reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam niedzielnie i leniwie w ten ładny dzień!

Kilka dni mnie nie było i nie wiem, czy uda mi się tu wszystko nadrobić, ale oczywiście w oczy mi się rzuciły wiadomości ok Kłaczka!!!:-D Bardzo sie cieszę i jeszcze bardziej zaciskam kciuki!:tak:

W końcu wiosna wraca! A ja jestem szczęśliwa, bo na czas zwolnienia mój małż wywiózł mnie do mamusi i jest mi tu bosko!!!:-D:-):-D Siedzę już tu od czwartku wieczór i w końcu czuję, że żyję. Moje rodzinne miasto jest 100 razy lepsze niż to w którym mieszkam teraz, gdzie wyemigrowałam za mężem. Tu są wszyscy znajomi, którzy o mnie nie zapomnieli i już z większą częścią się spotkałam.:-D 6 maja miałam urodzinki i zostałam zaskoczona tak jak w czasach ogólniaka :tak::-D:-) Jest świetnie! Odpoczywam od męża, aczkolwiek dzisiaj popsuł mi humor przez telefon :szok::angry: Ale obiecałam sobie, że już nie będę się denerwować, poszłam wydać trochę mężowych pieniędzy i już mi znacznie lepiej! :-p;-) Obkupiłam się w ładne ciążowe stroje na lato! A wczoraj cały dzien poświęciłam szukaniu mebelków dla mojej córeczki, najpierw w sklepie a potem w katalogach. Nie jest to tani biznes, ale dla pierwszego, upragnionego, wyczekanego dzieciątka wszystko co najlepsze!:tak::-D A dzisiaj idę z siostrą do kina na Gnomeo i Julia :-D:-);-):tak::-D

Życzę Wam wszystkim, abyście maiły dobry dzień i były uśmiechnięte!

Pozdrawiam gorąco!
 
poczytałam teraz troche w wątku -przedstawiamy sie- gdzie ja niestety jakoś nie doszłam:sorry2:. opisy dziewczyn które tak bardzo wierzyły że sie uda , teraz co niektóre są już w ciąży , ale jak tam pisały przepełnoine były smutkiem na maxa. jak to leci? po burzy przychodzi słońce , albo spokój , najlepiej to i to razem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
to jak śpiewała miała 12 lat?o jacie kręce ,tam leci,,dopóki jest nadzieja ,, na nadzieję tak dała power że sama beata musiała by sie wstydzić.:-DReszty też posłuchałam ,,być kobietą ,, zaje.....e. Ogólnie fajnie , bardzo fajnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry