reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny przepraszam ze Ja tak piernicze jak potłuczona ale nie daje juz sobie rady..... kurcze z dnia na dzien jest gorzej, wiec to ostatni cykl , nie uda sie trudno , zaprzestaje , koniec z wykresikami, sruśkami mam dość, z moim podejsciem nie zajde szybko, za bardzo chce , wiec po co sie starać, poki nie wyluzuje dupa bedzie a nie dziecko!!!!!!! ooooooo....... i juz podjęłam decyzje !!!!!!!!!!!!!!

Każdej życzę szybkich II kresek i szczęśliwych i spokojnych ciąż,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Karolcia , super super super!!!!!!!
Ilona1990 , ostatnia @ 27.07 to przybliżony termin porodu 3 maja Gratuluje !
As , no to testuj - bedziesz parą dla Ilonki
Ilona24 , a mnie się bardzo podoba ten twój wykres , i lada chwila bedzie skok tempki (czyli możliwe że jajeczkujesz teraz) do roboty! i nie nażekać...:) W czasie owulacji temperatura jest najniższa , skok tempki jest po owulacji , a ona tak jakby teraz szła do góry-powodzenia
Bibianka , jesteś wreszcie :) buziaki
Emy , 30tydzień - ale superowo!
 
Ostatnia edycja:
aha , no tak to dupa blada , no ale te serduszka to seksik chyba ? to jeśli teraz pójdzie do góry , to masz b.duże szanse Kobieto
 
no tak był,no ale jak np owulka bedzie za 1-2 dni to watpie czy cos sie zachowa !!!!!!! dlatego mnie to tak przytłacza :((((((((( jak sa te dni to jego nie ma w domu, i musze liczyc na to ze np robaczki przetrwaja 3-4 dni :wściekła/y:a wiadomo ze nie przetrwaja wiec wszystko jasne
 
ilonka Ty sie ni edenerwuj, wszystko będzie dobrze, nic nie licz,nie planuj,3 wdechy - 3 wydechy i za parę miesiecy nie będziemy płaskie jak dechy !!!!:-) Bębenki nam urosną, czy to zimą czy to wiosną :-) Nie smuć się kochana jeśli zajdzie taka potrzeba, będę cię tulić i wspierać każdego Rana !!!!;-)
 
ojj bella przydałby mi sie ktoś na co dzien aby mnie przytulił pocieszył :((( jak jest mąż jest inaczej, LEPIEJ, a jak wyjeżdza znów sami zostajemy to sie odechciewa wszytskiego :( młode małżenstwo a mieszka na dwa garnuszki i na odległość :((( beznadzieja !!!!!!!!! ciągle pod górkę ....... nic z górki :(((((((
 
Ilona, no co? Mowilam ze dziecko zwykle przychodzi w najglupszym momencie? Ty sie nie boj, tylko sie ciesz! Licencjat w sam raz bo nie bedziesz o strachach myslala, tylko sie nauka zajmiesz, slub i ciaza wcale sie nie wykluczaja. Jak to co zrobiliscie? Jak sie nie mysle, to zrobiliscie DZIECKO!!
laugh.gif
No i dobrze Wam tak, tylko teraz spokoj. Nie musisz nic nikomu mowic, sami zobacza jak Ci brzuch urosnie, a co do wieku ciazy i testow... Moze Ci sie owulacja przesunela i dziecko jest mlodsze, dlatego testy nie wychodzily pozytywnie. Na spokojnie, idz do lekarza i sie zobaczy. I NIE BOJ SIE!!
Ilona24, my tak ciagnelismy 2 lata na odleglosc. Kicha, ale przetrwalismy. Tyle ze obliczanie faz cyklu w takim ukladzie to o kant d... potluc bo tylko dola lapiesz ze owulacja leci a maz daleko. Zostaw to mierzenie w cholere i zdaj sie na przypadek. Mniej wiecej przeciez wiesz kiedy masz te dni. Nie ma sensu liczyc, mierzyc i patrzec jak szansa umyka bo zwariowac mozna.
 
reklama
To ja cię bede tulić i wspierać wirtualnie. A jak mąż bedzie przyjezdzał to on już sie Tobą odpowiednio zajmie ;-) Napewno Ci ciężko - tak samej, ale pamiętaj, że masz nas Tu wszystkie.....
 
Do góry