reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja bym się bała tak po 1@ chociaz są dziewczyny, którym się udało zajść i donosić. Wszystko zależy jak tam się wygoiło i czy endometrium podjęło funkcję. Przepraszam że pytam, miałaś zabieg czy samoistne? bo po zabiegu to tak szybko się nie odbudowuje
 
ilonka26;
Moniaq gratuluję dobrych wyników, czyli część badań już za tobą :) Robisz jakieś jeszcze?

Ilonko moje badanka po poronieniu to:prolaktyna, progesteron, tsh,apt, aptt, przeciwciała antykardiolipinowe, morfologia, cukier.
Różyczkę i cytomegalię -przechodziłam, toksoplazmozę miałam robioną w ciąży- nie chorowałam, więc tuż przed starankami powtórzę, bo na razie od kotów nie stronię...
Mam jeszcze zrobić dwa hormony (nie pamiętam nazwy), co się je robi w 2/3 dc
I na razie tyle, po konsultacji wszystkich badań z ginem, jeśli wszystko będzie na usg to biorę się do dzieła....
 
a jak poznac czy ma sie owulke czy nie ??
ja jestem w tych tematach zielona

Ja akurat miałam robione usg i ginka widziała, poza tym są testy owulacyjne lub można mierzyć temperaturę.

A jeśli chodzi o przytulanki i zabezpieczenie to my przez 5 lat nic nie stosujemy, nawet gumek, tylko na początku, ale uczulenia dostałam i zaprzestaliśmy i też się śmiałam, że niepłodna jestem, albo, że mamy więcej szczęścia niż rozumu, zawsze przerywany stosunek, tylko przed okresem mogliśmy poużywać. A jak się zdecydowaliśmy na dzidzię to w pierwszym cyklu zaszłam, więc chyba trochę rozumu też mam.:-):-D

Kaśka głowa do góry, następnym razem zdasz.

Gloria mi to dziś meble do kuchni przywieźli i wyszło, że szuflady są o 10 cm większe i trzeba teraz reklamować, bo się zmieszczą. A jeszcze tyle mebli mam do kupienia. Jak chcesz to możesz przyjechać i pomóc skoro masz wprawę i nosi Cię by majsterkować;-)
 
Gloria mi to dziś meble do kuchni przywieźli i wyszło, że szuflady są o 10 cm większe i trzeba teraz reklamować, bo się zmieszczą. A jeszcze tyle mebli mam do kupienia. Jak chcesz to możesz przyjechać i pomóc skoro masz wprawę i nosi Cię by majsterkować;-)
To co za partacz te meble projektował ze aż 10 cm różnicy? ja tam wole polegac na sobie, wymierzyłam, zamówiłam w stolarni i poskładałam; z meblami to lepiej na spokojnie pooglądać i przemyśleć bo jak potem się odpodoba to d...pa blada; oj nosi mnie nosi, może i przyjade, tylko kafle na balkonie położe i jak szef da urlop:-)
 
To co za partacz te meble projektował ze aż 10 cm różnicy? ja tam wole polegac na sobie, wymierzyłam, zamówiłam w stolarni i poskładałam; z meblami to lepiej na spokojnie pooglądać i przemyśleć bo jak potem się odpodoba to d...pa blada; oj nosi mnie nosi, może i przyjade, tylko kafle na balkonie położe i jak szef da urlop:-)

Nie wiem jak mu wyszła ta 60 choć na umowie jest 50 cm, a sam mierzył kuchnię, chyba, że to szuflady kogoś innego. I tak mój P. sam będzie to montował, bo zrezygnowaliśmy z montażu. Zawsze w tej cenie mam 2 krzesła :-)
 
Jestem i już czytam co u Was bo u mnie duuuużo:-)
Maluch nadgonił pięknie i już jest taki jak w 8 tc powinien być tzn duży:-D serduszko bije 150 uderzeń na minutę i jest to najpiękniejszy dźwięk jaki w życiu słyszałam.
Super wiadomości :-):-):-):-)
A ja dzis byłam sama z mała na spacerku bo do tej pory to zawsze z M razem chodzilismy.No i nie było zle mała spała a ja buszowałam po sklepach.
:-D

Czesc Dziewczynki ;-) .
Witaj:-)

Czyli wracamy do naszego wstępnego planu, że staranka grudzień lub styczeń najwcześniej....:sorry:
W takim razie czekamy na owocny grudzień ;-);-)

hej królewny
wiadomości dobrych u mnie - brak:-:)-:)-:)-:)-(
Głowa do góry, na pewno się uda.
 
hej królewny
wiadomości dobrych u mnie - brak:-:)-:)-:)-:)-(
wstyd złość rozgoryczenie niemoc-to moje emocje na dziś
wynik testu-3 błędy
nie mam siły
kolejny egzamin 15 września


przepraszam ale nie widzę monitora bo łzy mi zasłaniają postaram się jutro zajrzeć do Was
pozdrawiam kochane
następnym razem będzie lepiej.:tak:

A ja mam doła chyba zwariuję.Dzisiejszy dzień mnie wykończył.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Do 3 w nocy siedziałam i kropelkowałam rybki.
wstałam o 7 ,potem szkoła.Zaraz przyszła bratowa z chrześniakiemi poszli dopiero jak ja po małego do szkoły szłam.
Odebrałam małego,po drodze zakupy,w domu obiad,w między czasie sprzątanie.
Na 17 byłam z kowalem umówiona na stajni jak wychodziłam z domu to teść dostał krwotoku z nosa.Oczywiście wróciłam i udzieliłam pomocy,podałam calcium itp.
Na stajnię się spóźniłam,ale jakoś poszło.Za konia jestem lżejsza o 120 zł .:wściekła/y::wściekła/y:
Na szczęście Darek odebrał mnie ze stajni ,więc 1 spacerek 2 km mniej.:biggrin2:
W domu znów obiad Darkowi,potem z małym posiedziałam,bo tatuś coś innego w sypialni oglądał i teraz właśnie młody się kąpie.
Zaraz kolacja i do spania go wyekspediuję.;-):biggrin2:
Aha.Z teściową gorzej :wściekła/y::wściekła/y:
nie dośc ,że woreczek i trzustka to teraz "coś" na nerce wykryli...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Właśnie pożarłam się z Klaudią...ona płacze....ja ..piszę z wściekłością...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mam dość...za dużo tego jak na 1 dzień
 
reklama
As- faktycznie zwariowany dzień, trzeba być dobrej mysli że jutro nowy dzień i będzie lepiej:tak:
Gosia lew też wychodzę z tego założenia że co mogę to robie sama , za tą moją szafę w komandorze to ponad 3 tyś bym wywaliła a tak zrobiłam sobie za tysiąc
Edytka- odezwij sie co u Ciebie
Aga Aj, Sonita- to samo, chociaż 2 słówka
Ola81 cos Ciebie mało tu dziś, jakieś kłopoty?
 
Do góry