reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To superaśnie Aguś! Odpoczniej zregenerujesz siły...opalisz sie ładnie.
Zmykam. Bo się nie wyrobie. Całuje Cię.. i cieszę się że wkońcu się pokazałaś!
Całuski i mam nadzieję że do napisania!


Paaaa dziewczynki

P.S. wczoraj paliliśmy z Wiesiem ognisko sam na sam z kiełbaską :-D byłooooo superaśnie! A kiełbaska jaka pychotka... palce lizać!
 
no oczywiscie masz racje kochanaco ma byc to bedzie:tak: zobaczymy ale chciała bym jeszcze troche tu pobyc i dowiedziec sie dokładnie co i jak tu sie dzieje jak sie jest w ciazy zeby pozniej nie latac i sie nie denerwowac
 
o i Edycia uciekła na gulasz się szykować. Pozdrów Stachurskiego, niech tam porwie w tany towarzystwo... tym ochrypłym głosem ;-)

u mnie kochana w małżeństwie, powoli do przodu. Ale jedno jest pewne, malzentwo to fajna sprawa :-).

ale dzis piekna pogoda, zaraz ide na spacer, niech tylko pranko sie dopierze :-)
 
witaski:)
A my na basenie bylismy:) super bylo:) moze bedziemy tak co tydzien chodzic:)zobaczymy:)
milego dnia wam zycze:)
uciekam bo prania sie nazbieralo i trza poprac ech.......przy takiej rodzince nie ma czasu na leniuchowanie hehehhe....
papatki i do juterka:)
 
Dopiero dorwałam się do kompa - mężuś okupuję i katuje jakąś gierkę :)
Edytko dziękuję za zauważenie suwaczka - już powoli mam stresa..Kończę magisterkę - jakies kosmetyczne rzeczy zostaly, pozniej tylko zrobic zdjecia do dyplomu, obiegówka no i obrona...

Pati - trzymam nadal kciuki i gratulacje na końcu jezyka :)
 
Witam Dziewczyny. Jestem, czytam, pisze czasami bo tak jakos niewiem co. Ale Edytka pamiętala o mnie, ze jestem i poleciala na dobre jedzonko. Ognisko z Wiesiem o.... fajna sprawa.....
Pati b. Ty kochana spokojnie, wiecej wypoczywaj niż tam cos pewnie kombinujesz z nauka-nie przesadzaj.
U mnie też okupuja komputer i walą w gierki niewiadomo do czego,oj tak to z facetami jest. A pozatym spokojnie jakoś zyjemy do przodu.
Pozdrawiam Wszystkie-milego wieczoru zycze.
 
hej
ja tez sie wybrałam do koscioła ale okzałao sie,ze msza na 19..i chwile na BB oczywiscie
Edzia widze,ze zagladasz i to mnie cieszy,choc powiem,ze ja Agę rozumiem ale mogła by choc czasem zajrzec..
Wróbelku Ty juz nie długo a ja pamietam jak zaczynałaś przeprawe ciazowa(mozna chyba tak to nazwac;-))a co do mamy pielegniarki to super,tylko moja kolezanka tez ma i ,,ma " wiekszosc chorób nioestety bo jej mama jest tak wyczulona hihi
u mnie @ jest i to jaka!ale ja sie naprawde ciesze ,mysle,ze to przez wypadek,bo na nastepny dzien po wypadku miałam jakis dziwne krwawienie a to byl ok 15 dzien cyklu wiec podejrzewam,ze to przez stres,no ale juz jest i jest ok:-)
 
reklama
Pati gratulacje cichutkie.
Edi podziwiam Cie!!!Jesteś Wielka. Jestem pewna, że wszystko zostanie Ci wynagrodzone.
Selenko już tak niewiele Ci zostało:-), teraz ja odliczam:-):-):-).
Wróbelku cieszę się, że jesteś w domu i ze to nic poważnego.Ale nas nastraszyłaś.
Syluś wytrwałości życzę.
Kasiekkm, Pixelko u Was też już finisz, super!!!!
Aguś Irl odpoczniij troszke!!!!!Powiedz córom żeby pomogły!!!!
Aga AJ myślę o Tobię.
Olus (Iza), mam nadzieje, że już doszłaś do siebie.
Przepraszam, że wszystkim nie odpisuje ale ze zmęczenia nie pamiętram wszystkiego;-);-);-). Myślę o Was codziennie.

Nasz Aniołek pokazuje charakterek ale na szczęście mam wielką pomoc w mężu. Walczę z nawałem pokarmu, szwów mi jeszcze nie zdjeli bo było duże pęknięcie i musi się wszystko wygoić więc ciężko mi się sedzi. Jednak mój Skarb wszystko mi wynagradza.
Mam już tydzień:
 
Do góry