reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam z rana:-) Wczoraj u nas troszkę popadało i zaraz lepiej się w nocy spało; a dziś już grzeje niemiłosiernie, a ja muszę iść po zakupy, bo samochód odstawiłam na wymianę klocków hamulcowych...........
Mysza - Szymonek jest słodki...... jak ja lubiłam takie podglądanie maleństwa w brzusiu...
karolcia - to życzę owocnych boboseksów:-) trzymam kciuki!!!
 
reklama
Witajcie Babeczki :-D

katkaa podobno w Kielcach świetny jest Marcin Misiek, ale dość długie terminy. Ja byłam kiedyś u Lanckorońskiego i nawet ok, ale to była jedna wizyta i tylko usg...ale mówił do mnie konkretnie. Zapytam koleżankę do jakiego chodzi to dam Ci znać bo też jest w ciąży.

Wisienka takie bóle to może być wszystko...to pierwszy cykl po poronieniu więc organizm się układa po nowemu. Ja miałam owu dopiero w 24-25dc i mi powiedzieli że tak zazwyczaj jest w tym pierwszym cyklu. Jeśli polujesz na owu to proponuję kupić testy.
A co do kłucia to ja właśnie tak miałam od ok 11czy 13dc po zabiegu, ale owu była jednak później.

Kaśka świetne fotki...cudnie dziewczyny wyglądacie!
Ahh jak mi się chce takich widoków :-)

zjola kiedy testowanko ?

Brave gratuluję i życzę książkowej ciąży!

lina niech paluch szybko wraca do formy cobyś mogła bez przeszkód nową furką jeździć. Co to za autko kupiliście ?

Za wszystkie starające się trzymam bardzo mocno kciukasy...mam nadzieje że za chwilkę znowu tutaj będzie wysyp fasolek :-)

Ja byłam w poniedziałek na wizycie i tak oto moje dziecię już wygląda :-)

Mysza, to popytaj jeśli mozesz, będę bardzo wdzieczna :-) O Miśku też właśnie wczoraj czytałam duzo dobrych rzeczy, no nic pojde jutro do tego do ktorego sie juz umowilam i zobaczymy, jeśli się nie spisze to odrazu umawiam sie na wizyte do innego ginka.
A Szymonek przesłodki jest, Miodzio:-)

Lina ja też bym radziła prześwietlenie paluszka, ale mam oczywiście nadzieje że jest tylko mocno stłuczony.

Pozdrawiam i życze wszystkim miłego dnia!

Wszyscy piszą że tak gorąco a ja siedze w biurze i marzne :-D
 
Cześć babeczki!

Zauważyłam, że od dwóch dni dzieje się ze mną coś dziwnego :oo:. Jestem rannym ptaszkiem, wstaję przed 5.30, jeszcze zanim budzik zadzwoni, ale od wczoraj śpię jak zabita! Wczoraj nie mogłam w ogóle pozbierać się z łóżka, a dzisiaj nie słyszałam budzika, który mam koło ucha i zbudziłam się o 7.10, a na 7.00 to ja mam do pracy!!!
Przez te dwa dni spałam też po południu i to po minimum 2 godziny! No chyba mi się lato z zimą pomyliło i zapadam w sen zimowy :szok:
Z tym snem to ok ale jeszcze ryczeć mi się chce z byle powodu! Co jest? Hm ...

Wisienko - jak na mój gust, to owulka. Po ciąży i zabiegu to może się wszystko zdarzyć, bo organizm dochodzi do normy. Ale z owulacji to się trzeba tylko cieszyć. Gorzej gdyby jej nie było:szok:

Ewciu - trzymam kciuki, żeby w następnym miesiącu się udało!

Lina - dziękuję,trzymam kciuki i przesyłam bocianki
Co do paluszka, to lepiej prześwietlić. Mój synuś kiedyś niechcąco zahaczył małym palcem u nogi o drzwi łazienkowe i okazało się, że złamany! Miał nogę w gipsowej szynie. Mam nadzieję, że jednak u Ciebie to tylko silne stłuczenie.

Mysza - data przyszłej @ to mniej więcej 22 lipca. Ja nigdy nie miałam cykli co do minuty. Zdarzały się rozbieżności do 3 dni. Myślę, że teścik zrobię, jak @ się nie pojawi 24 lipca. Jeżeli jednak do trzech dni przed spodziewaną @ pojawią się plamienia (bo tak miałam przed ciążą) to z fasolki będą nici :-(. Czekam więc cierpliwie. Czas pokarze.
A Twój Szymonek taki śliczny. Dobrze, że zdrowo rośnie :tak:
Smutno mi tylko, gdy sobie pomyślę, że ja była bym teraz w 29 tygodniu ciąży:sad:
Moje maleństwo było by większe eh ...

Karolcia - nadal Ci kibicuję! Wskakujcie do wyrka i do dzieła, jak nadejdą TE dni! :tak::-D

Katkaa - przesyłam coś na rozgrzanie

Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku! Miłego dzionka życzę :tak:
 
Ostatnia edycja:
Olu - wielkie dzięki za wsparcie! Może się od Ciebie zarażę? Staram się nie nakręcać, bo wiele rzeczy wskazuje na to, że fasolki nie powinno być, ale kto wie? Czasami wszystko jest na opak i dzieje się wbrew wszelkim zasadom, więc jest jakaś szansa:tak:
Już niedługo wszystko się wyjaśni.
Ja mam nadzieję, że na Forum są same uzdolnione czarownice i wszystkie zaczarujemy się nawzajem :tak:
 
cześć dziewczynki,

dostałam reprymende od Aniołki więc grzecznie się melduję ;-) . Przepraszam, że tak milcze ale trochę sie u mnie dzieje i brak mi czasu na cokolwiek. Ciągle łażę ze sobą po lekarzach, leżałam w szpitalu ;/ i wynajdują mi jakieś dziwne choroby, mam nadzieję że to już koniec.

Gracjanek rośnie jak na drożdżach, jest cudny, kochany, wspaniały i świata poza nim nie widzę hihi :-D



staraczkom II kreseczek zyczę, brzuchatkom mocnych kopniaków a mamusie proszę ułacować bobaski :-) .

buziaki dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
zjola, dzieki, odrazu mi cieplej :) A ja Ci przesyłam stadko bocianów i tak jak Ola fluidki i trzymam mocno kciuki zaciśnięte!

Koti, Gracjanek śliczny, nie sposób sie nie zakochać :)
 
reklama
Do góry