reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzien Dobry:)
Ja jak zwykle sie nie wyspalam...
Juz nawet obliczylam,ze musze jeszcze rano wstac na kurs 12 razy-hihi...
A potem bede odsypiala...
O widze,ze cos o dentyscie piszecie...Jak nie bede juz chodzila na kurs tez musze go odwiedzic:-(
Milego dnia
 
reklama
Kasia - ja miałam pod narkozą zęba wyrywanego chirurgicznie...to mnie tak pobolewało ze dwa dni....ale sie pięknie zagoiło....
przytulam mocno
POD NARKOZĄ ??:szok: A JAK SIĘ O TO POSTARAŁAŚ TO MOŻE NA TAKI SEANS UDA MI SIĘ MĘŻA ZACIĄGNĄĆ :-D:-D:-D INACZEJ NIE DAM RADY A MA IŚĆ NA CHIRURGIĘ SZCZĘKOWĄ.
TAK WCZORAJ PISAŁYŚCIE O TYCH OBIAWACH ZAFASOLKOWANIA ŻE JA DZIŚ JUŻ O 7 RANO SPRAWDZAŁAM KIEDY MIAŁAM DNI PŁODNE BO MĄŻ MNIE WCZORAJ ZA MOCNO PRZYTULIŁ I.......NO CÓŻ JESZCZE NIE JESTEM GOTOWA:no:
 
ALE GDZIE MOJE MANIERY. NAWET SIĘ NIE PRZYWITAŁAM TYLKO TAK OD RAZU Z BUTAMI hihihihihi
WITAJCIE KOCHANE MAMUSIE,MAMUSIE ANIOŁECZKÓW,STARACZKI I SZCZĘŚLIWIE ZAFASOLKOWANE.
 
hej królewny
dziąsła dały popalić w nocy spałam na ściereczce z lodem dziś jest lepiej ale nadal bolą miejsca w których pani doktor robiła zastrzyk
mam nadzieję że wkrótce przejdzie tym bardziej że odkryłam ze sachol pomaga na te bolące miejsca
 
Dzien Dobry:)
Ja jak zwykle sie nie wyspalam...
Juz nawet obliczylam,ze musze jeszcze rano wstac na kurs 12 razy-hihi...
A potem bede odsypiala...
O widze,ze cos o dentyscie piszecie...Jak nie bede juz chodzila na kurs tez musze go odwiedzic:-(
Milego dnia
OJ BIDULKO!!!!!! A TERAZ IM BLIŻEJ ROZWIĄZANIA TO BY CI SIĘ PRZYDAŁO POLEŻEĆ DŁUŻEJ.NABIERAJ SIŁ KOCHANA.:tak:MILUTKIEGO DNIA ŻYCZĘ
 
Witaj kasieńko. No to się nacierpiałaś. Oby już przestało boleć. Najgorzej jest wieczorami ale może dziś już będzie po wszystkim. ściskam mocno.
 
POD NARKOZĄ ??:szok: A JAK SIĘ O TO POSTARAŁAŚ TO MOŻE NA TAKI SEANS UDA MI SIĘ MĘŻA ZACIĄGNĄĆ :-D:-D:-D INACZEJ NIE DAM RADY A MA IŚĆ NA CHIRURGIĘ SZCZĘKOWĄ.
TAK WCZORAJ PISAŁYŚCIE O TYCH OBIAWACH ZAFASOLKOWANIA ŻE JA DZIŚ JUŻ O 7 RANO SPRAWDZAŁAM KIEDY MIAŁAM DNI PŁODNE BO MĄŻ MNIE WCZORAJ ZA MOCNO PRZYTULIŁ I.......NO CÓŻ JESZCZE NIE JESTEM GOTOWA:no:


hej...no po prostu poszperałam, popytałam wsród znajomych i znalazłam dobrego chirurga szczękowego, prywatny gabinet w klinice stomatologicznej, 100 zł narkoza 70 wyrwanie, czyli 170, 00 i zero bólu i cierpienia...uśpili, po 20 minutach wybudzili, dali woreczek z lodem, poleżałam jeszcze kilkanascie minut i do domku...polecam wszystkim bojącym się....ja już nigdy inaczej nie pójdę. Zastanawiałam się nawet czy sobie tak nie wyleczyć ząbków, bo mnie czeka leczenie kanałowe...i nie mogę sie zebrać, ale to juz chyba po fasolce bo nie będę ryzykowała teraz narkozy....
 
Witajcie dziewczynki - przestancie mowic o tych zebach bo i mnie zaczela szczeka bolec:-):-):-)

kasiu - pewnie do jutra bedzie juz dobrze - jak kazda rana musi sie zagoic...
Pozdrawiam wszystkich...
 
reklama
Do góry