reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja dziewczynki się żegnam Nie wiem czy dzisiaj wieczorkiem będę. Więc poproszę o małą produkcję.

Idziemy ze znajomymi.

Buziam Was.

Asiu te posiewy są dość drogie to i tak dużo Ciesz się. Bo hormoniki możesz wycyganić od zwykłego internisty. .. a jak się nie uda.. to one nie są takie drogie jak posiewy.

malutka dziewczynki które mają nadżerkę moze Ci pomoga.

Iza(Carri) tylko się cieszyć.

Zmykam bo mam być za 10 min.. a jeszcze muszę się ogarnąć :zawstydzona/y::-D:rofl2:
 
reklama
Madzia ....oj to uwazaj z tym kolankiem :-( Woda ci sie zbiera a ty na areobik chodzisz :angry: Nieładnie ! O zdrówko trzeba dbac !
 
Witam dziewczynki ja tylko melduje, że żyje chciałąm odpisac wszystkim na posty ale wybaczcie nastroju brak mimo dużych chęci
byłam dzis w Urzedzie Pracy i oczywiście znając moje szczęsciennic sie nie udalo pani powiedziałą, że skoro popsuł mi się smochód to mam dostaczyć jaiś dowod na to to sie jej pytam skad ja jej dowod wezme i wyszlam bo mi nerwy pusciły...ojechlam do brata załatwił mi lewe L4 jutro jade kombinowac dalej jak mi zabiora status bezrobotnego to nawet o lekarzu moge zapomniec
Ja juz mam naprawde wszystkiego serdecznie dosc , dość takiego życia tfu wegetacji raczej nawet moj rzyrodni braciszek dziś stwierdził , że ja to rzeczywiście ostatniego czasu ściagam wszystkie nieszcześcia na siebie :-(
przejżałam dzisiejsze ogłoszenia to się popłakałam juz nie wiem gdzie mam papiery wysyłać a bezrobocie coraz większe ... ach szkoda już słow nie bede wam juz narzekać bo ostatnio to nawet na odrobine optymizmu brak mi sił przepraszam , że tak smęce ale chyba juz jestem u kresu wytrzmałości
pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam , ze nie poodpisywałam na posty
 
Witam kochane dziewczynki:tak:
Melduje ze zyje i wszystko u mnie ok:tak: @ oczywiscie przyszla co prawda spozniona ale byla ale na testy to majatek wydalam:zawstydzona/y::sorry2::baffled:
Pojawiam sie nie czesto za co bardzo bardzo przepraszam no ale niestety pracy duzo jakies zakupy po pracy obiad i czas strasznie szybko ucieka i na wszystko brak czasu:szok:
Pozdrawiam was wszystkie bardzo bardzo goraco i sle wielkie buzki;-)
 
Niusi@ niestety tak to zazwyczaj jest, że jak sie wali to ze wszystkich stron naraz :-( Słoneczko musi i dla nas zaświecić :tak:

Edytko, tak te badanie to juz cos, ok. 300zł kosztują
W tym tygodniu zamierzam jeszcze zrobic cytomegalię, parvowirus i musze toksoplazmozę avidność... no a potem do mojej gin...
 
Niusi@ kochana no czasami tak jest ze jak sie wali to wszystko na raz:wściekła/y: trzeba to jakos przeczekac i wierzyc ze bedzie lepiej wiem ze to trudne ale innego wyjscia chyba nie ma:no: ja sie ciesze ze oboje z M mamy prace ale to pewnie tylko dla tego ze jestesmy za granica bo w polsce to czarno bym nas widziala i jestem wsciekla ze trzeba uciekac z wlasnego kraju zeby zyc jak ludzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Trzymam kochana mocno za ciebie kciuki zeby wreszcie ulozylo sie wszystko tak jak tego pragniesz:tak::tak::tak:
 
reklama
Cześć dziewczynki.
Słuchajcie, jak to jest z tą nadżerką? Ja mam od kilku lat. Chodziłam do kilku lekarzy ale każdy mówił żeby nie ruszać na razie. Jak trafiłam do szpitala to przed zabiegiem każdy lekarz który mnie badał pytał czy wiem że mam nadżerkę. I już nie wiem czy skoro jeszcze nie rodziłam ale miałam zabieg to powinnam z nią coś zrobić czy nie.


dziewczyny ja miałam niby nadżerkę. Zrobili mi cytologie i wynik wyszedł niejasny ze wskazaniem do kolposkopii. Trafiłam na kolposkopie do Krakowa i okazało się, że żadnej nadżerki nie mam. A już mnie straszyli usuwaniem laserowym itd.Okazało się, że to ektopia a nie nadżerka.
Tu jest artykuł gina, u którego byłam własnie na temat nadżerki. On się specjalizuje w tych tematach. Polecam lekture :

Kolposkopia - Cervix - Nadżerka - mity, legendy i cała prawda
 
Do góry