reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kobietko miło Cie tez poznac :-)
Te forum jak lekarstwo , ciesze sie ze znów postanowiłas zawalczyc o malenstwo... Mam nadzieje ze juz zaniedłuo bede mogła podziwiac Twój suwaczek :-)
 
reklama
kobietka22 to my tworzymy forum i dlatego czasem jak ktoś z kim się zaprzyjaźniliśmy odejdzie to jest NAM go brak. Sama zobaczysz jak to jest. .. prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. A my tutaj wszystkie po przeciwnościach.

Carri kooope lat! Faktycznie jak ten czas leci.

Ola81 witaski! Wiem że nie raz pisałaś o mnie. Dziękuje.

Gloria 5 miesięcy bez skutku? To faktycznie nie jest za wesoło... a chodziłaś na monitoring? Czy jajeczkujesz? Czy jajeczka pękają? itp?
 
Może napiszcie coś o waszych starankach widze Gloria ,że się starasz cały czas a reszta?carri i edyta?
nie możesz się poddawać napewno sie uda trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie:tak:
 
Dobry wieczór, przyszłam za Tobą Edi, jak zwykle;-)
carri miło Cię widzieć
gloria:-)
kobietka, My się nie znamy, ale witaj również.
carri co u Ciebie?
 
Gloria 5 miesięcy bez skutku? To faktycznie nie jest za wesoło... a chodziłaś na monitoring? Czy jajeczkujesz? Czy jajeczka pękają? itp?

Byłam miesiąc temu i w 9dc okazało sie że jestem juz po owu( przy ok 30 dniowych cyklach). był płyn w zatoce i ciałko żołte a lekarz powiedział że nie zawsze pęcherzyk ma w sobie jajeczko.
Mam czekać do stycznia, lutego i jak sie nie uda to mnie położy na badania.
 
To prawda ,że przyjaciół poznaje sie w biedzie.Witaj Selena ja ciebie kojarze skądś:tak:
ja też mam nadzieje ,że niedługo będe sie cieszyła swoim własnym suwaczkiem:-) bardzo w to wierze.
Czasem nawet bliscy nie mogą nas zrozumieć ,a tu na forum zawsze jest zrozumienie:tak:
 
Edytko masz racje kooooope lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Selenko witaj :-)

Kobietko u mnie ze starankami narazie jest pół na pół , jest lepiej niz było ale nic na sile co ma byc to bedzie :-) To tak w skrócie:-) Bo duzo by tu pisc ;-)
 
Carri fajnie,ze sie odezwalas...nawet nie wiesz jak mi te miesiace szybko zlecialy...Normalnie szok...
Torbe do szpitala musze w koncu zapakowac bo codziennie sie za to biore i zabrac sie jakos nie moge...
No i po malu strach mnie zjada...Znam siebie i wiem,ze ze mnie jest niezla panikara-hihi.

Teraz serio znikam.Buziaki kolorowych snow.
 
reklama
Gloria w 9dc po owulce:szok: kurcze mają te nasze organizmy niespodzianki:tak:nigdy nie wiadomo kiedy jest owulka u ciebie, no ja mam takie boleści przy owu ,że nie sposób przegapić , ale ostatnio poszliśmy z M na całość a tu klapa i @ przyszła wredna @
 
Do góry