reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Natalineczka555 jaka ty młodziutka dziewczynka jesteś, zazdroszczę,głupia byłam ,że w tym wieku nie myślałam o dziecku, a synuś-cudo...
 
reklama
As- faktycznie zwariowany dzień, trzeba być dobrej mysli że jutro nowy dzień i będzie lepiej:tak:
Gosia lew też wychodzę z tego założenia że co mogę to robie sama , za tą moją szafę w komandorze to ponad 3 tyś bym wywaliła a tak zrobiłam sobie za tysiąc
Edytka- odezwij sie co u Ciebie
Aga Aj, Sonita- to samo, chociaż 2 słówka
Ola81 cos Ciebie mało tu dziś, jakieś kłopoty?
ja tez wole sama sobie meble skladac
moja mebloscianke i ławe tylko maz ze szwagrem składali reszte jam nie chwaląc sie uczynila:-D:-D:-D:-D
 
ja to się do składania mebli nie nadaje:-) ale na szczęście mój K, sobie z tym świetnie radzi! i tak sam zmontował szafę w przedpokoju na całą długość ściany, za wszystko daliśmy jakieś 1000zł, przy czym na zamówienie myślę, że taka by kosztowała ponad 3 tys!
 
hej dziopencje gdzie was wywiało???

ja tu sama:-:)-:)-:)-(

czy ma ktos wiadomosci od Karoli ????
jak ona sie czuje???
co jej tam robia???
kiedy wyjdzie???



buuuuuuuuuuuuu kobity wywołuje was telepatycznie :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
 
witam dziewczyny,

Angelka dobrze Cię widzieć, malutko Cię ....

Ola81 dziękuję ;-)

Agatko mam nadzieję, że cola pomoże ;-)

Kaska nie martw sie, główka do góry.

Ja jestem dziś zakręcona. Poczapałam się z m i przeżywam to bardziej niż normalnie. oczywiście poszło o pierdołe. a ja jestem przez to rokojarzona, zero pomyslunku dziś u mnie :cool:

buziaki dla wszystkich
 
reklama
Natalineczka555 dzięki za zaproszenie, to zupełnie inne relacje, jak się wie jak wygląda rozmówca, czy jeszcze ktoś wyśle mi zaproszenie?

Ja już 10 raz czytam różne info o poronieniu i oczywiście przyszłość widzęw czarnych barwach...
za około 2 tyg zaczynam starania, boję się na samą myśl...
Dobranoc dziewczynki
 
Do góry