reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam.
ENKA nie krzycz ja juz tak nie bede:zawstydzona/y::sorry:,obiecuje.

Witam nowe Aniołkowe Mamusie,dla Waszych Aniołków
[*]
[*]
[*],myslałam ze juz wiecej Nas nie przybedzie:no:,a tu niestety.Oczywiscie zostanicie z Nami:tak:.

Musze sie tez pochwalic ze moje dziecko dzis rosadzała energia na wizycie u połoznej.Jak połozna badała Weronice puls to kopa zasunela ze az cały brzuch podskoczył:-D.Ogólnie wszystko jest ok mała skacze a ja jem i spie.
 
reklama
e dziecko dzis rosadzała energia na wizycie u połoznej.Jak połozna badała Weronice puls to kopa zasunela ze az cały brzuch podskoczył:-D.Ogólnie wszystko jest ok mała skacze a ja jem i spie.

Jedz śpij i niczym się nie przejmuj -jeśli kiedyś doczekam się takich kopniaków to będę szalała z radości -a Wy dowiecie się pierwsze:-p Serce się raduje, ze tak pięknie sie wam układa:-p
 
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze malutkie fasolki

Pati ty się lepiej za matmę weź... bo z takim liczeniem do zawału możesz się doprowadzić!!!!:-D.... leż i głaskaj brzusio.... może dwa maleństwa????? ho ho poszalałaś:-)

dziewczyny widzę że BB ciągle tętni życiem... witam nowe mamusie... to taka terapia zbiorowa działająca cuda....

ja poczytuję ale cóż ja malutki człowieczek mogę pisać? życie jak codzień..... nie będzie mnie 3 dni więc proszę dużo nie pisać... bo nie dam rady nadrobić....

Edytko???
AJ???
Szafirku???
Alicja???
Niusi???

wróćcie na chwilę:sorry:
 
Witam.
ENKA nie krzycz ja juz tak nie bede:zawstydzona/y::sorry:,obiecuje.

Witam nowe Aniołkowe Mamusie,dla Waszych Aniołków
[*]
[*]
[*],myslałam ze juz wiecej Nas nie przybedzie:no:,a tu niestety.Oczywiscie zostanicie z Nami:tak:.

Musze sie tez pochwalic ze moje dziecko dzis rosadzała energia na wizycie u połoznej.Jak połozna badała Weronice puls to kopa zasunela ze az cały brzuch podskoczył:-D.Ogólnie wszystko jest ok mała skacze a ja jem i spie.
Ehhhh, przypomniało mi się jak Adrianek jeszcze niedawno kopał mój brzusio tak, ze ten cały aż podskakiwał....:tak::-)
 
ehh dziewczynki
widzę,że większość forumowiczek podczytuje ale ja się nie dziwię ,sama ostatnio nie mam jakoś weny do pisania
 
ENKA ja też 80 r ale 2 styczeń czyli prawie rok różnicy między nami
MOTYLKU moge ci jeszcze powiedzieć że Weroniki nie dość że rozbrykane to jeszcze ogromne gaduły
PATI dziewczyny maja rację leż i zakuwaj matmę a tak powaznie to wypoczywajcie a jak będą dwa serduszka to tylko się cieszyć
NIKKI witam i dla Twoich Aniołków zapalam (*)(*)
będzie dobrze bo inaczej być nie może
wszystkie nowe mamusie witam serdecznie i proszę byście zostały bo dziewczyny na prawdę pomagają
ALUTKA witam serdecznie
MIROSLAVA jak ja ci zazdroszczę ale oczywiście to jest zazdrośc pozytywna

a u nas mała awaria auta - tylko troszkę nas pociągnie po kieszeni

zrobiłam dzis Werci prezent na Dzień Dziecka tzn. zamiast lalki zabralam ją do kosmetyczki i ma teraz w uszkach piękne błękitne kolczyki


kochane nie jestem w stanie spamiętac wszystkich nicków ale myslę o Was w każdej chwili juz się łapię na tym że kiedy z kimś rozmawiam to mówię "moje dziewczyny na forum"
 
tylko ze wedlug om to 7tc a nie 5.. bo mialam okres 19 kwietnia później 19 maj to krwawienie i dopiero wtedy test pozytywny.. wierze ze naprawde nic sie nie dzieje ale boje sie jak cholera... jak ja wytrwam do 29 czerwca to przeciez 4 tygodnie....
Pati.b Postaraj się być dobrej myśli. U mnie do 10tc Dzieciaczek był o tydzień do tyłu, a teraz wg om 13tc a wg USG 14tc więc wszystko jest do nadrobienia, a serduszko nieśmiało zaczęło bić w 8tc. Trzymam kciuki z całych sił.
 
reklama
Witajcie wieczorowa pora:-)

Siedze tyci przed komputerkiem i pije fante(caly dzien mialam ochote).
Przesylam virtualne fluidki*****************************************************
**********************************************************
**********************************************************
 
Do góry