reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

czesc
przepraszam ze tak pozno ale mowilam ze dopiero wieczorkiem bede

tak wioec dzidzek ma sie dobrze rosnie jak na drozdzach, serduszko bije....usg mi zrobili znow w gabinecie(normalnie idzie sie do ogolnego usg) ale oczywiscie sprzet do drukowania byl zepsuty i zdjecia nie mam.....nie wiem kto tam mieszka bo powiedza mi dopiero w 31 tygodniu( no coz.......trza poczekac)
poza tym wizyta przebiegla szybko....to tyle:) nastepna wizyta za 3 tygodnie u lekarza rodzinnego i za 6 w szpitalu:)

dobrej nocki zycze wszystkim.....nie nadrobie zaleglosci ale mam nadzieje ze u wszystkich wszystko dobrze.....u sylwi wiem ze wizyta tez pomyslnie przebiegla i bardzo sie ciesze
teraz uciekam bo caly dzien biegania po szpitalach mialam i zmeczona jestem.....do juterka
 
reklama
Witajcie kochane!!

Kusicielko.. czekam..

Marzenko tak bardzo mi przykro. Naprawdę nie wiem co powiedzieć.

Sylwia i Agula Irl cieszę się że u Was ok..

Później napiszę więcej
 
Asiu kochana wszystko napewno Wam wyjdzie... będzie śliczne liczy się efekt końcowy.

Hmmm komu co miałam napisać bo mam troszkę czasu tylko.

Allaa ślicznie wygladasz.. jak człowiek bez twarzy :-);-):-D ale domek Kubusia śliczny!

Pyzunia trzymamy kciuki.. trzymamy. Ale Was do testowania w tym miechu.. aż się buzia cieszy ze coraz znów wiecej staraczek.

Olcia(Iza) cieszę sie ze szef był wyrozumiały!

I znikam na chwilkę..
 
Sylwia,Aga irl cieszę się,ze po wizytach ok:-)
Jak zwykle przepraszam,ze nie na bieżąco jestem.:zawstydzona/y:
Buziaki dla wszystkich.I dobranoc (moje dziecię ostatnio wstaje o 5.30.:baffled:)
Pa.
 
witam wieczorową porą...

wróciłam z drobnych zakupów... kupiłam książeczkę... keramzyt.. rzeżuchę... i zasiałam w doniczkach:-) Koty się już dobierają... mam nadzieję, że ładnie wyrośnie:-) Uwielbiam bułeczkę z masłem, rzeżuchą i solą... smak dzieciństwa
 
reklama
No i mogę iść spać..... Aga, Sylwia super wiadomości..... niech dzidziulki dalej pięknie rosną:-):-):-)

Gabi a już myślałam że urodziłaś:happy:

Ja oczywiście zdycham..... 39 stopni więc leki i łóżeczko.....

pa pa
 
Do góry