reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Agnessss no piękniejszy prezent trudno sobie wymarzyć :-)
Życzę wszystkim Paniom wszystkiego naj w naszym dniu!!!! :-) Przede wszystkim powodzenia w staraniach, zdrowych dzidziusiów w brzuszku i po urodzeniu i oczywiście nigdy więcej strat...
Buziaki dla wszystkich :-)
Ja w przyszłym tygodniu śmigam na USG :zawstydzona/y:To będą nerwy, dawno już nie widziałam dzidziusia, mam nadzieję, że kolejne spotkanie będzie tak miłe jak poprzednie...
Karolcia no to Cię wzięło nieźle... ale to już pewnie ostatnie podrygi, w II trymestrze to już raczej łagodniej... ja mam tylko lekkie mdłości, bez szaleństw, czasem zawroty głowy i zgaga :-p
 
witam wtorkowo zycze wszystkim wszystkiego najlepszego spelnienia mazen i duzo wiary na lepszy czas:-)
wczoraj bylam u gin i powiedzial ze jezeli wynik z badania bedzie jalowy to mamy zielone swiatelko i mozemy zaczac juz od kwietnia bo nie widzi przeciwwskazan macica wrocila do normy cykle prawidlowe prolaktyna idealna reszta badan tez nic nie wykryla wiec tylko ten wynik i sie okaze mam nadzieje ze bedzie ok do piatku bede siedziec jak na szpilkach :-(
zycze dzisiaj duzo usmiechu na twazy i slicznych kwiatkow od lubych:-)
buziolki dla was wszystkich kochaniutkie:-) i trzymam kciuki bardzo mocno za was wszystkie te juz w bogoslawionym stanie i te przed
 
Karollcia, tylko Cie muli?? A to spoko! Zawsze jeszcze moze sie pojawic "nowy zwierzak w domu" - czai sie na ostatniej prostej. A tak serio, nie - nie byloby lepiej. Poki to taki sobie rzyg z rana to spokojnie, ale nasilone wymioty odwadniaja, wyniszczaja i wyplukuja z organizmu potas. Na dluzsza mete bardzo niezdrowe.
Tez bym ladowala jak w kaczy kuper. To ledwie piecioletnie dziecko. I to jest matka?? Kurcze, zeby jezdzic samochodem trzeba kurs i zdac egzamin, a dziecko wystarczy sobie zrobic. Po mojemu ona potrzebuje leczenia bo jest silnie zaburzona emocjonalnie, ale cierpi na tym maluch.
 
Kasiu to życzę Ci dobrych wyników i zafasolkowania na wiosnę :-)
Kłaczek straszne to nagranie, masakra :-( jak można być takim wobec dziecka... a najgorsze, że to wcale nie odosobniony przypadek, coraz więcej się słyszy o takich patologiach. Dziecko dostało niezły bagaż na całe życie...
żegnam się Kochane, miłego dnia i mnóstwo kwiatów, czy czego tam sobie życzycie ;-)
 
I to teoretycznie dobry dom - nie melina pijacka, a dobrze prosperujacy biznes. Wydawalo by sie ze powinno byc super, a brakuje podstaw. Milego dnia &Ewcia.
 
reklama
klaczek- tak tylko mnie muli.A lepiej jest jak jem wiec caly czas miele cos w buzi.
Wiecie co teraz jak się słyszy to do takiego typu maltretowań własnie dochodzi w tych "dobrych domach"
Rodzice gonia za kasą.Wracają do domu chcą spokoju a tu dziecko coś chce.No jak to?
Chore to jest.Mój tymek ma 5 lat i nie wyobrażam sobie jak bym tak go miała traktować.przecież to dziecko które czuje.
 
Do góry