reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam

Jestem tu juz troche ale mało sie odzywałam jednak po długim namysleniu cos wam oznajmie jJESTEM ZA FASOLKOWANAjeszcze niedawno jak sie udzielałam to STARAJACYCH SIE

jestem w trzeciej ciazy o która sie staralismy i dzis sie dowiedzialam dosłownie piec min temu ale ok
Mam juz synka było wszystko ok tagze zdecydowalismy sie na drugie jednak ciąze straciłam we wrześniu 2007roku ale juz w pażdzierniku byłam w ciazy z córcia która ma teraz dwa latka tagze dziewczyny pisze wam poto ze nigdy niwarto tracic nadzieji
 
reklama
witam

jestem tu juz troche ale mało sie odzywałam jednak po długim namysleniu cos wam oznajmie jjestem za fasolkowanajeszcze niedawno jak sie udzielałam to starajacych sie

jestem w trzeciej ciazy o która sie staralismy i dzis sie dowiedzialam dosłownie piec min temu ale ok
mam juz synka było wszystko ok tagze zdecydowalismy sie na drugie jednak ciąze straciłam we wrześniu 2007roku ale juz w pażdzierniku byłam w ciazy z córcia która ma teraz dwa latka tagze dziewczyny pisze wam poto ze nigdy niwarto tracic nadzieji
ewelinamariusz witamy i życzę spokojnych 9miesięcy ekstra wiadomość:-):-):-):-)
dzięki za wsparcie naprawdę to dla nas dużo każda z nas straciła maleństwo i boi się ale dzięki tobie innym dziewczynom wiemy że nie wolno się poddawać i trzeba walczyć dalej.
 
myślę, ze u mnie to albo jajnik i zapalenie albo niepękające jajeczka podczas owulacji albo nerka tak promieniuje, bo chodzę sikać dosyć często, możliwe że przez tą pogodę mnie gdzieś przewiało, ale co tam będziemy gdybać, do lekarza za niedługo śmigam więc pewnie się dowiemy jak mi zrobi cytologie i ponowne usg :)

Just to na razie ciesz się bezobjawową ciążą, bo później może mdłości cię będą męczyć, oczywiście oby nie :)
Chyba brałam wszystkie ewentualności :-)Ale zobaczymy. Ja do lekarza pewnie koło 30 pójde bo jeszcze nie mam wszystkich wyników. Ja będzie bolało dłużej to wybiorę sie może do jakiegoś gin, którego mam w pakiecie żeby sprawdził.

Just spokojnych 9 miesięcy i Jeszcze raz gratulacje. Bardzo sie ciesze
Agatko chyba wszystkim dodajesz uśmiechu. Jesteś naszym słoneczkiem
 
KAROLA mi lekarka pozwoliła płukac gardło kroplami "salviasept"
kupisz bez recepty mieszasz z wodą i płuczesz gardlo obrzydliwe jak nie wiem co ale działa
to ziołowe krople ale mimo wszystko jak masz możliwość kontaktu z ginem przez telefon to zapytaj na wszelki wypadek jesli pozwoli to ja je polecam
 
Chyba brałam wszystkie ewentualności :-)Ale zobaczymy. Ja do lekarza pewnie koło 30 pójde bo jeszcze nie mam wszystkich wyników. Ja będzie bolało dłużej to wybiorę sie może do jakiegoś gin, którego mam w pakiecie żeby sprawdził.

Just spokojnych 9 miesięcy i Jeszcze raz gratulacje. Bardzo sie ciesze
Agatko chyba wszystkim dodajesz uśmiechu. Jesteś naszym słoneczkiem

ja też idę 30 października do gina, zobaczymy co powie :) Trzymam za nas kciuki, zeby mimo wszystko było ok :)

Ewelina gratuluję zafasolkowania i spokojnych 9 miesięcy, dajesz nam dużą nadzieję :)
 
reklama
witajcie dziewuszki
poczytałam trochę tej waszej produkcji :tak:-matko.....szok :szok:
takie macie natchnienie
ja padam na pysk-więc zaraz idę się kłaść
jutro musze być wypoczeta -bo mam zamiar balować do rana!!!!!
ballo010.gif

idziemy na weselicho.

pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego weekendu.

witam nowe mamusie aniołkowe.
[*]-zapalam światełko.
 
Do góry