reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Miroslava!

Znaczy sie jest nadzieja dla mnie. Ja przy pierwszym plemieniu mialam juz czarne wizje,panika i szybko do szpitala. Tam mnie uspokojono,pokazano, ze wszystko ok.Potem zdarzylo mi sie jeszcze to dwa razy ale juz bylam spokojniejsza. Teraz odpukac wszystko idzie lepiej poza przeziebieniem ktore mnie meczy hhe jak nie urok to..:) Trzymam kciuki za Twoje i za szczesliwe rozwiazanie!
 
reklama
Maludzik, ja jeszcze w 23 tc trafiłam do szpitala z krwawieniem, a widzisz jakos nam się udało dotrwać do końca i tak jak na początku co chwile jakieś niespodzianki, tak teraz mały siedzi mocno w brzuszku i nawet nie ma zamiaru z tamtąd wychodzic:-D
 
witam Was dziewczyny strasznie dawno nie zaglądałam . I nie wiem co jest teraz na temacie. Ale muszę się Wam pochwalić że Zostanę mamusią po raz drugi . Ale znowu te nerwy i modlitwy żeby wszystko było dobrze. I obym donosiła nasze drugie maleństwo. Ale wiem że znając siebie to każda chwila będzie dla mnie stresem a najbardziej ten czas kiedy urodziłąm Wiki czyli okolice 30 tygodnia.
Pozdrawiam
 
Hej dziewczynki

chce sie przywitac bo na razie co do pisania to mi nie idzie,za duzo problemów jakos...
 
Nataliał, Ola witajcie.....

A cóż to Ola problemików się nazbierało? głowa do góry.... pomalutku wszystkie zostaną rozwiązane.... albo same albo niestety będziesz musiała im dopomóc..... ale pamiętaj że juz póżniej będzie z górki....

Mircia no cóż ładniutki brzusio to i Adrianek nie chce na drugą stronę..... czekamy:-D
 
u mnie w pracy sajgon a ja mam kredyt na głowie i sie martwie o pracę ,atmosfera jest ciężka bardzo
 
Witam sie z wami!
Madziu jak będziesz u Sylwi to pozdrów ją serdecznie. Mam nadzieje, że u niej wszytsko dobrze. Nadal trzymam kciuki.
Nistety nie nadrobiłam waszej produkcji:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: dlatego tylko ściskam was mocno i daje znak, ze zyje i mamy się dobrze:-):-):-)
 
reklama
Witajcie :-)
A ja dziś mam wizytę u lekarza mam nadzieje, że jakieś usg będzie wolne to może nie będę musiała czekać do czwartku. Ale znając moje szczęście to wszystko będzie zajęte i pozostanie mi 3 dni czekania. Dziś odbieram wyniki badań, w nocy miałam koszmary. Śniło mi się, że miałam kiłę :baffled::baffled::baffled:
Proszę trzymajcie kciuki
Buziaczki dla wszystkich. Odezwę się po wizycie (jadę na 17:15)
 
Do góry