reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam weekendowo!
Ależ dziś miałam sen:szok::szok::szok:
Śniło mi się, że miałam wizytę u mojego ginekologa
No i robił mi USG (przypominam, że jestem w 11tc!)
Ale to usg jakieś takie dziwne było...
Kolorowe, a obraz na nim wyglądał jak kreskówka:eek:
No ale to jeszcze nic...
Na ekranie pojawił się mój COSIEK, z długimi ciemnymi włosami...
Co ciekawe, COSIEK był wielkości jak... bo ja wiem... 35-37tc
Patrzyłam na ten monitor no i cieszyłam się, bo maleństwo zdrowe i w ogóle...
Nagle patrzymy, a COSIEK zaczyna wyrywać sobie włosy....
SWOJE!
W MOIM BRZUCHU!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Wyobrażacie sobie?!
no dobra, powyrywał sobie troche tych włosów, a potem...
związał je w dwie kitki!!!:szok::szok::szok::szok::szok:
Bo jest dziewczynką!!!!
Zbaraniałam!
Lekarz zresztą też.
Postanowił zresetować aparat do USG...
Jak go ponownie włączył i zaczęliśmy powtarzać badanie,
okazało się, że COSIEK ma swoje normalne, jak na 11tc rozmiary, choć może troszkę jest większy...
No i co pokazał COSIEK na USG????
siusiaka:eek::eek::eek::eek::eek:
Obudziłam się i pomyślałam, że zwariowałam...
Ale może to maleństwo próbowało mi powiedzieć, do której grupy płciowej będzie należało, tylko.... najpierw dziewuszka, a potem chłopczyk????
Chociaż z drugiej strony...
Podobno faceci na początku też są dziewczynkami....
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Zgupłam już całkiem po tym moim śnie....
 
reklama
Witam u nas leje jak scebra juz od wczoraj normalnie jak jesien.Mi sie nic dzis nie chce lenia mam :-).Musze sie wam pochwalic juz wyprawke dla dzidzi kupilam:-)na 62 i komplet do lozeczka poscieli:-) i zestwa startowy avent butelki i laktator i narazie tylko to:-)musze zobaczyc jakise ciuszki dala mi kolezanka zeby nie kupowac tego samego.POZDRAWIAM
 
V-jolka - kurcze jak czytałam twój post to sie śmiałam no bo to śmiesznie brzmi jak by nie było bo sobie to wyobraziłam , ale może coś wtym jest, moze faktycznie COSIEK bedzie COŚKIEM a nie COŚKĄ hehe :) to fakty dzieciątka do 12 tyg wyglądają na dziewczynki tez tak słyszałam albo czytałam- juz nie pamietam!!!!!!!!
Lady MK-może wpadnie Twój luby na taki pomysł "porwania" w ramach tej rocznicy :) Kto wie ;D
Zobaczymy gdzie my wylądujemy , jutro ma padać wiec chyba odpada atrakcja na łonie natury
Ilonko może to lepiej ze pójdziesz na szpital,porobią badania spokojnie przynajmniej !!!!!!! Wspólczuję tesciowej tyle moge napisać - od takich to z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja na szczęście mam tesciową na maxa cudowną, kobieta anioł po prostu,jeszcze jak nie bylismy małżeństwem to traktowała mnie jak członka rodziny a teraz to mamy wspaniały kontakt- przede wszytskim sie nie wpierdziala miedzy nas, gdy prosimy o pomoc zawsze może ,ostatnio jak wpadła do nas z cioteczką (bo cioteczka jeszcze naszego mieszkania nie widziała)to tak mnie zachwalała ze az mi do teraz głupio,zresztą potem ciotka mi po cichu mówiła ze strasznie mnie chwali, :szok: Wiec mam to szczęście ze tesciowa jest wyluzowana, ja sie cieszę bo przynajmniej nie kłócimy sie z m o takie sprawy !!!!!!!!!!!!!
Lenka :)super :) pomalutku trzeba juz kupować,bo na raz to sie nie da potem !!!!!!!!
a który to tydz????????bo nie widzę suwaczka !!!!!!!!!!!! a pościel i butelki i laktator to na necie czy w sklepie kupowałas?>????????
 
Dobra, dziewuszki....
Poczytałam...
Poleniuchowałam...
teraz pora na porządki, potem zakupy, obiad....
Norma!!!!
Buziaki...
Miłego weekendu dla wszystkich....
 
