reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
spacerek udany, nawet odwiedziłam sklep mięsny, szok zdalam sobie sprawe ile miesięcy nie bylam w mięsnym...hihihih
u nas pogoda przecudna 13 stopni słoneczko:-)
maluszek az sie ożywił po spacerku ale teraz chyba smacznie śpi:-) jejku jak ja kocham to moje nienarodzone dziecie i nie mge sie doczekac az je utule....

also i alla wy juz kochane na końcówce:-) oszczedzajcie siły na porodówke;-)
a ja zrobilam gulasz mój mąz chyba dzis padnie z wrażenia jak wróci ,e zona obiad igotowała hihi,ale chcialam zrobic mu niespodzianke bo zrobil załozony budżet w pracy no i premie dostanie kosmiczną:-) więc mamy powód do świętowania:-)

Selenka śliczny wózek, my dalej obstawiamy na X Landera XA, Dilajla go ma i jest zachwycona, moja siostra ma X1, tez zachwycona juz 3 rok jeździ. No ale mamy jeszcze sporo czsu wiec narazie tak tylko sobie o tym marzymy:-)

dziewczyny jak ja sobie pomysle ze całe lato przedemną z wielkim brzuchem to szok! wy sie rozpakujecie akurat przed wielkimi upałami;-)
ja bede lezeć jak wieloryb;-)
 
Selenka, fajna bryka.

Syla, moje koleżanki też mają x-landera xa i są bardzo zadowolone.

Alla, a Ty jaki wózek wybrałaś? Kiedyś chyba już mówiłaś, ale nie pamiętam.

My w weekend zamówiliśmy wózek. Brązowy mutsy na czterech kołach.

U nas też pogoda cudna.
 
dziewczynki super ze jest oddzielny watek ...teraz bez problemu mozna pogadac o tym i o tamtym kiedy ktos ma wolna chwile ...

alla udanych zakupow
also wiem wiem kochana jaka znieczulica ...do tego jeszcze te trojlejbusy wrrr
selenka trzymam kciuki za badanie ...na sama mysl o tym mi bleeee
Haniu ja tez trzymam kciuki za dwie
syla jak po spacerku?
edytko a Ty pewnie kochana pracujesz?
cyniczna milo ze do Nas zajrzalas ...prosimy czesciej
kasiu czekamy na wiadomosci jak po wizycie ...bo chyba mialas wczoraj
aga irl doczytalam ze dziewczynki wiedza ...supcio
to tyle co pamietam :tak:;-):-)

czekam na rozmowy w toku i zaraz uciekam ...ciekawy temat dzisiaj bedzie
 
Sylwia na spacerze??? no to super, piękna pogoda więc troszeczkę słoneczka załapałaś.....

Fajne fury wasze dzieciątka będą miały...

Ja dzisiaj tylko byłam w oracy do 14 ale już jutro zaczynam nowy etap..... prosze trzymajcie kciuki.... trochę mam stracha....
 
Witam sie i ja.

O zasadach forum należy przeczytać w regulaminie i zasadach. To się tyczy wsystkich wątków.

Aneta83,Danula, Madzia26 wyraziłaś swoje zdanie ja swoje. To jest FORUM a nie czat. I są troszkę inne zasady. Tyle.
Nie będę się rozpisywać i sie tłumaczyć bo co z tym zrobicie to Wasza sprawa. Forum jest dla wszystkich.

Agatko tulam do serduszka. Wierzę że wszystko się wyjaśni... i szybko uda się...

Marzenko ... koniecznie musimy popisać. ... Dam Ci znać eskiem!

Sylwia spacerek mówisz? I dziś gulasz na obiad? Wow mąż napewno będzie mocno zachwycony. A Dzidziulek w brzuszku pewnie odpoczywa po spacerku i myśli sobie ale było fajnie...:laugh2:

Also (Alinko) niestety znieczulica panuje. Dawniej ciąża była powodem że przepuszczali Cię w kolejce w sklepie, w przychodni, gdziekolwiek byś nie poszła. Ale czasy się zmieniły i ludzie też. Niestety nie zawsze na lepsze.
A jakie buciki? Wiosenne chyba juz?

Allaa dziękuje za poparcie. Własnie o tym piszę.. że ważne informacje uciekały w plejadzie postów ....A jakie kolory wózka wchodzą w rachubę?

Andzi ooo jaki piękny wózek?:laugh2::rofl2: Czyżby jakiś zakup??:eek::laugh2::rofl2:

przyszłamama nic mi ginkowie na ten temat nie mówili. Ale jak napisała któraś z nas ze w tym dniu... tygodniu ciązy szczególnie boimy się o swoje maleństwa. A ponoć własnie sygnały które wysyłamy do mózgu nie są wkońcu obojętne...

Haniu nocna dziękuje Ty wiesz za co! I bardzo mocno Wam kibicuję! Może lepiej zrób betę? Bo Ty też miałaś przygody z testami?
 
Alutka wkońcu zaczynasz nowy etap! tyle nie niego czekałaś. Wiesz .że kciuki będą mocno zaciśnięte!

Kasia(Kasiek) pisała mi ze wsio OK... z nią i z małym. Wiecej sama napisze..:laugh2::rofl2:

Aguś Irl nio pewnie przed dziewczynkami brzuszka już nie dało się ukryć :eek:;-):laugh2:
 
Also podziwiam Cie za samotne wycieczki trolejbusami. Ja bym się bała bo ostatnio baardzo niezdarna się stałam. Wczoraj gdyby nie silne ramie męża leżałabym na chodniku.
Syluś współczuję Ci chodzenia z brzuchem w wakacje ale jeden uśmiech maleństwa (wydaje mi się, że będzie to chłopczyk;-)) wszystko Ci wynagrodzi.
Co do wózków to my wybraliśmy właśnie X landera XA z nowej kolekcji. Mój mąż chce czerwony a ja jestem bardziej za niebieskim. Musimy jechac do Gdanska, bo tam maja oba kolory i się zdecydować;-).
Selenko cukier Ci źle wyszedł???Ja nie jestem chyba w temacie:zawstydzona/y::-:)-( bądź umknęło mi to w nawale postów:-:)-(. Współczuje picia tego paskudztwa, ja po pierwszym łyku byłam zdziwiona, że wszyscy narzekają na tą glukoze, a po paru nastepnych myślałam że zawartość kubeczka wyląduje na podłodzę:-(.
Buziaki
 
Karinko ja Ci nie pomogę bo tak nie miałam. Choć po ostatnich poronieniach moje @ wyglądają naprawdę bardzo dziwnie i inaczej (Jak dla mnie) ja byłam przyzwyczajona że jak się odkręciło kurek pierwszego dnia.. to zamykał się między 5-6 a do 7 plamienia.

Olcia(Iza) jak dla mnie temat skończony. Ja powiedziałam tylko swoje zdanie. Jak widać większość mnie poparła.:eek:
 
reklama
alutka wiec trzymamy kciuki ale ja chyba nie w temacie hihi
edytka koniecznie musimy poklikac teraz uciekam na rozmowy w toku
syla widze ze spacerek udany...do tego gulasz mniam

moja psina znowu powyciagala wate z kanapy wrrrrrrrr uczy mnie cierpliwosci diablica

pati gratuluje zdrowych genow ...moja pani genetyk tez powiedziala ze z tej strony ok i wadliwych genow dzieciom nie przekazujemy

BUZIACZKI
 
Do góry