reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam wszystkie Panie.
Dość długo mnie nie było. Njajpierw miałam nalot mojej "ukochanej" teściowej a teraz mam @.Pojawiła się 4 dni za wcześnie i jak narazie mnie nie opuszcza.Od jakiegoś czasu mam obfite ale w tym miesiącu to normalna tragedia. Nie mogę normalnie funkcjonować,ledwo żyję tak się ze mnie leje.Jestem słaba ,mam potworne zawroty głowy i nie mogę jeść.Jem jeden posiłek dziennie albo wogóle.Mdli mnie na samą myśl o jedzeniu.

ale już dość narzekania.Rozmawialiśmy z mężem na temat kolejnej ciąży.Pomimo strachu jaki odczuwamy po nowym roku dołączymy do starających się par.Mam nadzieję że jakoś damy radę.Choć nie przeczę że w tej chwili jak o tym myślę to jestem w lekkiej panice.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Witam!

Szczególnie witam nowe Aniołkowe Mamy, (*) (*) (*) dla Waszych Aniołków.

A mnie czeka 8 godzin w stresiku, bo o 16.45 usg i jak mantrę powtarzam sobie, że musi być dobrze :tak:

miłego dnia :-)
 
Jestem po porannym oddaniu krwi, moczu i innych takich... wizyta o 17 uuuuuhhhhh.
Wiem że trzymacie kciuki -ja się nie mogę doczekać;-)
Teraz idę zrobić pazury -bo do Pana doktora iść bez manicure:eek: jakby na to patrzył nie???
Ten kurs makijażu wczorajszy był boski -mówię Wam jak łatwo za pomocą kilku trików zrobić super makijaż -no i mam parę stów w kieszeni bo w przyszłym roku sporo wesel więc już będę umiała sama się pomalować:tak:

Pati.b czekam na testa:tak:

Ewelina28 a co u Ciebie bo Ty nam tylko życzysz a o sobie nic...

Wiolka1982 trzymam kciuki za dentystę -może będzie taki przystojniak że będziesz ze zdrowymi zębami latała nawet:-)

Tatusia26 to kolejne trudne pytanie na które odpowiedź też jest trudna... jak do tego dojdę (a pewnie sobie to dziś jakoś ułożę w głowie) to napiszę co o tym myślę...

Aga34 masz rację -ja też mam cudownego lekarza. Za nic go nie wymienię na innego -a jak słyszę komentarze "jak dla mnie to za szybko Panie jest w tej ciąży" to mówię "i dlatego nie jest Pan i nie będzie moim lekarzem";-)

Aneczka77 masz rację -ja miałam negatywny w dniu @. Niestety trzeba czekać i czekać a to takie trudne...

Vjolka więc czekamy na kolejną cudowną ciążę i teraz już będzie wszystko jak powinno być:tak:

Karola322 no dobrze -tak tylko się zastanawiałam bo szkoda mi Twojej pupy na te zastrzyki...:confused2:

Kaśka0201 czekam na wyniki i trzymam kciuki

Gosia:)
no i bomba!!!!! o to nam chodziło to do dzieła robaczki:-):-):-):-) sorry króliczki;-)

Natalineczka555 no to jak lekarz zaleca ciążę to chyba nie ma nad czym myśleć -mogłaś go o receptę poprosić na bobo i przesłać faxem mężowi:-D:-D:-D:-D postraszyć że jak nie wróci to idziesz do sąsiada bo ta recepta jest ważna 3 dni:-):-):-)

Kari84 bzdura -po pierwsze jest za wcześnie na przezierność po drugie jeśli dzidzius już nie żył jego skóra -wybacz ale tak jest odchodzi od ciałka... tak mi mówiła lekarka -po prostu dzidziuś pęcznieje (wybacz za wyrażenie ale nie wiem jak to dokładnie przekazać)... więc bardzo miło ze strony lekarza że Was nastraszył -więc niech teraz wypisze skierowania skoro ma tak solidną diagnozę. Dla Twoich Aniołków (*) i nie martw się tylko szukaj przyczyny

Fasolka300 ale Ty nie miałaś zabiegu? to po co czekać? z tego co wiem nie musisz chyba że uważasz że powinnaś...

Karolcia81 jak mija dzień?

Agnieszka0240 jeszcze tylko 6 razy:-D:-D:-D:-D:-D

Kasikz współczuję:confused2:

Karole do tego czasu przekonasz samą siebie że się nie boisz i z werwą zaczniecie staranka a później już tylko 9 miesięcy i małe cudo w ramionach:-)

Just79
to obie będziemy na fotelu i obie będziemy sapać z ulgi:tak:;-):-)

Uciekam babolki -do wieczora -oczywiście mam wizytę na 17 u gina siedzimy ponad godzinę, korki do domu a moze lody na konto że wszystko dobrze więc będę trochę z poślizgiem

Ważyłam się 1,8kg na plusie:eek::eek::eek::eek:
 
reklama
Agatko....nie piszę wiele dzisiaj ...bo nie chce sie nakręcać....bo cos taka marniutka jestem....
....i do tego dziś doszło straszne kłucie w jajniku, aż ciągnie do pachwiny...i już sama nie wiem co o tym mysleć....raczej tak nie miałam przed @, a pozatym do niej jeszcze kilka dni....no i od kilku dni chodzę po scianach tak mnie sen łapie..mam gorączkę 37,2 pod pachą...i jestem wredna....:wściekła/y:
...nawet mówiłam mojemu Z wczoraj, że albo zmajstrowaliśmy fasolke....albo mnie rozbiera jakaś grypa w pakiecie z PMS....powiedział, że woli fasolke...bo PMS nie zniesie...a ja mu na to, że jak będzie fasolka to PMS będzie mial przez 9 miesięcy...to stwierdził, że mnie wywiezie do lasu i zostawi, aż urodze!!!!:angry:


No i tyle.....
Jestem już troszke zmęczona tym nastawianiem się, wsłuchiwaniem sie w mój organizm....a potem sie okazuje, że nic z tego....

Ach...chyba to pogoda też mnie tak dołuje.....ja chcem słońca!
 
Do góry