reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,
u mnie kiepsko, wczoraj jak wkładałam lutkę, to miałam krew na palcu a dziś od rana plamienie brązowe
unhappy.gif
to niesprawiedliwe, że mnie się takie coś przytrafia bez przerwy. Nie wiem, co robić, nie chcę jechać do szpitala, bo w moim mieście beznadziejny i nic mi nie pomogą. Zresztą biorę dużo lutki i Duphastonu, to co mogę więcej zrobić.
 
reklama
Kahaka a może po prostu dziś powinnaś miec @ jesli byś w ciązy nie była ?????// bo tak czasem jest ze sie pojawia plamienie w terminie kiedy sie powinno miec @, wiec może to jest to,ale jednak jest to niepokojące wiec ja bym radziła jednak do szpitala albo zadzowniła do gina ,lepiej wczesniej interweniować niż potem nie daj Boże pluć sobie w brodę-takie moje zdanie kochana !!!!!!!!!!! Ja bym nie lekceważyła tego naprawdę !!!
 
kahaka jedz jak najszybciej do szpitala albo skontaktuj sie ze swoim ginem.
klaczek, kasia Wy juz czujecie ruchy dziecka a ja tylko delikatnie jesli to są ruchy bo nie wiem do konca. cos jest ze mna nie tak??;-)
 
Asia hej :* spokojnie poczujesz na pewno ,albo coś czujesz a nie wiesz ze To to :) Ja przed 20 tyg to nic nie czułam -tak mi sie wydaje:szok:,a od 22 tyg to juz porządne ruchy i kopniaki wiec za jakies 2-3 tyg nie pomylisz tego z niczym:) ZAZDROSZCZE BO JUZ BLIZEJ NIZ DALEJ !!!!!!!!!!!:tak:
Z którego miesiąca jestes??Bo rocznik ten sam co mój:)
 
Tak, jestem w terminie @ właśnie.
Juz się uspokoiło. Z rana jak wstałam to było troche brązowego śluzu, a teraz tylko lekko podbarwiony na żółto i to tylko przy podcieraniu, na wkładce czysto. Wezmę więcej lutki i dupka. Do szpitala nie pojadę. W razie co, będę dzwonić do mojej gin.
 
witam pochmurnie!!

kahaka to chyba normalne, ale jak bedzie się coś działo to dzwoń do gin...!!

ja mam taki okres, że mnie skręca z bólu!! nie mogę sobie dać rady.... i od czego??

byłam z mamą u lekarza i dał jej skierowanko do szpitala na badania. jakiś mały mięśniak a torbielka sprawdzą już tam..
 
ilona24 ja jestem z 3 sierpnia :-) i tez w urodziny mam wizyte u ginka ;-)
a Ty jestes chyba z 1 sierpnia??
Mam nadzieje ze to co czuje to sa ruchy tylko nie wiem ze to jest właśnie To.
 
Asia ja jestem z 31 lipca :p Tak wiec o 3 dni jestem starsza :p hihi:-D
A to urodziny zapowiadają Ci się miło,zobaczysz swoją kruszynę:) a tak w ogóle chłopiec czy dziewczynka ??????????
Ilona-do szpitala w poniedziałek ?????????
Kahaka ale jak coś to proszę dzwon do gina bo wiesz ze nie wolno lekcewarzyć niczego
 
reklama
LadyMK - fajnie że wieści z wizyty optymistyczne :-)a kariotyp będzie na nfz czy odpłatnie?

czarna76 - no cóż, ze względów finansowych staniemy na głowie, żeby na NFZ załatwić... Z tym, że prawdopodobnie będzie się to wiązało z przymusową podróżą do Łodzi, bo u nas w Krakowie to min. kilka miesięcy trzeba czekać na termin, a tam w ciągu kilku tygodni można załatwić...

Emy - z tym cieszeniem się, przynajmniej w sensie..."cielesnym" jeszcze musimy troszkę zaczekać, żeby moja macica się ostatecznie oczyściła (mam nadzieje, że może antybiotyk jej w tym pomoże) i ten płyn zejdzie wreszcie do końca, bo to ciągłe noszenie podpachy zaczyna być już irytujące... :wściekła/y: No chyba, że póki co, to jakieś "metody" zastępcze... ;-):-) A jak twoje "skurczyki" - ustały...?

ilona24 - ale ci fajnie... też bym chciała być "porwana" przez mojego mężusia :cool: My niedługo mamy drugą rocznicę ślubu, więc zobaczymy, czy ten mój "połówek" wykaże się jakąś pomysłowością... ;-)
 
Do góry