reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agi28- nie martw sie kochana, jeszcze troche i ty poczujesz koziołki swojego malucha:-)

Alla- ja własnie rok temu w gdansku oglądałam wózki, bo maja tam wielki wybór..
tez mielismy problem z kolorem, moja siostra ma niebieski, ale ładny jest taki zielony moze bardziej oliwkowy, z reszta wszytskie są superaśne:-)

a ja czekam na męzusia, na zewnątrz jest tak pięknie, chyba kupimy jakis lezak i niebawem będe mogla sie wylegiwac na balkonie:-)
najchętniej poszłabym jeszcze na dłuzszy spacerek, bo te 15 minut co dzis bylam to mało:eek:, no ale nie chce przeginac bo samo to ze obiada zrobiłam to było sporo wysiłku... więc teraz leze...wrrrr
ale jutro tez jest dzien i znowu wyjde na 15 minutek
a w piątek szpital, i zobacze moje cudeńko:-):tak::tak::tak::tak:
co do butów to w ciązy stopa moze urosnac nawet o pół nr, ja mialam problemy rok temu z wiosennymi butami, bo mam rozm.40 a w ciązy ledwo w 41 wchodzilam a takie kajaki to za fajne nie są..hihi
no ale teraz przebiegam chyba do lata w adidasach a potem przezuce sie na klapki a mam ich sporo:-)

Alutka- kciukasy zaciśnięte:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
przyszłamamusia to własnie o TEJ "wariatce" Agatce Ci pisałam :laugh2::rofl2: Ależ fajowo! Ziomalki jesteście :-D

Agatko no nareszcie się odezwałaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rofl2::laugh2::rofl2::laugh2: Niech ta @ przylezie bo jesteś nie do ZNIESIENIA :eek::laugh2::rofl2::-D

Alinko najważniejsze ze butki Ci się podobaja!!! Pewnie są śliczne..
Z naszą Gabiną nieciekawie niestety, niech wkońcu zaświeci dla niech PIĘKNE SŁONECZKO i przegoni chmurki które coraz to zaczynają wychodzić..

Andzi zmykaj na bierzmowanie i czekam na zdjęcia TWEJ córuni... ehhh jaka to już dorosła pannica :eek::laugh2:
Ja najwyżej jestem złym duchem a nie dobrym. Widac ile zamieszania zrobiłam :baffled:

Sylwia leżak i balkon? :nerd: niezły sposób... a ja się nie moge doczekać założenia klapeczków.. ja chcę ciepło.. choć ta wiosna dzisiaj już napawa optymizmem..
Widziałam dzisiaj z Wiesiem DWA BOĆKI! Wróciły do nas :rofl2::laugh2:

mamasówka ja byłam z sukienki świetnie zadowolona! I wyglądałam ponoć pięknie :eek: będe nieskoromna ale czułam się w niej jak księżniczka :rofl2::laugh2::baffled:

Zmykam... buziam wszystkie
Marti, Anetkę, Danulkę też!
 
no to fajnie, ze w końcu na siebie trafiłyśmy :) Jeszcze raz powiem, miło mi Cię poznać.. :)

Dwa boćki? Czyżby jakiś znak?

Ja też już bardzo potrzebuję wiosny, ta zima momentami mnie dobija..

Dziewczynki od spacerków, pamietajcie że wszystko jest dla ludzi ale z umiarem - także ze spacarkami też nie przesadzać i dbać o siebie koniecznie!

Gabi mam nadzieje, ze dzisiaj masz juz lepsze samopoczucie..czekam juz od ciebie wiesci o narodzinkach..
 
Słodziutka, ale narobiłaś wczoraj zamieszania, ale dobrze i chyba wszystkim na dobre to wyszło:-D

Przyszła_mamusia rzeczywiście z tymi spacerkami trzeba teraz uważać, bo niby słoneczko, ale wcale nie jest jeszcze aż tak ciepło, więc nie rozbierajcie się za bardzo moje drogie:-p

Trzymam kciukasy za wszystki przyszłe mamusie, które niedługo będą się rozpakowywały:-) macie szczęście, że zdążycie przed upałami, jeśli takowe będą:-p a wcale bym się nie obraziła, bo już mam dość tej wstrętnej zimy:baffled:
 
Zazdroszczę wszystkim dziewczynom bliskim rozpakowania, u mnie też by tak było gdyby wszystko w grudniu sie dobrze ułożyło..
Ale teraz jest inaczej..Staram się o dzieciątko..Dziś pierwszy raz od grudnia wziełam kwas foliowy i poczułam się jak przyszła mama...
 
Zazdroszczę wszystkim dziewczynom bliskim rozpakowania, u mnie też by tak było gdyby wszystko w grudniu sie dobrze ułożyło..
Ale teraz jest inaczej..Staram się o dzieciątko..Dziś pierwszy raz od grudnia wziełam kwas foliowy i poczułam się jak przyszła mama...

Kochana jak już się czujesz mamą to połowa sukcesu:-) teraz musisz się brac do roboty i będzie dobrze, przecież jest wiosna wszystko się może zdarzyć:-D Maleństwo już na zawsze będzie z Tobą w Twoim serduszku, a teraz musisz patrzeć w przyszłość i postarać się o rodzeństwo dla niego, ale tym razem urodzisz ślicznego babaska:-D musisz w to wierzyć:tak:
 
Edycia no to łap sie na te BOĆKI na oba! a co tam;-)

męzus obiadkiem zachwycony:-) stwierdził,że żonka powoli wraca do zycia;-)
wczoraj dzwonili znajomi i chcą zebysmy całą paką pojechali na długi wekend majowy nad jeziorko 50km od poznania, ale ja nie chce i wcale nie dla tego ze sie boje bo to tylko 50 km a mogłabym sobie na leżaczku wypoczywac przy grilku ale to jest rocznica smierci naszej niuni a ja nie zamierzam imprezowac:-(
szczegolnie wszyscy będą wypii a ja bede sie męczyc.
 
reklama
Witam Was kolacyjną porą...

Edytko - w pracy było baardzo spokojnie:-) Dyr cały dzień nie było:-)

Syla - super, że wracasz do świata chodzących i gotujących. Mąż przeszczęśliwy, niech teraz po nogach całuje;-)

Agi - nie zazdroszczę bakteryjek... robiłaś wymaz z antybiogramem?? Leczenie tych paskudztw często jest bardzo uciążliwe i długotrwałe. Mam nadzieję, że Twoje zareagują na antybiotyki i tego życzę z głębi serduszka. Dla pocieszenia powiem, że ja wymaz miałam też na własną prośbę.


Ja nie czuję się w ciąży... :baffled: Jestem napompowana... chyba organizm zgromadził duuużo wody... mam wywalony brzuchol, że hej... juro pewnie zrobię betę ale raczej aby potwierdzić przerwanie duphastonu... jutro będzie 10 dni po teoretycznej owu.

U nas piękna pogoda... a M jeszcze w pracy... myslałam, że go chociaz na krótki spacerek wyciągnę... tu nici
 
Ostatnia edycja:
Do góry