reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki.
Kochane moje panie.
Przepraszam że mnie tak mało. Ale jakoś wybaczcie mi szczerość nie mam ochoty na odpisywanie na pytania "jak u mnie"
Bo niby jak może być? Wybaczcie. Ale zawsze jestem szczera i nie mam siły na owijanie w bawełnę. Staram się nie płakać i jakoś się trzymam. Ale nie szaleję z radości i jakoś nie patrzę w przyszłość (jeśli chodzi i dziecko) już z takim optymizmem jak kiedyś. Będzie co ma być. A jak ma być? Nikt tego nie wie. Wiem jedno. Napewno dajemy sobie z mężem odpoczynek...długiii odpoczynek. Bo już sił nawet na staranka nie mam. Choć problemów z zajściem nie miałam...
Dlatego wybaczcie że nie piszę... że nie chcę pytań typu "jak się czujesz"... bo przecież to chyba aż zbyt wiadome jak się czuje?

Tęsknie za Wami.... podczytałam co u Was. Ale po tylu dniach niepisania niestety nie odpiszę Wam wszystkim. Bo i pamięć nie ta i czasu by mi zabrakło bo niestety z dnia na dzień przybywa nas w zastraszającym tempie.. co nie napawa optymizmem.
Jednak widzę ze "stare" forumowiczki odeszły w cień ustępując powoli miejsca "nowym"... chyba taka kolej rzeczy.
Ale ja za Wami bardzooo tęsknie. Tęsknie za wszystkimi Wami.. za "starymi" za "nowymi"....
Kurcze jakie to wszystko trudne jest.
Tak się cieszę z dzieciaczkow BB-owych.
Z dziewczynek w dwupaczkach które z każdym dniem dają wszystkim nadzieję.
Ze staraczek które dzielnie walczą o swoje wymarzone szczęście! Nie poddawajcie się tak łatwo! By później nie żałować.. ja też tracę siły.. ale nie poddam się... muszę zrobić wszystko.. co tylko w mojej mocy - by później nigdy sobie nie zarzucić "Że mogłam zrobić więcej niżeli zrobiłam"!
Dla Nowych Aniołkowych mam i dla Ich Aniołków zapalam (*)(*) światełka pamięci i zachęcam jednak do badań! Lepiej znów móc spojrzeć sobie w lustro i powiedzieć że "zrobiłam wszystko by historia zła już się nie powtórzyła - teraz wszystko w rękach Boga"...

Kochane...
 
reklama
Najważniejsze są chęci:-p a tutaj widzę chęci nie brakuje:-p coś mi się wydaje że w przyszłym roku będziemy miały mnóstwo tematów ale na temat pieluch kaszek i kupek:wściekła/y:

Oby to były słowa wypowiedziane w dobrą godzinę :)

ja chyba liczyc nie potrafie jak ja policzyla ze to 7tc to nie wiem teraz policzyłam dokładnie i jeszcze w excelu i to 6tc i 1 dzien wiec na serduszko jeszcze czas a pęcherzyk miał jak dobrze pamietam 0,23 cm wiec wedlug mnie prawidlowy na 5tc

Pati no i super wieści :) Czułam, że to będzie dobry poniedziałek :)

ja robie na szydełku dla siebie sweterek ciązowy juz go zaczełam w listopadzie ale nie mialam sily go skonczyc i teraz mam zamiar go skonczyc i oczywiscie w nim sie wam pokazac juz z brzuszkiem.

Czekamy z niecierpliwością na sesję zdjęciową. Kurcze, szkoda, że ja nie mam takich manualnych zdolności... :-)

She to wydaje mi się, że masz problem z głowy jak znasz przyczynę poronienia. Dadzą ci tylko luteinkę lub duphaston i będzie dobrze!!!

Enka1 Dadzą duphaston. To już wiem. I mam nadzieję, że to na serio wyeliminuje problem zagnieżdżenia i utrzymania. Więcej razy takiego bólu nie dam rady znieść. Nie jestem zbyt silną osobą jeśli chodzi o znoszenie nieszczęść...

Musze sie tez pochwalic ze moje dziecko dzis rosadzała energia na wizycie u połoznej.Jak połozna badała Weronice puls to kopa zasunela ze az cały brzuch podskoczył.Ogólnie wszystko jest ok mała skacze a ja jem i spie.

Motyl 12 Jak to się miło czyta :) Może to będzie baletnica? Albo będzie uprawiała skok wzwyż? :) O! Albo jedno i drugie :)

jeśli kiedyś doczekam się takich kopniaków to będę szalała z radości -a Wy dowiecie się pierwsze

13x13 Możemy być drugie w kolejności... Zgodzimy się na to, by Tatuś dowiedział się pierwszy. Prawda Dziewczyny? :)

slodziutka_e Nic nie będę mówić, tylko mocno Cię przytulam...
 