Asia -w takim bądź razie na urodziny bedziesz miec prezent w postaci płci dziecka - o ile nie zaciśnie nóżek:p :-D
Nie masz przeczuć żadnych ???????? Ja od razu wiedziałam ze bedzie chłopak, no kurcze nie umiem tego wytłumaczyć ale czułam i koniec,nawet do brzucha mówiłam jak do chłopca:D :-)
Ja mam obiadek zrobiony-gołabki palce lizać wyszły:) teraz ogarnę mieszkanko i pozostaje czekać na mojego aż wróci w koncu do nas,powiem Wam ze jest coraz gorzej z tą rozłąką, wiem ze musi wyjezdzać (kredyt spłacany na mieszkanie itd)ale i Ja i mały potrzebujemy GO na co dzień , a nie tylko na weekend :(przygnębiające są juz te wieczory samotne ;( Mały idzie spać a ja bym sie poprzytulała, pogadała najchętniej !!!!!!!!!!! Zdołowałam sie ciut-sorki!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(
Jesteśmy na początku wspólnej drogi a ciągle osobno ,:( męczy mnie to juz !!!!!!!! Przeplata sie juz tęsknota z bezsilnością :((((((((((
 
ilona24 pozwolicie ,że się nie zgodzę z tobą '' nie jesteś sama" masz NAS!!!
Zgodzicie się dziewczyny ze mną???Ja jak mam bezsenne noce a mojego nie ma zawsze wertowałam fora,czasem coś naskrobałam -to nic,że nikt nie odpisywał-bo wszyscy normalni w środku nocy śpią ale mi było lżej :) Nosek do góry:)
 
ilona24 pozwolicie ,że się nie zgodzę z tobą '' nie jesteś sama" masz NAS!!!
Zgodzicie się dziewczyny ze mną???Ja jak mam bezsenne noce a mojego nie ma zawsze wertowałam fora,czasem coś naskrobałam -to nic,że nikt nie odpisywał-bo wszyscy normalni w środku nocy śpią ale mi było lżej :) Nosek do góry:)

Wy jesteście niezastąpione !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale mi trzeba poprostu CHŁOPA którego mi ciągle mało bo ok 8dni w miesiącu to strasznie mało, juz nie chodzi mi tak bardzo o mnie ale o małego,on coraz wiekszy, potrzebuje ojca , a widzę dopiero jak przyjeżdza mój jak ON za nim tesknił, na krok Go nie opuszcza,biega ciągle za nim, a jak wychodzi gdzies to bidulek stoi pod drzwiami i przeraźliwie płacze- tak mi Go szkoda :((((((((((((((((((((((
Na razie nie ma szansaby pracował tu na miejscu bo lipnie z pracą u nas, tzn praca jakaś by sie znalazła ale ile ON by dostał ?? najniższą krajową i tyle !!!!!!!!! A w Wawie to zarobi przynajmniej na wszystko ale kosztem rodziny:((((((( No ale nie narzekam juz, "albo rybka albo akwarium "coś trzeba wybrać !!!!!!!!!!
 
Dzielna kobitka z Ciebie :* Pomyśl co Twój czuje ty masz przynajmniej synka przy sobie a on nie. Domyślam się jak musi być ciężko ale już nie smutaj za momencik znów będziecie wszyscy razem ciesz się Chłopem ile wlezie. Buziaki:*
 
reklama
Malinkaizi- z nas dwoje to własnie ja mam lepiej, ze mam małego przy sobie ale tez i bym jego chciała, gdyby ktoś chciał zostać z małym to ja chętnie do pracy bym poszła a On by tu sie zatrudnił nawet za tą najniższa krajową , ale moi rodzice pracują tesciowa mieszka troszkę dalej poza tym jak rozmawiałam z nią to wiem ze ONA by sie juz takiej odpowiedzialnośći nie podjęła, - ja ją rozumiem bo przez ostatnie 4lata to sie zajmowała najmniejszą wnuczką wiec szanuje jej zdanie i zdrowie !!!!!Zlobka oczywiście u nas nie ma :wściekła/y: ehhhhh i tak w kółko, ale spoko dam rade, mam nadzieje ze w totka sie wygra i chłop nie bedzie musiał pracowac chyba ze dla własnej przyjemności , hehe :)
 
Do góry