reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
wiecie nie powiedzialam wam wszystkiego o tym "krwiaku" lekarz powiedzial ze wyglada mu to na krwiak ale czasem tez tak wyglada ciaza bliźniacza... ale chyba beta hdg bylaby wieksza, ja narazie sie nastawiam na bijace serduszko za 4 tygodnie i mi obojetne czy beda dwa czy jedno byle bedzie zdrowe i bede mogla wam fotke wstawic

Jak nie ma możliwości zrobić usg, to może beta Ci pomoże się mniej martwić? Zamierzasz tak monitorować ciążę?
 
tylko ze jest tez taki problem ze beta nawet przy żle rozwijacej sie ciazy moze prawidlowo wzrastac... nie chce szalec. ja wiem ze jest ok ;-) a usg za czeste tez wedlug mnie nie jest takie dobre jednak to sa jakies fale a ciaza jest slaba i ja jakos nie wierze ze to nie szkodzi, wole miec tylko tyle razy ile trzeba. wracam do wyrka
 
Witam was kobietki :-) dawno mnie tu nie było ale cały czas pamiętam o was:-):-). Dużo pracuje i jak wracam do domku po 22.00 to naprawdę nie mam siły. My z mężusiem zaczęliśmy staranka i mam nadzieję że będą owocne bo ja już głupieje. Kobietki trzymajcie się cieplutko jak tylko będę miała chwilkę to się do was odezwę buziaczki:-):-) pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie:-):-):-)
 
dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa, ja faktycznie szybko znowu zaszłam, zaraz po pierwszej miesiączce po poronieniu, bo z zachodzeniem problemów nie mam, tylko problemem i to wielkim jest donoszenie... Jak teraz znowu nie wyjdzie i maluszek odejdzie to się chyba poddam...
nikki nie możesz się poddać :-:)-(ja chodziłam 5 tygodni z martwym płodem jeszcze tydzień i sama bym się przekręciła:-:)-( ja cię proszę nie poddawaj się mamy tu siebie po to żeby się wspierać i sobie pomagać :-):-):-). Dla każdej z nas zaświeci kiedyś słoneczko i trzeba w to wierzyć niestety życie jest takie popiepszone i nigdy nie może być wszystko dobrze:-(. Każdej z nas jest ciężko bo każda z nas przeżyła stratę maluszka i wiemy jak to boli ale proszę was nie poddawajcie się:-):-):-)
 
wiecie nie powiedzialam wam wszystkiego o tym "krwiaku" lekarz powiedzial ze wyglada mu to na krwiak ale czasem tez tak wyglada ciaza bliźniacza... ale chyba beta hdg bylaby wieksza, ja narazie sie nastawiam na bijace serduszko za 4 tygodnie i mi obojetne czy beda dwa czy jedno byle bedzie zdrowe i bede mogla wam fotke wstawic
Pati ale Ty cholera jesteś!!! :-p :tak::-D Tak żle policzyć :no: :sorry2: ;-) Nie rozpędzaj się tak. Ale dobrze, szydełkuj i zajmij sie czymś, żeby nie myśleć za dużo. I dobre nastawienie to podstawa!!! Wiem po sobie i zobacz już mam najgorsze za sobą. do 12 tyg. się martwiłam, ale już jest dobrze. Byłam dziś u lekarza i nie wiedziałam, że już można badać samo tętno, ale stukało :tak: A jak tam szkoła, Pati?
I 3 lipca idę na 3D:tak:
 
Czesc Dziewczynki!!
Pati trzymam kciukasy, będzie dobrze. Zmykaj do łóżka i leż, leż, leż.
Witam nowe Aniołkowe Mamy, zostańcie z nami, będzie Wam łatwiej.
Co u Syli???
Edytko, Aguś AJ myślę o Was.
Aguś Irl wracaj!!!!!!

Kubuś dziś cały dzień marudny, zrobiło mu się odparzenie na pupie i wyskoczyły potówki, jutro idziemy do lekarza na kontrolę żółtaczki także proszę o kciuki:tak:.
 
Witam też nowe koleżanki
She to wydaje mi się, że masz problem z głowy jak znasz przyczynę poronienia. Dadzą ci tylko luteinkę lub duphaston i będzie dobrze!!!
Milley witam z tego wątku ;-) mamy kilka dziewczynek, które mają podobne przeżycia to ci pomogą.
A ja jestem rocznik 80 ale z grudnia to prawie 81 :-D
 
reklama
No i se narobiłam po zakupach odoczełam ,zjadłam obiadek i namówiłam M na spacerek:sorry:.Niestety po 15 mni.brzuch zrobił mi sie twardy jak diabli:no:,a taka ładna pogoda dzis była to chciałam wykorzystac.Razem z M doszlismy do wniosku ze jedego dnia to musimy wybierac zakupy albo spacerek.Normalnie jak stara baba marudze:wściekła/y:.I zrobiłam sobie impreze z bolący mrzuchem,normalnie jaka stara taka głupia:zawstydzona/y:.


Teraz to ja na Ciebie krzyczę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:. Jak się czujesz??? Zapomniałam Twój nick i już w akcie desperacji ( zanim znalazłam Twój post) chciałam napisać do koleżanki co na łóżku leży ha, ha:-D:-D:-D
 
Do góry