reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam dziewczynki ja tylko daje znac ze zyje padam na pyszczek jutro ostatni dzien szkolenia a potem wolne i ma zaczac prace od 1 czerwca mam nadzieje zemnie w konia nie zrobia i dadza umowe bo jak narazie to nie wiem nic :-(
nie jestem w stanie nadrobic zaległosci jakby mi ktos napisal co ostatnio sie działo to byłabym wdzieczna bardzo

Buziam Was wszystkie dziewczynki i mysle o Was brakuje mi pogaduszek ale czasu brak niestety

Przesyłam pozdrowionka od AgiAj dla Wszystkich dziewczynek :-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc laseczki:-)
Mam takie pytanie troche idiotyczne:zawstydzona/y::sorry2: ale trudno mianowicie chodzi mi o to czy na tescie ciazowym nowym dopiero kupionym ta kreseczka ktora pokazuje ciaze jest tam caly czas taka ledwie widoczna jedynie pod swiatlem i jak sie dobrze wyterzy wzrok a taka silniejsza robi sie dopiero pod wplywem tego hormonu ciazowego?? czy jej tam absolutnie nie ma i jesli nie ma ciazy to nawet z lupa cienia tej kreseczki sie nie znajdzie????? nie wiem czy wogole zrozumiecie o co mi chodzi bo chyba strasznie namieszalam:szok::baffled:
 
mała ja Cię chyba rozumiem ale nie umiem Ci odpowiedzieć rozumiem że chyba zrobiłaś test i szukasz potwierdzenia obecności tej drugiej kreseczki
myślę że jej tam nie ma dopiero po wykonanym badaniu się pojawia
 
Czesc laseczki:-)
Mam takie pytanie troche idiotyczne:zawstydzona/y::sorry2: ale trudno mianowicie chodzi mi o to czy na tescie ciazowym nowym dopiero kupionym ta kreseczka ktora pokazuje ciaze jest tam caly czas taka ledwie widoczna jedynie pod swiatlem i jak sie dobrze wyterzy wzrok a taka silniejsza robi sie dopiero pod wplywem tego hormonu ciazowego?? czy jej tam absolutnie nie ma i jesli nie ma ciazy to nawet z lupa cienia tej kreseczki sie nie znajdzie????? nie wiem czy wogole zrozumiecie o co mi chodzi bo chyba strasznie namieszalam:szok::baffled:

hmmm mysle ze jej tam nie ma, i pojawia sie pod wplywem hormonu... tak mysle :confused:
 
mi tez sie tak wydaje ale wlasnie nie jestem pewna bo w sumie to do @ jeszcze 4 dni a cos mnie rano skusilo i zrobilam ten test i najpierw bylm pewna ze tam nic nie ma ale jak pozniej spojrzalam to wyglada to jak taki ledwie widoczny cien tej drugiej kreseczki nawet rozebralam ten test na czesci i ten pasek pod swiatlem ogladalam:szok: no i wydaje mi sie ze tam cos jest:szok: ale to moze tylko moja schiza:baffled:
 
Dobry Wieczór,
Ja jak zwykle wieczorem, późno, jak wszyscy już śpią. Tylko, że godzinę zajmuje mi przeczytanie całego dnia, żeby po łebkach nie było.
Padnięta jestem. Cały dzień w pracy a potem jeszcze w mieszkaniu robota, ale jak już się tam wprowadzę to będę przeszczęśliwa.
A wszystkim mamą życzę wszystkiego najlepszego jutro, no i przyszłym mamą też oczywiście!!!:-):-):-):-):-)
Dobranoc
 
mi tez sie tak wydaje ale wlasnie nie jestem pewna bo w sumie to do @ jeszcze 4 dni a cos mnie rano skusilo i zrobilam ten test i najpierw bylm pewna ze tam nic nie ma ale jak pozniej spojrzalam to wyglada to jak taki ledwie widoczny cien tej drugiej kreseczki nawet rozebralam ten test na czesci i ten pasek pod swiatlem ogladalam:szok: no i wydaje mi sie ze tam cos jest:szok: ale to moze tylko moja schiza:baffled:


Moja rada: powtórz test za 2 dni:-) Ewentualnie jutro, ale lepiej za 2 dni. Ja tak miałam, że jak pierwszy raz robiłam to nic nie było za dwa dni już blado różowa a potem to już poszłam na bete w krwi.
 
reklama
Chyba macie racje poczekam te 2 dni i zrobie jeszcze jeden test chociaz prawdopodobienstwo ciazy jest bardzo male bo raczej sie zabezpieczamy raz tylko w tym miesiacu jakos tak wyszlo:zawstydzona/y: stad ta jazda z tymi testami:sorry2:no ale jak mowi Edziulek bedzie co bog da:tak:
 
Do góry