reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam się:-)

Przyszła-mamusia witaj na forum,ja myślę że wszystkie ten właśnie dzień mamy mocno zakodowany i będąc w ciąży w tym właśnie dniu jesteśmy szczególnie zdenerwowane,nie wiem jak to jest nie słyszałam takiej opinii,po prostu musimy wierzyć że wszystko będzie dobrze:tak:

Witaj Marlenko:tak:

Mam problem,czy miałyście już tak?w sobotę myślałam że zaczęła się u mnie @,przepłakałam sobotę,w niedzielę wyglądało jak 1 dzień@,w poniedziałek od rana brązowe plamienia przez cały dzień a dziś od rana znowu jakby 1 dzień @,już nic nie rozumiem zwłaszcza że mam od 3 dnia cyklu brać clo i kiedy mam liczyć ten pierwszy dzień?mój gin na urlopie,nie mam z nim kontaktu,siedzę i się martwię.:-(Załamka totalna:-(No nic już nie marudzę,

Dziewczyny u nas w końcu nie pada,może przyjdzie wreszcie wiosna:-)
 
reklama
karola322 niby w 14tc,ale u mnie było jakieś opóźnienie 2-tygodniowe..więc 14-16tc

dziekuje za trzymanie kciuków - uwierz ze pomaga, przynajmniej człowiekowi jakos razniej ze nie jest z tym sam

* ja mam takie ogólne pytanko do dziewczyn.. Mój nowi gin powiedział, że organizm kobiecy cos takiego ma w sobie, że koduje mniej więcej okres poronienia i, że w kolejnej ciąży po poronione należy właśnie w tym czasie szczególnie na siebie uważać. czy to prawda, czy tylko chciał mnie nastawic na wieksze uwazanie na siebie?


ja pierwszy raz poronilam w 9 tyg w kolejnej ciazy jak przelecial ten tydz poczulam sie bezpieczniej jednak w 11 tyg poronilam
 
to ja juz sama nie wiem jak to jest..zgłupieje normalnie - chyba musze w końcu zacząć myśleć o czymś innym..

karola71 Witam ciepło :)

marlena78 czyli nie ma reguły?
 
karolka witaski kurcze nie wiem co Ci napisac u mnie @ sa skape trwaja 2 -3 dni a zaczynaja sie leciutkim plamieniem

przyszla mamusia wydaje mi sie ze nie ma chociaz wiem ze niektore dziewczynki mialy poronienia niemal w tym samym czasie...ale to nie znaczy ze kolejne beda sie zdarzaly

uciekam do napisania pozniej
 
Ostatnia edycja:
uffff skończylam nadrabiac zaległosci widze ze wczoraj ciekawie było... a mnie nie było...
ale tyle sie naczytałam ze juz nie wiem co komu chce napisac
wiec tyko pozdrawiam:-p:-p:-p
 
czesc Syla
jak zdróweczko?
słyszałam ,że enka przyniosła dobre wieści-gratuluję!

co do wczorajszych zamieszek związanym z postem słodziutkiej to jest w nim dużo racji ale uwazam też ,że był tak napisany,że różnie go można było zinterpretować .
Nie lubie takich sytuacji i mam nadzieję,że atmosfera szybko sie oczysci,jesteśmy dorosłymi ludźmi i mam nadzieję,że kłótni niie będzie
 
Witajcie:-D u mnie nie jest za kolorowo za oknem, ale na szczęście mam w sercu słoneczko, więc jest dobrze, a ponoć w najbliższych dniach pogoda ma się poprawić:-) więc jestem pełna nadziei:-D

Zostało mi jeszcze troszkę nadrabiania. ALe to jutro. Bo zaraz po towar mam jechać..

Mamasówka suknia bardzo zbliżona do mojej. Ja miałam gorset.

Wszystkie pozdrawiam...

Przyszłamama jutro przeczytam blog. Dzisiaj naprawdę nie mam już jak.

Haniu nocna dziękuje. Ja wiem...

