reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Agatko, do gin idę w środę. Ale jak byłam na poprzedniej wizycie z wynikami to juz mnie zaopatrzyła w medykamenty na ten czas do następnej wizyty, czyli szprycuję się clexane, łykam accard plus luteina podjęzykowa, plus kwas foliowy, czyli lekomania w pełni ;-)
fajnie, że napisałaś o tych objawach i przytulankach, bo właśnie wczoraj miałam dylemata:sorry:
jajnik przestał mnie boleć i najciekawsze jest to ze jak bolał to się martwiłam, czemu boli, a jak przestał, to czemu przestał ;-) czyli nie da mi się dogodzić ;-)

Najwyższa pora, żeby Twój lokator zaczął się uzewnętrzniać przez wystający brzuszek ;-) inna sprawa, że moją koleżankę "dobił" lekarz jak powiedział, że ten wystający brzuszek to kiszki itp., a dzidzius to tam głęboko w środku jest i na tym etapie to jeszcze nie on wypycha brzuszek do przodu ;-)

Kasikz, trzymam kciuki, żeby się wszystko wyjaśniło i żeby tam wszystko w porządku było :-)

She, nie stresuj się, nie stresuj szkoda nerwów ;-) I tak będzie pięknie :-)

Viola, moja pierwsza @ najpierrw robiła wrażenie, że się już zaczyna, potem zrobiła sobie 2 dni przerwy, i dopiero wtedy przyszła. Więc może tam u Ciebie się póki co oczyszcza i zbiera na @. także póki co się nie denerwuj tylko spokojnie poczekaj na rozwój wypadków.
I moja pierwsza @ była mniej intensywna, bez skrzepów i nie bolała, wszystko odwrotnie niż przed zabiegiem


Karolcia81, trzymam kciuki :-)
Kasiamaj, mi też się mój suwaczek podoba ;-)
 
@ była 3 października...cykle mam 31 dniowe:eek:
czyli 16 dni po @....a 12, 13, 14 dni do @, czyli powinnam mieć owulkę...ale ten śluz nie jest owulkowy.....jak sobie przypominam to jakis tydzień temu miałam to tzw kurze białko?

WITAM PANIE:-)
KAROLCIA NIE WIEM JAK JEST U CIEBIE ALE JAK NIE BYŁAM PEWNA CZY DZIŚ JEST DZIEŃ OWULACJI TO KIEDYŚ MI WYTŁUMACZYŁA POŁOŻNA ŻE NALEŻY SPRAWDZIĆ TEN ŚLUZ CZYLI JEŚLI JAKBY SIĘ KLEJI I CIĄGNIE W PALCACH (MIĘDZY WSKAZUJĄCYM A KCIUKIEM) TAK NA PARĘ MILIMETRÓW TO TO JEST NAJLEPSZY CZAS NA ZAJŚCIE WCIĄŻĘ.MA BYĆ TEŻ GĘSTY I MĘTNY. SORKI ZA TAKI OBRAZOWY OPIS.:tak::tak::tak:
 
Kochane przepraszam,że tak sporadycznie się odzywam ,ale czasu brak
Dziś kolejny dzień na wariackich papierach.
Tak naprawdę to od rana dopiero do domu wróciłam.
Krótka relacja z dnia :-D:-D:-D
Rano z małym do szkoły a w drodze powrotnej zakupy,potem śniadanie i na 11 do przedszkola z końmi,więc byłam w domu 30 minut.Przedszkole było do 14.00 a o 14.30 mały ze szkoły wychodził,więc prosto ze stajni do szkoły po Kubusia.
Następnie na 16 Kuba miał SI ,więc trzeba było zaprowadzić i wrócić do domu zrobić obiad ,bo o 17 Klaudia młodego odbierała i8 już powinni jeśc obiadek(wyrobiłam się) a ja już miałam na 17 dogoterapię.
Niedawno wróciłam i do Was zaglądam.
To tyle u mnie.
:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Powiedzcie mi, moje kochane...

Czy wasza pierwsza @ po zabiegu była normalna
czy też się różniła?
Bo u mnie jak na razie jakaś skąpa, baaardzo skąpa
i brunatna:eek:
V_JOLU80 PO ZABIEGU BYŁA JAK DLA MNIE TROSZKĘ DZIWNA.PIERWSZEGO DNIA POJAWIŁO SIĘ ZALEDWIE KILKA KROPLI.PRZEZ KOLEJNE 2 LUB 3 DNI NIE BYŁO JEJ WOGÓLE.PÓŹNIEJ BARDZO,ALE TO BARDZO SKĄPA :szok: ZA TO BÓL BYŁ NIE DO WYTRZYMANIA :wściekła/y: I RZECZYWIŚCIE KOLOR BYŁ INNY NIŻ PRZED ZABIEGIEM.NASTĘPNA BYŁA TROSZKĘ BARDZIEJ OBFITA ALE NADAL BOLESNA W 3 M-CU PO ZABIEGU JUŻ BYŁO "NORMALNIE" .Z TYM ŻE CYKL SIĘ PRZESTAWIŁ SIĘ Z 28 DNI NA 30 A NAWET 31.NIE WIEM CZY JAKOŚ CI POMOGŁAM :blink:DUUUUUŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ.
 
Do góry