reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

doveinred witaj! Przykro mi z powodu Twojej straty. Dla Aniołka zapalam [*]
Czy wiesz co mogło być przyczyną straty ?

Co do kolejnej ciąży to nie ma na to reguły...ja np nie doczekałam po stracie nawet pierwszej @, a są kobietki które czekają 3,6,12 miesięcy.

niucha79 trzymam kciukasy za bijące serduszko :-) &&& będzie wszystko dobrze. Nie denerwuj się! Daj znać po wizycie.
 
reklama
Nie mam pojecia. W piatek nialam lekki bol w podbrzuszu potem poszlam do pracy (bo pracuje na nocce) i troche mnie tez bolalo ale w sobote sie uspokoilo az do wieczora kiedy zaczelam plamic na brazowo. Pojechalam do szpitala na skan w niedziele i juz pani polozna nic nie widziala tylko pelno krwi w jednym miejscu. Pobrali mi krew dzis beda wyniki , chca powtozyc badanie jeszcze jutro by miec wykres i zobaczyc czy to czasem nie jest lub byla ciaza po zamaciczna. Pewnie i tak sie nie dowiem co bylo przyczyna , moze i nawet defekt plodu? nie wiem.
No to zobaczymy , jak przestane krwawic to bedzie trzeba zaczac probowac.. dzieki za odpowiec :)
 
She i Mysza - dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy. Nie mogę niestety zrobić nic tylko czekać aż minie żal, albo gdy pod moim serce zagości nowa kruszynka. Mój M tak jak ja liczy dni do staranek. On się w to tak zaangażował, że chodzi nawet ze mną do lekarza na wizyty kontrolne. W czerwcu będzie też robił badania swoich żołnierzyków, bo były z nimi przedtem problemy. Liczba była ok i tych z wadami było mało tylko leniwe były i po 24 godzinach nie chciały się ruszać. Mam jednak nadzieję, że teraz już będzie ok i szybciej nam pójdzie nowe zafasolkowanie :sorry:

Pozdrawiam
 
Witam dziewczyny.
Chciala bym sie dolaczys do was :) Mam na imie Gosia i juz mam jednego kochanego synka ale poltora dnia temu poronilam dzidziusia (wczesnie bo koniec 6 tyg) .
Chciala bym sie was zapytac jak szybko mozna zajsc w ciaze po poronieniu i jak sie liczy okres? Aktualnie jeszcze krwawie (jak w okresie i mam bole) jak sie licza dni plodne?
Byla bym wdzieczna za odpowiec poniewaz zamiezamy jak najszybciej dalej probowac. Pozdrawiam was serdecznie a mama ktore zaszly w ciaze serdecznie gratuluje .

Ja straciłam swojego Aniołka 03.03.10. Na początku nie wiedziałam czego chcę i kogo słuchać. Marzyłam o tym żeby jak najszybciej zajść w ciążę, ale mnóstwo informacji powodowało, że nie wiedziałam co robić. Żeby się trochę uspokoić stwierdziłam, że muszę się na coś zdecydować i tego się trzymać. Mój mąż był zdecydowanie za tym żebym posłuchała mojego lekarza. To mi pomogło w podjęciu decyzji. Lekarz stwierdził, żebyśmy poczekali 3 - 4 miesiące, że wszystko się dobrze zagoi i unormuje. 3 miesiące, to nie wieczność. W lipcu zaczynamy staranka. Co ma być to będzie, a ja zawsze będę miała to przeświadczenie, ze posłuchałam rady kogoś, kto zna się trochę lepiej na tym wszystkim niż ja. Pozostaje zatem wierzyć, że się uda, chociaż nigdy nie będę mieć takiej gwarancji nawet gdyby stanęła na głowie :rofl:
 
doveinred ale Ty nie miałaś żadnego zabiegu ?!? Bo z tego co piszesz tak wnioskuję.
Poczekaj może na wyniki i skonsultuj z lekarzem. Trzymam kciukasy za jak najszybsze ponowne zafasolkowanie, a później to już 9 spokojnych miesięcy.

zjolaa dajesz M. jakieś witaminki na armię ? Bo są chyba takie wspomagające...dziewczyny niedawno o tym pisały tutaj.
 
Mysza - wiem, że panowie też łykają kwas foliowy, ale o innych specyfikach nic mi nie wiadomo :rolleyes2:


Dziewczyny pomóżcie, jakie witaminki powinni łykać panowie na poprawienie kondycji żołnierzyków ?
 
Właśnie wróciłam na razie jest wszystko dobrze zdjęcia niestety nie mam bo mieszkam na wsi i tutaj doktor przywozi takie małe przenośne usg i dopiero jak tu mu się coś nie podoba to każe przyjechać do swojego drugiego gabinetu na ten wypasiony sprzęt. Także widziałam fasolinke tylko na monitorku.Na kolejną wizytę kazał mi przyjść z wynikami za trzy tygodnie ale teraz patrzę w kalendarz że to będzie 3 maj to pójdę za dwa tygodnie.
Mysza dzięki za kciuki
Doveinred witaj kochana musisz być dobrej myśli (*) dla twojego aniołka
Położna coś mi z terminem porodu pokręciła bo wszędzie jak licze to mi wychodzi 27 listopad a jej wyszło 10 grudzień spytam jej na następnej wizycie
 
Ostatnia edycja:
zjola podobno salfazin.
Pewnie w necie coś można poczytać więcej na ich temat.

niucha79 to super, że fasolinkę widziałaś :-) a na kiedy masz termin ?
 
Mysza - wiem, że panowie też łykają kwas foliowy, ale o innych specyfikach nic mi nie wiadomo :rolleyes2:


Dziewczyny pomóżcie, jakie witaminki powinni łykać panowie na poprawienie kondycji żołnierzyków ?

Witaj,
kwas foliowy,
Androvit dla mężczyzn
Vigor Plus żeń-szeń + guarana
Wit. A + E
Proxeed Plus,

takie witaminy zażywa mój P (oczywiście nie jednocześnie, tylko kuracjami), dodatkowo zadbaj, by nie przegrzewał swoich żołnierzy, czyli luźniejsze slipki, kąpiele nie w gorącej, a letniej, dużo ruchu, zero używek! I oczywiście odpowiednia dieta, mniej golonek, a więcej bogatych w witaminki potraw ;-)Pozdrawiam...
 
reklama
Mysza no właśnie wszędzie jak liczę to mi wychodzi 27 listopad a położna mi wyliczyła 10 grudzień coś pomyliła spytam na kolejnej wizycie ale jestem szczęśliwa mogłabym góry przenosić
Oczywiście schudłam dwa kilogramy ale w tej pierwszej ciąży też tak miałam że zaczęłam przybierać dopiero w 5 miesiącu a synuś zdrowy
 
Do góry