Witaj słodziutka -widzę jak dziewczyny tutaj za tobą tęsknią -i czytając Twoje posty -też mi Ciebie tu brak. Trzymaj się, daj sobie czas i wróć...
 
Edyta!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witaj. Słów mi zabrakło. Nie wiem co napisać. Tyle dni Cię wypatrywałyśmy z Dziewczynami.
 
Kasiu Kasiek! Nie odchodź... bądź z Nami.

Marzenko nie trać nadzieji...- nie! Nie Ty!!!!!

Andzi - dziękuje...

Aguś AJ ciesze się że Gosia zdrowa.. niech mama dojdzie teraz do pełni sił... tego Ci kochana życzę!

Karinko - cały czas wierzę...

Agatko (Agi) - wybacz nie miałam siły...
Nie myśl że zapomniałam o Tobie!

Emilko wierzę jak jest Ci ciężko.. lecz walcz! Życie jest bardzo cenne!

Szafirek ufam że jednak znajdziesz w sobie siłę, motywację i cheć do walki. Strach będzie w Nas już zawsze - ale nie możemy mu się poddać!

Alutka gdzie na 3 dni wyjeżdzasz? Dziękuje za pamięć... miło mi niezmiernie.

Allaa, Also, Mika, Dlaczegotak,Madzia,Miglak, Anesto, Gabi całuje Was bardzooo mocno i proszę wycałujcie nózki od e-cioci...dla Waszych kochanych pociech!

Iza30,Enka,Hania nocna,agnieszka,Sylwia,Beatko, Andzi,Kasiek, Pixelko, Dilajla,Motyl, Marti, Pati.b, Kochane brzuchatki pogłaszcie proszę brzunia od e-cioci... czekam na Wasze maleństwa jak na "swoje"... już się nie mogę doczekać ich przyjścia w terminie!
Wybaczcie napewno nie jedną brzuchatkę pominęłam.. ale nie było mnie chwilę i pamieć do nicków nie ta...

Pati- niusi@- dokładnie lepszy rydz jak nic.. co miesiąc będzie lepiej. Czasem nie kasa najważniejsza w życiu ale zadowolenie...

Sylwia i jak się czuje Wiki i mamusia? Malutko Cię...

Mała Agulka - narobiłaś szumu z ciąża i co? Znów cisza? Całuje i pamiętam!

Maja Koti... ojjj tak długo czekałam na Twoje działanie! Nie bój się... wszystko się ułoży i w swoim czasie zobaczysz piękne dwie kreseczki... i tak zostaniesz mamusią..

Enka uważaj na siebie! Nie forsuj się...

Agula Irl - ojjj jak widzę "duma" nie pozwala Ci napisać. Przecież wiesz że dziewczynki nie chciały Cię urazić.

Kaska0204 - jeszcze takie tsh nie jest złe.. wszystko będzie dobrze. Tylko obniż dawkę leku.. (zapewne lekarz już to zrobił)

Olcia PM - czekamy tutaj na panią mgr!

Ola81 - również rocznik 81 wita się ...

Iza-Olcia - jak samopoczucie? "doszłaś" już do siebie po tym wypadku?

Iza Carri? Gdzie jesteś? Ja pamiętam.. i tesknie.. nie chowaj się..

Scarlet Haniu - buziaczki ogromne...

Beatko - ależ nam rośniesz w oczach z malutką Kingusią!

Asiu Angelko... ucałowania!

Pati.b - na serduszko może być jeszcze za wczesnie... często jest przy becie powyżej 9tyś... ale i znam przypadki (ale one są wyjątkami i własnie stanowią regułę) że dopiero przy 55tyś serduszko zabiło! Więc nie trac nadzieji i oszczędzaj się.

Marti a Wy jak czujecie się w dwupaczku?

Gloria - przesyłam pozdrówka...

Wszystkie Was dziewczynki całuję w czółka... wybaczcie..ale jest nas stanowczo za dużo...
 
juz po wizycie... :-( serduszka nie ma, pęcherzyk wielkości 5 tc ale lekarz powiedzial ze tak moze byc przez to krawienie jednodniowe... mam krwiaka musze lerzec do konca czerwca, następna wizyta 29 czerwca bo niestety lekarz ma urlop wczesniej... dziewczyny jak ja sie boje ;-(

pozdrawiam postaram sie pisac choc raz dziennie ale musze lezec papa teraz to naprawde sie modlcie ile sie da prosze
Pati kochana serduszko zacznie bić napewno. Oszczędzaj się a ja sie pomodlę za Ciebie.
 
reklama
Ja sie tylko witam i zmykam polpuskac sie w wannie i ide lulu

Edi . . . Ty wiesz :-)

pozdrawiam wszystkie dzieczynki i życze spokojnej nocy
 
Do góry