Andzi ;-)

Hmmm sukieneczka fajna, ale zobaczymy jak na mnie będzie leżała, bno ja straszny chudzielec jestem:baffled: a wygodna była???

Czesc kochane

Zycie się dzis do mnie wreszcie usmiechnelo!!! Pochwale ,ze wszystko ok, Byłam na wizycie i na usg i serduszko stuka!!! Troszke to pozno i sie balam. :-D I ciesze sie jak dzieciak z mojej karty ciazy ;-)

Jechałam dzis do lekarza autobusem i tak mnie dziad wytrzasl ze dlugo nie moglam dojsc do siebie przez mdlosci. Wogole ciezki dzien, ale pociesza mnie fakt, ze mam zwolnienie do maja!!!!!!!!! Nigdy jeszcze nie bylam na zwolnieniu no i szefowa nie pocieszona bo nie ma kto mojej pracy wykonywac. Ale musze bo jestem po przejsciach, a praca troche w szkodliwych warunkach no i ostatnio 2 razy miłam mocne skurcze. Tak sie ciesze!!! I troche musialam poczekac na to ale było warto. Chociaz wiem ze w dzisiejszych czasach rzadko kto ma normalna zdrowa ciążę i nie będę panikowac oby tylko dobrze sie skonczylo ;-)


Buziolki dla wszystkich i w końcu ja mogę wam wysłac troche fluidków:
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
~ ~~~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Pozdrawiami zycze wam tego samego juz nie długo!!!;-)

Ogromne gratulację i cieszę się razem z Tobą:-D

to ja juz sama nie wiem jak to jest..zgłupieje normalnie - chyba musze w końcu zacząć myśleć o czymś innym..

Hmmm najlepiej byłoby myśleć o czymś innym, ale czasem się nie da:baffled: myślę, że nie ma reguły...co prawda nie chcę tego sprawdzać, ale to chyba może się w każdym tygodniu zdarzyć:baffled:

uffff skończylam nadrabiac zaległosci widze ze wczoraj ciekawie było... a mnie nie było...
ale tyle sie naczytałam ze juz nie wiem co komu chce napisac
wiec tyko pozdrawiam:-p:-p:-p

Kochana jak się czujesz??? Mam nadzieję, że dobrze:-D

Gabi trzymam kciuki i mimo kopotów wierzę, że urodzisz zdrowego Maluszka:-)
 
Edycia nie miała złych intencji Olu:-) to na pewno
bo naprawde trudno sie połapac juz na forum. n wczoraj Gabi napisala co u niej i byla to wazna wiadomosc, ja napisałam co u Madzi a juz wieczorem wszyscy pytali o co chodzi bo nikt nie doczytał. więc tylko o to chodzi,ale widze ze dziewczynki zalozyły ODSKOCZNIE więc tam bedziemy gadulic o pierdołkach zycia codziennego:-)

i prosze sie tu nie gniewac na nikogo bo nie po to tu jesteśmy!!!

Mama Sówka- ja nawet ok, tylko bolą mnie mięsnie od lezenia,ale własnie ubieram sie i ide na spacer wokoło bloku;-) taki na 10 minut:-)
 
reklama
Edycia nie miała złych intencji Olu:-) to na pewno
bo naprawde trudno sie połapac juz na forum. n wczoraj Gabi napisala co u niej i byla to wazna wiadomosc, ja napisałam co u Madzi a juz wieczorem wszyscy pytali o co chodzi bo nikt nie doczytał. więc tylko o to chodzi,ale widze ze dziewczynki zalozyły ODSKOCZNIE więc tam bedziemy gadulic o pierdołkach zycia codziennego:-)

i prosze sie tu nie gniewac na nikogo bo nie po to tu jesteśmy!!!

Mama Sówka- ja nawet ok, tylko bolą mnie mięsnie od lezenia,ale własnie ubieram sie i ide na spacer wokoło bloku;-) taki na 10 minut:-)

Ale nikt się na nikogo nie gniewa każdy wyraził swoje zdanie :-)
 
Do góry