reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczynki ja też nie oglądam TV. Ale miałam bardzo przyjemną rozmowe. Miałam wyłączyć kompa ale chciałam jeszcze zaglądanąć do Was.
Bądźcie łaskawe i jutro też proszę o małą produkcję.

Zmykam spać.

Gabi.. czekam na wieści.. dobre wieści.

Alutka Tobie zdrówka życze. Tak myślałam niestety ze się nie uchornisz przed choróbskiem. Kuruj się!

Marzenko kochana.. tulę..

Asiu i jak samopoczucie? Jak dzisiaj jakoś wczesnie pracę skoćzyłaś?

Sylwia ależ się cieszę z tych dobry wieści! Spacerki :rofl2: hurraaa. niech dzidziulka rośnie zdrowo!

Alicja cieszę się ze jestes!!!!!!!!!

Aguś Irl 3t tc? Dopiero i płeć.. to ja chyba już nie chciałabym wiedziec..
Ważne że dzidzius rosnie zdrowo! Wiesz jak Ci kibicuję

Andzi Ty 36 lat? eeeee chyba 18 ście! To się zgodzę.

AJ.. buziale dla Ciebie!

Zmykam spać..

paaaaaaaaaaa
 
reklama
hej dziewczyny :-)

Pyzunia... trzymam kciuki zaciśnięte cały czas !!!


Also, Marti, Danula, Edytka, Carri, Anesto, Pyzuniagaj, Magdy dwie, Marlenka, Selena, Sonita, Koti, cyniczna, Agi, Iza, angelka, Agair, Pati.b, iławianka, Karola, Kinguś, kasiek, Alutka, Mircia, Marli, Alicja, AgaAJ, Syla, pixella, Ola15, wróbelek, allaa, dlaczegotak, mordoklejka, jezyk, ozkane, ruda, martusionek i całą reszte serdecznie pozdrawiam i życzę miłęgo dnia !!! :-D:-D:-D

posyłam Wam słoneczko jak Wam go brakuje... bo u mnie go dużo
384.gif
 
Do góry