reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gloria w 9dc po owulce:szok: kurcze mają te nasze organizmy niespodzianki:tak:nigdy nie wiadomo kiedy jest owulka u ciebie, no ja mam takie boleści przy owu ,że nie sposób przegapić , ale ostatnio poszliśmy z M na całość a tu klapa i @ przyszła wredna @

Boleści też mam, a że @ to wredota to każda z nas wie, zawsze przychodzi.
Mój organizm w ogóle zwariował, szkoda gadać.
 
reklama
mówi sie,żeby o tym nie myśleć ,ale jak tu nie myśleć prawda? zwłaszcza, że człowiek wsłu****e sie szczególnie w organizm wtedy jak wie,że może ktoś tam zamieszka w brzuszku :tak:
carri ty jesteś z żor jak Pati.no ja uciekam po mału bo już późno sie zrobiło mój M ogląda mecz ,ale pewnie zaraz sie skończy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
my tu w sumie Marto dawniej to po imieniu byłyśmy.. więc wal śmiało. Wolę Edyta jak słodziutka :laugh2::cool:

GoisuLew!!! Ehhhh jak widać ten wątek ma ukryty magnetyzm..

Andzi to Madzi zdjęcie uwielbiam! Ale już nie takie "młode" jest :-p

Naprawdę zmykam

hihihi Carri Wiesiu ma się super.... aż nad to. Urwis z niego - ten fakt się nie zmienił. Dziękuje i pozdrowie Go.
 
Kobietko22 nie da sie nie myśleć, i nie miej wyrzutów,że myślisz. Ja myslałam non stop i planowałam ciążę. Kupiłam nawet testy owulacyjne. Jak tylko lekarz powiedział "działać" policzyłam, zadziałaliśmy i jest Magdusia. Myslenie nie przeszkadza. Trzeba wierzyći..zrobić badania. Ja miałam co leczyć.
 
Agnieszko0240 zmykaj. To i ja również pójdę.
Nowe Aniołkowe mamy ostrzegam ze BB uzależnia!:laugh2::rofl2:

Już mnie nie ma! Dobranoc

Gloria musimy działaś i wierzyć.... ja dalej wierzę
 
reklama
Do góry