reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć dziewczyny!
Dziękuję bardzo za przywitanie. Można by powiedzieć, że w zaistniałej sytuacji było to miłe...
mam do Was pytanko: możliwe jest, że po 3 tygodniach od poronienia dostanę ciocię? od wczoraj mam takie plamienia przed okresowe jak przed ciążą miewałam. Czy to tak może się zdarzyć, że ją dostanę szybciej niż przysłowiowe 4 tyg? W sumie by mnie to cieszyło, bo cała machina się przyśpieszy ;-) ale za razem i martwi, bo nie wiem czy to plamienie przeokresowe jak miewałam czy coś się dzieje. Dodam, że po zabiegu przestałam plamić po 7 dniu.
pozdrawiam Was serdecznie w ten słoneczny piękny dzień.:-)

 
reklama
No i jestem -bez zmian -oprócz tego ze czuję się świetnie!!!!
już dawno tak nie było żeby nic mnie nie bolało, kłuło itp... hmmm dziwne:eek:

Młodam to wcale nie musi być @... @ liczy się od właściwego krwawienia -u mnie te plamienia przed @ trwały 4/5 dni -w 21 dc to może być też oznaka niskiego jeszcze progesteronu (ja tak miałam w drugim cyklu) ale wszystko to wróci do normy. Teraz musisz czekać na rozwój sytuacji...
 
Ostatnia edycja:
młodam - Ja miałam plamienia 5 dni przed właściwym okresem, który dostałam 33 dni po zabiegu. Dodam, że okres był krótki i nie obfity, może endometrium jeszcze się nie odbudowało. Teraz biorę tabletki przez 3 miesiące, więc pewnie będzie regularnie, a potem do dzieła!
 
Wiem, wiem, że to jeszcze nie @. u mnie przed jej wystąpieniem było plamienie 2-3 dniowe "raz na dzień". Tylko sie zastanawiam, czy to ona zawita tak szybko. wczesniej nie napisałam, ze mnie też brzucholek bolal ostatnio jak w trakcie cioci. jedno jest pewne cos tam się zaczęło zmieniać-powracać do normy.
 
Agatko... może to jest cisza przed burzą...

Witam wszystkie kobietki !
Czytam Was codziennie, ale u mnie nic się nie dzieje więc nie piszę.

Pozdrawiam !
 
Witajcie po przerwie świątecznej. Udało mi sie troche was nadrobic. U nas dobrze mala rośnie wazy już 470 g.

GosiaLew
- Gosiu bardzo mi przykro że @ przyszla ale za to będziesz najwaspanialsza mamą 2011
zjola - co do tabletek to ja rowniez nie jestem do nich zbyt dobrze nastawiona. Po odstawieniu tabletek 2 lata staraliśmy sie o pierwsza ciaże. A cykle wcale nie zrobiły sie regularne wręcz odwrotnie
LucyF - Ciesze się kochana że u ciebie wszystko dobrze i maluszek rośnie. Możesz czasami na wieściach sie odezwać :-)
Aga34 - dzięki ze sie odezwałaś i może teraz troche czesciej do nas zajrzysz
Słodziutka - witaj , ciebie też tu u nas ciebie malo:-(
Marc - i co tam? Może jednak był teścior?
Olu - mam nadzieje że jednak na długo sie z nami nie zegnasz i szybciutko do nas wrócisz
Olu81 - musi być dobrze. kruszynka rośnie i to najważniejsze
Kasiu0201 - przytulam kochana,wierze że wszystko dobrze sie ułoży. Przykro mi tylko ze tyle musisz bidulko się nacierpieć.
 
Witajcie kochane
my czujemy się dobrze w miarę wczoraj byłam na zdjęciu szwu i teraz czekamy skurcze jakieś mnie łapią ale szału nie ma.
Ginka kazała czekać a jak bede miała skurcze co 20 minut to znaczy ze trzeba jechać do szpitala. Zuzia waży 2800 i z nią podobno wszystko dobrze,brzuszek jej troszkę urósł od ostatniej wizyty nie tak jak powinien ale najważniejsze że urósł i jestem spokojniejsza więc teraz czekamy z niecierpliwością torbę wozimy ze sobą na wszelki wypadek pojechania nagłego do szpitala.
Kochane trzymam za was wszystkie mocno kciuki
 
Cześć dziewczyny!!
Ja po wizycie wszystko jest ok widzieliśmy serduszko naszej małej kruszynki, i wielka niespodzianka bo lekarz zobaczył dwa pęcherzyki, ale mówił, że bardzo wcześnie i zobaczymy za dwa tygodnie. Najważniejsze, że serduszko u większej kruszynki było, a u mniejszej na pewno też będzie. Jestem spokojniejsza i bardzo szczęsliwa i wierzę, że w grudniu urodzę dwa śliczne skraby.
Pozdrawiam


20100408_004..jpg

11..jpg











Moje aniołki:
Olek 11.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]
 
reklama
kasiawid - to cudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tak sobie myślę, że po tym wszystkim, to bliźnięta wcale by mnie nie przeraziły :laugh2:.
Jak już mieć szczęście to podwójne :-D
Moje gratulacje i życzę zdrowych dwóch bąbelków :tak:
 
Do góry