reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witajcie... jestem prawiczkiem forumowym wiec prosze o zrozumienie... ciaza po poronieniu istotny temat.. moja pierwsza ciaza ucieszyla nas niezmiernie ... w 6 tyg trafilam do szpitala ze sladowym odklejeniem kosmowki.. 3 tygodnie lerzenia i wypisana do domu z zaleceniem oszczednego trybu zycia .. duphaston i kaprogest.. moje szczescie trwalo tylko do 10 tc serduszko mojej fasolki przestalo bic.. zabieg.. od lekarza uslyszalam ze natura wie lepiej i ze tak mialo sie stac...3 miesiace odczekamy i beirzemy sie do dzieła tak to lekarz okreslil... niestety zajelo mi to troszke dluzej bo caly rok jakos nie moglam dopuscic do siebie mysli o nastepnej ciazy ... a teraz jestem w 18 tygodniu ciazy maluszek rosnie jak na drozdzach... wierze ze kazdej z nas po takim przezyciu zaswieci sloneczko i pozniej pojawi sie to oczko w glowie... trzymam za Was kciuki ...
 
reklama
Wazne zeby nie cofac sie w tyl .. wiem ze to boli cholernie boli .. pytania jakie sobie zadajemy... moj lekarz powiedzial mi tak zamykamy ten rozdzial przechodzimy w nastepny.. i tez tak zrobilam ale nie od razu... pozniej niezliczona ilosc badan... ale sie udalo i wam tez sie uda.... w koncu jestem jedna z was.....
przyznam wam sie do jednej rzeczy gdy ktos mi mowil zaraz po zabiegu...nie przejmuj sie jestes mloda bedzie nastepne to mialam go ochote kopnac miedzy nogi zeby mocno zabolalo....
 
Olu specjalnie dla Ciebie żebyś się tak napatrzyła i napatrzyła i za niecałe 2 tyg też oglądała i mi przynosiła takie zdjęcia:tak::tak::tak::tak::-):-):-):-D:-D:-D
 

Załączniki

  • bb.JPG
    bb.JPG
    23,6 KB · Wyświetleń: 57
Olu, justka dziękuję. Potraficie sprawić żeby człowiek był dumny ze swojego fotogenicznego maluszka. Dziękuję Wam ogromnie aż mi łzy się zakręciły a ostatnio taka płaczliwa jestem ze jak zacznę to za 3 godziny skończę -dziękuję dziewczyny:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry