reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

klaczek :-) gratulacje!!!!!! tym razem musi sie udac.....nie ma innej opcji
jakos dola zalapalam......
 
reklama
Aga_cina, scan po 12 tyg. to robia normalnie, z "przydzialu". Za free, na NHS. Co do powolywania sie na wiek i przebyte poronienie, cwiczylam to poprzednio i nie dalo nic. Jedyne co wyszlo ku mojemu rozbawieniu, ze beda mnie kierowac na konsultacje do gina i beda robic dodatkowy scan pod koniec ciazy bo... rodzilam duze dzieci. Smieszne jak cholera. Teraz moge probowac drzec ryj o wczesniejszy scan opierajac sie na ostatnim poronieniu - gdyby taki scan zostal zrobiony, pusty pecherz zostalby odkryty wczesniej i bylo by prosciej.
IZW, jutro zasuwam po normalny, plytkowy test. Mam w nosie, chce zobaczyc normalna, ladna kreche a nie jakies widmo. Ona tam jest widoczna, ale blada. Co do przyrostu, nie chce smucic, ale pojedyncze dzieci zwykle wazyly mi powyzej 4kg, wiec zakladam ze cokolwiek moge "urosnac". Oby tylko. Na taki plan sie nie nabiora jak sadze.... Pewnie kazali by wziac paracetamol i isc do domu.:-D
Bibiana, nie mam pojecia co jest grane. Nie nakrecalabym sie wobec tego testu, ale zostawilabym sobie furtke.
Onaxxx, dzieki, ale prosze Cie, podnos sie z dolka. Zobacz -wszystko sie da.
 
Wiem, wiem, ze w 12 tyg jest scan, szukalam tylko 'szybszego' u Ciebie w okolicy :) cliniki Sandyford sa niestety tylko w Szkocji.
Mama mojej kolezanki (tez po 40), miala wiecej spotkan z polozna (nie wiem jak ze scanami bylo).
Probuj z tym wczesniejszym scanem, moze uda sie dostac skierowanie :)
 
Kłaczku Życzę z całego serca żeby Karolek Albo Karola za 8 m-ce wydzierała się w wniebogłosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kochana Wiem że nie powinnam ciężarnej ale mocny kopniak w tyłek na najbliższe m-ce Musi BYĆ OK.

Zjola słońce ty będziesz też testować w tym m-ce:p
 
Aga_cina, bede probowac. Kolo 6tc. pojde do GP, chcialabym trafic na scan w 7 tygodniu - wtedy ma sens. Teraz i tak za wczesnie.
Kaira, no problem - sama sie w d... kopie. Z reszta nie czuje sie w ciazy - zadnych objawow, nic kompletnie. To i tak poczatek. Polazlam w miasto, kupilam nastepny (inny) paskowy i plytkowy. Chce zobaczyc dwie, WYRAZNE krechy a nie jakies miraze. Mirazy sie boje, poprzednio tez takie byly blade i byle jakie.

No, to jest: Nawet dwa. Dla pewnosci kazalam mlodemu nasikac na pasek, wyszedl negatywny, czyli mlody w ciazy nie jest (dopiero bym mu dala!) a testy raczej zdrowe. Pasek jest innej firmy niz te co robilam wczoraj i rano.
 
Ostatnia edycja:
KLACZEK to teraz juz w 100% jest pozytywny!wielkie gratulacje!!!jakbys czegos potrzebowala to pisz prv, mam nawet te tabletki co mi poslalas, moge odeslas.Jeszcze raz gratuluje!!!
 
Kłaczku No widać okropecznie te dwie krechy , hura!!!!IZW z okazji rocznicy , wszystkiego co najlepsze,spełnienia marzeń, dla Ciebie i Twojego Mężulka dużo zdrówka.I co by Wam dziecinka szybciutko sie przyplątała .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Klaczek gratulacje Kochana!!! Nalezalo Ci sie za Te wszystkie slowa otuchy dla nas wszystkich no i potwierdzenie faktu, ze ... MOZNA. Trzymam kciuki! Jak to sie mowi do trzech razy sztuka ;-)


As bardzo mi przykro z powodu Twego Taty. Ale z drugiej strony nie czuje juz bolu i jest szczesliwy i bedzie czuwal nad Toba. Napewno jest Ci wdzieczny za to, ze bylas przy nim do konca.
 
U mnie do dupy...leje sie dalej , zadzwoniłam do gina , mam jutro przyjechać z samego rana . Ze ,,starym,, sie pożarłam dosłownie o błachostke ale zrobiłam z tego taki cyrk żę aż mi wstyd, no nic znowu będe przepraszać.Brzuch mnie boli , syfki na pysku , włosy tłuste ,buzia jak anorektyczka takie policzki zapadnięte, ja cie piepsze jak ja wyglądam????:szok::wściekła/y:Dziś na wadze już jest minus 4,30 i wcale mnie to nie cieszy.
 
reklama
Do góry