reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
W Elblągu śnieżyca. Brrr. A ja w domku tylko przez okno na to patrzę :-D Niestety po 10 będę musiała wyjść bo do lekarza pierwszego kontaktu idę. Będę próbowała wyciągnąć od niego skierowanie na badania te co mi zalecił ortopeda. Jak się nie uda to chyba z torbami pójdę. :-(
Jutro też muszę iść zrobić prolaktynę i tsh. Eh żeby nie to kolanko to bym jakoś optymistyczniej patrzyła na życie.
 
reklama
Witam Was:)

Ja zdążyłam juz posprzątaćmieszkanie... z wyjątkiem pokoju M - wkurzył mnie więc niech sobie sam sprzata -grrr

Wstawiłam już mufinki bo koleżanka wpada na kawkę:-) czekoladowe z migdałami - mniam mniam - mam nadzieję, że wyjdą...

Pozdrowionka.:-)

U nas też biało - ale troszkę słoneczka było:-)
 
Do góry