reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć
witam się i znikam, bo jestem po raz pierwszy od dłuższego czasu w domku i to z mężem :) Jupi :)

Lady my pierwszy raz współżyliśmy po 1@, tak nam zalecił lekarz i wytrzymaliśmy :) Z resztą ja jestem z tych delikatesów, więc mąż to rozumiał :)
 
reklama
witam dziewczynki Just moje gratulacje!!!!
Lady mój gin kazał się wstrzymać z przytulankami na 6 tygodni.
A mnie cały czas łupie w plecach nachodzi i przechodzi zauważyłam , że jak mi ciepło w plecy to nie boli więc się opatuliłam i tak siedze pewnie nerki przeziębiłam , dowiem sie jak pójde do lekarki i tak musze komplet badań zrobić łącznie z moczem:tak:.
EwelinaMariusz naprawde dajesz nadzieje zostań tu z nami koniecznie:-) i gratuluje fasolki .
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.
 
Witam Dziewczyny :)

Ale bardzo puściutko dzisiaj, no cuż, w końcu upragniony weekend :-)
Chociaż jak dla mnie nie jest tak słodko, sidzę w łużeczku, opatulona ciepłym kocykiem i czekam aż wyzdrowieję.....
 
Dziękuję korale;-) Tak czytałam sobie wpisy dziewczyn dotyczące przytulania i muszę przyznać, że ja sama już odliczam dni, kiedy będę mogła... Mi lekarz powiedział że muszę czekać 4 tyg. Czyli po pierwszej @ A to oznacza, że to będzie łącznie jakieś 5 tyg. :tak:Rzeczywiście, bardzo brakuje tej bliskości. Jeszcze na początku o tym nawet nie myślałam, teraz brakuje mi tego. A co do starań to dopiero za jakieś 4 miesiące, ale może da się przyspieszyć, poprostu zapytam się lekarza.
 
reklama
Do góry