reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczynki dzwoniłam do mojego m i mu się popłakałam jak bóbr, nie wiem co sie dziś dzieje, co mnie złapało, i powiedział że to nie fer tak zostawić "SWOJE" forumowe koleżanki. Że wy mi po utracie maleństwa bardziej pomogłyście niż on sam. Bo on nie mógł do mnie dotrzeć a jak tu sią znalazłam to i zaczęłam sie pomału uśmiechać. Powiedział że jestem niekonsekwentna(cały mój mąż). i bardzo egoistyczna. Bo mi coś walnęło na psyche i wszystkich naokoło opuszczam. Może ma i rację. Ale kilka dni chyba zrobię sobie oddech.

Asiu byc może jednak to fasolinka. Życzę Ci tego
 
Nie odchodz na dobre Olu kto ciebie lepiej zrozumie niz my, musimy razem sobie pomagac i sie trzymac, wierze ze nadejdzie ten dzien kiedy oglosisz nam ze jest fasolka.
 
Olu odpocznij w takim razie i szybko wracaj do nas. A swojego męża pozdrów ode mnie i podziękuj mu za mądre słowa :-)

Fasolka tak - ale po ślubie ;-) Taka się staromodna zrobiłam... Hihihi...
 
cześć dziewuszki

Ola ty nas tu nie zostawiaj, odpocznij, odetchnij ale później szybciutko wracaj. Będziemy zawsze czekać. Aż się wzruszyłam jak przeczytałam co twój mąz o nas powiedział, siedze i ryczę. Jakas cholera znów się płaczliwa zrobiłam :)
She, ty wiesz że ja i tak będę trzymała kciuki, a @ mamy w podobnym terminie, bo do końca tygodnia i u mnie ma się zjawić :) Migrenę juz mam więc pewnie lada dzień u mnie pojawi się 3@ po. A owulacji od zabiegu ja też nie potrafię wyczaić, więc póki co ja muszę uważać, przynajmniej do czasu aż moja cytomegalia będzie skontrolowana i zniknie

Pozdrawiam was wszystkie
 
Wizytę miałam dziś rano...i HCG teź...i mam powtórzyć by ostatecznie potwierdzić...więc mam czekać...czekać...i myśleć, ze będzie dobrze....
 
reklama
Świstaku to jestes w ciazy czy po poronieniu?Przepraszam jesli nie doczytalam czegos ale robie wlasnie obiadek i tak biegam z kuchni do kompa poczytac, no i tyle nowych twarzy sie pojawilo ze gubie rachube.
 
Do góry