reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

olinka29 witam na forum i zapalam światełko dla Twojego Aniołka
[*]
Wszystkie wiemy, co czujesz bo przechodziłysmy lub nadal przechodzimy to samo...
Niestety ja nie znam nikogo, kto straciłby maleństwo w tak krótkim odstepie czasu. Porób sobie wszystkie badania i może odczekaj kilka miesięcy. Pamiętaj, że niekoniecznie jest coś nie tak, może to był po prostu przypadek.. Jest tu wiele przypadków dziewczyn, które zaszły w ciąże zaraz po poronieniu i wszytko było ok. Myśle, że nie ma reguły..
Ja straciłam swoją kruszynkę 19.02 w 13 tc i już rozpoczelismy staranka, nie wiem jednak czy to nie za wcześnie.
3maj sie Kochana :* i pisz kiedy tylko masz potrzebę
 
reklama
dziękuje EdyśG, wiem że nie ma reguły dlatego trzeba iść dalej, tym razem odczekam kilka miesięcy, to takie trudne...widzę że Ty też jesteś niecierpliwa i doskonale to rozumiem ;) na pewno będzie wszystko ok... pogoda sprzyja więc bierz się do pracy nad małym bobaskiem ;) a ja trzymam kciuki.. powodzenia
 
Witaj Olinka29
Przykre ze ciebie to az 2 razy doswiadczylo. Ja stracilam dzidziusia troche ponad tydzien temu i juz chcialabym zaczac. Wiem, niestety ze trzeba poczekac, a te miesiace tak sie wlec beda...Przytulam, trzymaj sie musimy byc silne dla naszych przyszlych dzieci.
 
witajcie kobitki
czytam Was regularnie tylko malo odpisuje, bo w sumie nie ma o czym pisac..
Justkabor - nie martw sie ja tez koncze w tym roku 32 lata a o te 1 ciaze staralismy sie 1,5roku...
u mnie wlasnie powoli sie rozkreca 4 @ po zabiegu , mysle ze pora zaczac dzialac zwlaszcza ze mam juz caly worek badan z ktorych nic nie wynika, czy ktoras z Was prowadzila kiedys wykresiki temperaturki ? zeby uchwycic kiedy jest owulacja?
 
Witam wszystkich!

Wczoraj jakoś po tych tragicznych wydarzeniach nie miałam weny do pisania:(

olinka29 - bardzo dobrze, że odważyłaś się do nas napisać, bo to forum do najlepsza terapia!Dla Twoich Aniołków światełka(*)(*). Na pewno to co się stało to nie Twoja wina!!! Teraz koniecznie zrób podstawowe chociaż badania i staraj się znaleźć przyczynę,chociaż nie zawsze się to udaje niestety:(

miosiowata - ja cały czas prowadzę, bo mi moja pani doktor zaleciła. Teraz od dwóch cykli coś się mi poprzestawiało i mam za wysokie temperatury w pierwszej fazie:( Czekam na interpretacje pani doktor.

Pozdrawiam każdą z Was

A jak tam Agatka??Alicja już po tej stronie brzuszka??

A TY Karola??
 
Witam. Zajrzałam z sentymentu. widze niektóre znajome nicki , ale wiele nowych. To wspaniałe forum, pełne wsparcia, takie je pamiętam. Tulę mocno nowe aniołkowe mamusie. Kochane, zawsze zróbcie przynajmniej podstawowe badania i wierzcie ,że się uda. Czasem to przypadek, czasem jest przyczyna. Ale trzeba walczyć. Ja straciłam aniołka w 2008 roku, te które mnie pamiętaja a nadal tu są wiedzą. Zaszłam w ciążę po 4 @ i urodziłam Madzię. Znalazłam przyczynę po zrobieniu wyników, tarczyca. Leczona pozwoliła mi donosić ciąże pomimo mojego sędziwego wieku, 37 lat obecnie.
Pomimo tego,że poczatki są trudne nie poddawajcie się, wiele dziewczyn z tego forum ma dzieciaczki.
Pati b, musisz uaktualnić listę, dziewczyny z marca już urodziły!
Serdecznie wszystkie pozdrawiam i tule mocno.
Będzie dobrze.

Smutnych dni ciąg dalszy..
 
Agatko wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No i popłakałam się ze wzruszenia.
Dziewczynki kochane proszę o kciuki jutro bo mam wizytę żebym zobaczyła bijące serduszko
 
reklama
Do góry