reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczynki dziękuję za życzenia ale ja obchodzę swoje swięto 13 lutego

widzę ze tu smacznie i słodko a ja zbieram się drugi raz do dukana ale jakos nie mogę się zebrać

Kasiu kochana mnie potem ta dieta też czeka, życzę powodzenia.Dużo moich znajomych na niej schudło nawet do 30 kg ale oczywiście efekt jojo jest:) a to efekty samej diety bez sportu:)
Lili- mój Aniele dziękuje a remont hmm może do stycznia skończy maruda, ostro zabiera się od poniedziałku:d
 
reklama
hej dziewczyny :) ja sie nie moge powstrzymac i jutro testuje jestem jakos pozytywnie nastawiona nawet jak sie nie uda to zaraz bedzie kolejny cykl:)
 
As 76 - jestem tu nowa , ale od dawna śledzę Wasze losy , chciałabym mieć odrobinkę twojej siły i optymizmu, będę trzymała kciuki tak mocno jak tylko potrafię &&&

Dziękuję za światełka

Wszystkim Kasiom życzę dużo zdrówka, cierpliwości i wiary :-)
 
Ilonka, jakie spotkanie z szuwarkiem? Ja stary żeglarz i nigdy na łajbie nie rzygałam, choć raz było tuż tuż, ale wtedy miałam syndrom dnia następnego a rozbujał się na jeziorach niezły sztorm. Cóż - będzie trening oporopowrotnika. :))
V_jola - to jest kokosowe! Niedobra v_jolka, niedobra, znęca się... Mam warkoczyk do pasa normalnie po tym zdjęciu choć wcale go nie powiększyłam nawet. Miniaturka wystarczyła.
Agnesssss - goń mnie!;-)

A u nas... śnieg prószy, na szczęście nie zostaje. Wróciłam z pracy godzinę wcześniej, na stole przed kompem batonik chałwy i karteczka: "Czekolady z nadzieniem śledziowym nie mieli." Zabić, czy oszczędzić i zostawić kaleką? Własny chłop, sprawca zamieszania i takie szykany??:-D Typowe u nas objawy uczuć, psiakość. Siadłam chwilę z kubasem zielonej herbatki i zaraz się biorę za obiad na jutro. Koty powitały mnie z podejrzanym entuzjazmem - w miskach pusto. I dobrze im tak - kot nie krowa, nie powinien żreć na okrągło, dostaną wieczorem. I tak im odbija i mokre w miseczce gnije a one na chrupki czekają, przy czym wetkarma która Kłakowi z przyczyn zdrowotnych przysługuje, ledwie jednym ząbkiem wchodzi. Hrabstwo.
 
Witam wszystkie forumki ! Widzę że tu już bardziej ciążowo niż poronnie ale to dobrze ... Ja przenoszę się do was z lipcówek - niestety ciąża biochemiczna w sumie to drugie poronienie. Powoli wracam do rzeczywistości i myślę jakie by tu wykonać badania. Mam skierowanie do por. genetycznej, wcześniej zrobiłam toxo, cytomegalie i różyczkę - chcialabym przeciwciała kardiolipidowe i nie wiem co jeszcze..?
Niedawno wpadł mi w ręce aktykuł o staraniach po poronieniu wczesnym no i opinia że można od razu - jak było u Was? Mój lekarz po poprzednim razie kazał 3 mce czekac ale szczerze to nie chcę znowu czekać. Jak było u Was?
 
Czekałam bo musiałam z przyczyn logistycznych typowo. Gdyby nie to, nie czekałabym tylko wróciła do gry po zrobieniu badań. Ale nie wcześniej.
 
reklama
Do góry