reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

do laryngologa, ale jak pójdziesz do takiego rodzinnego to tez ci powie co się dzieje, może masz poprostu tam wszystko podraznione od tych wymiotów...
mam takie wrażenie jakby mi tam coś zalegało jak połykałam w nocy sline to się budziłam bo miałam taki uczucie że się duszę więc nie wiem czy tam coś jest bo mam takie uczucie. O 17 idę do zwykłego mam nadzieję że mi powie co jest
 
reklama
WITAM SERDECZNIE.To znów ja.Szczerze mówiąc jak się was czyta to trochę nadzieji człowiek nabiera na lepsze jutro.
Nasze maleństwo odeszło od nas 27 maja br.W sumie to już prawie 5 m-cy a ja nie potrafię dojść do siebie.Jest mi jeszcze trudniej gdy moja córcia przegląda czasopisma i całuje zdjęcia maluszków.

Witaj Aniu (dobrze zapamietałam imie?)....kochana, piszesz, że już minęłao 5 miesiecy...a jakie są przyczyny, że się tak nadal smutasz, a nie zaliczasz się do szczęśliwego grona radosnych staraczek?
 
mam takie wrażenie jakby mi tam coś zalegało jak połykałam w nocy sline to się budziłam bo miałam taki uczucie że się duszę więc nie wiem czy tam coś jest bo mam takie uczucie. O 17 idę do zwykłego mam nadzieję że mi powie co jest


no, mam nadzieje, że nic groźnego....mówie Ci, że masz tylko obolały przełyk..i dlatego tak to odczuwasz, ale niech Cie lekarz obejrzy, lepiej dmuchać na zinmę
...trzymaj się ciepło kochana...i zycze Ci, żeby te wymioty już ustały i żebys wreszcie mogła się cieszyć spokojną ciążą.....
 
Tak karolciu,bardzo dobrze zapamiętałaś.W pierwszej ciąży przytyłam 36kg,to bardzo nadwyrężyło mój kręgosłup.Do tego stopnia że nie obyło się bez rehabilitacji.Póki co rozpoczełam leczenie otyłości,a to mnie dyskredytuje jesli chodzi o starania.Ponad to chyba nie dałabym rady psychicznie :(
 
no, mam nadzieje, że nic groźnego....mówie ci, że masz tylko obolały przełyk..i dlatego tak to odczuwasz, ale niech cie lekarz obejrzy, lepiej dmuchać na zinmę
...trzymaj się ciepło kochana...i zycze ci, żeby te wymioty już ustały i żebys wreszcie mogła się cieszyć spokojną ciążą.....
chyba masz karolciu racje wczoraj tak mnie męczyło że aż trochę krwi mi wyszło więc naprawdę musiałam podrażnić.
 
reklama
Do góry