawe nie wiesz jak barzdo Cię rozumiem w sprawie męża na weekend:(((mój też ciągle w Polsce i nigdy nie wiadomo kiedy będzie, czasami jest co dziennie, czasami w czwartek zjeżdża i jest do niedzieli i tak wkółko od 6 lat. Dlatego ja nie liczę dni, bo u mnie to nie dość, że mały meksyk w siśce to cykle mało regularne...Ja też będę Cię tulić mocni i szkoda, że gdzieś bliżej nie mieszkasz, bo byśmy mogły się wspierać w realu. Trzymam kciuki abyś wkrótce krzyczała tu na forum, że pędzisz do gina, bo są dwie krechy!!!!!!!!buziam cieplutko myszko
As kochana testuj testuj, bo mnie tu ciekawość skręca :******buziaki
Dziewczynki, wszystkim przesyłam wieczorne uściski i buziaki, trzymajcie się!!!!:***************
 
Do góry