reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam Was:)

Przeczytałam Waszą produkcję;)

Melduję się, że jestem ale coś mnie głowa boli... Nie mam nastroju na pisanie. Jutro idę na badania. Wieczorami spać mi się nie chce... usnąć nie mogę a rano masakra jak trzeba wstać:baffled: Dzisiaj spałam chyba z 5h...

Pozdrawiam Wszystkie serdecznie:-)
 
reklama
Witam serdecznie popołudniowo i w nowym tygodniu :-)

Aga Irl tylko nie przemecz sie !

Kingus trzymam kciuki by było wszystko ok, no i czekam na wiesci !!!

Ola ...widze ze masz sie nie zafajnie.Mam nadzieje ze wkrótce Twoje zmartwienia znikna ...

Kasiek ale zakupów porobiłas ....A jakie sliczne !!!!!!

Sonita ja tez trzymam kcikuki.... wierze ze egzamin zdasz !!!!!

Angelika ciesze sie ze wyniki wyszły dobrze

Mordoklejko dzieki za wiesci co u Sywli...A Twój synus kiedy planuje wyjsc ...czeka na wiosne? :)

Gabi no to czekam na wiesci jutro co tam u lekarza :)

Nadrobiłam zaleglosci z dzisiaj no i postaram sie nadrobic zaległosci z wczoraj

Magdalenko,Alla ,Selena ,Also,Marlena,Anetko ,Słodziutka


 
Wrocilam od gina... wszystko w porzadku... tyle ze nie dostalam skierowania na zadne badanie :-(
no i musze cytologie zrobic bo nadzerka u mnie duza :(
 
Witam się i ja na chwilunię.

Ależ dzisiaj sporo dobrych wiadomości. Super.

Witam koleżanki które znikneły z BB na jakiś czas.

Maludzik gratuluję i bardzo się cieszę razem z Wami.. i Twoje podejście naprawdę moze pomóc niektórym dziewczynkom uwierzyć że MOŻE być dobrze.

Nataliał gratulatki ! Bardzo się również cieszę. Ale jak Mika napisała poprosimy o troszkę wiecej szczegółow jeśli to nie kłopot.

gośka40ja i jak po wizycie u ginka?

Agatko leniuszku gdzie się podziewasz?

Mika super że urodzinki się udały więc zacznij wypychanie maluszka z brzuszka :rofl2::-D wiesz jakie są na to sposoby :-p;-)

Madziu(Modroklejko) Ty również do dzieła..i w z M postaraj się wygnać maluszka z brzuszka :zawstydzona/y::-D:rofl2: Pomyśl że za kilka dni Juniorek będzie z Wami..
Całusek dla Was.

Kasiek(Kasiu) ależ piękne rzeczy. Cudne. Pozazdrościć pozytywnie tylko Wam.
A sen? Po porodzie się też nie wyśpisz więc nie zazdroszczę :sorry2::-p

Karolcia tulaski i jak przyszła@?

Alutka naprawdę się cieszę że napisałaś. Naprawdę się martwiłam. No to masz teraz pracę za dwóch jak widzę. Tylko czy podwójnie Ci płacą?:sorry2:

Marzenko jak w tym cyklu nie odciągnęłaś M od kompa.. musisz w przyszłym Go skusić.. Zdecydowałaś się na monitoring?

Andzi.. całusek dla Madzi, Ciebie,Olci i gentelmena...

Haniu nocna naprawdę nie chciałam tego pisać by nikogo nie kusić ale Andzi może potwierdzić że jak dzwoniłam do niej to JEJ osobiście mówiłam że też mi mówiono że czasem nie warto czekać tych 3 miechów by szcześliwie urodzić. Że ciąża po ciązy jest ok. Bo organizm "czuje się jakby cały czas był w ciąży" i lepiej ją znosi.
Ale nie chciałam tego pisać..(by nikogo nie kusiło) dlatego napisałam że organizm sam wie co robi...
Ja bym zaufała temu gink... coś wydaje mi się konkretny był. I jeśli masz owulkę to nic tylko WYKORZYSTUJ męża ile się tylko da.

Gabi już zaczynam trzymać kciuki by wszystko było po Twojej myśli.Ale już powoli wydrapałaś się na górkę a teraz to już będziesz z niech schodzić... napewno będzie dużoooo przyjemniej.

Ola(Iza) napewno wszystko się ułoży. Każdy w nerwach bo to normalne że martwicie sie o swoją pracę. Ale Ty dawaj z siebie wszystko a zobaczysz że będzie to zauważone.

Sylwia trzymajcie sie kochane dzielnie. Z dnia na dzień będzie Wam przybywać sił. I doczekasz się upragnionego powrotu do domku z maluszkiem.

Zdechlunku a Ty jak się czujesz?

Aneglko(Asiu) tak czułam że wynik hist. Będzie OK. I jak po wizycie?

Beatko za Was mocno trzymam własnie kciuki.. zbliża się godzina Waszej wizyty. Czekam na dobre wieści... i ucieszyłabym się gdybyś dzisiaj miała usg.. byłabyś tyle spokojniejsza.

Iza(carri) co u Ciebie? Jak się czujesz? Humorek dopisuje?

Anetko w Kraku też tak pięknie dzisiaj było?

Aga Irl nie zazdroszczę prasowania.. a córy nie pomagają Ci już w tym?

AJ gdzie się podziewasz? buszujesz po sklepach w poszukiwaniu kreacji?;-)

Alicja i jak tam nowy tydzień w pracy? faktycznie tak źle jak myślałaś po zetknięciu się z szefową?

Also(Alu) czekam na wieści jak siostra poradziła sobie ze sprawdzianem. Jeśli jest tak wspaniałą osóbka jak Ty i będzie mieć w Tobie wsparcie wyrośnie na wspaniałą kobietę.. A mama z nieba patrząc będzie ocierała łzy wzruszenia.. jak sobie wspaniele poradziłyście - opiekując się sobą.

Allaa cieszę się ze dajesz znaki że u Was ok... byleby do przodu.

Magdalenka mówisz problemy ze snem? Ja też w ostatniej ciązy tak miałam że nie mogłam spać :baffled:

Sonita własnie pisałam chyba w sobotę kiedy masz to zdawanie na prawko.. bo wiem że w połowie marca chyba gdzieś...trzymamy oczywiście kciuki..
 
Witaj Asiu.. podobno nadżerkę można wypalic ??? Może dziewczynki które miały coś o tym powiedzą.
A co do badań.. nie chciałam Cię zniechęcać... ale wiedziałam raczej że nie dostaniesz skierowania na żadne bo po pierwszym :wściekła/y::angry::no: niestety poronieniu nie chcą dawać skierowania na żadne badania mówiąc że to PRZYPADEK :wściekła/y::no::angry:... nawet po drugim jest ciężko na NFZ je zrobić..
Ale najważnejsze że wszystko u Ciebie wraca do normy i że idziesz ku dobremu..
 
Witaj Asiu.. podobno nadżerkę można wypalic ??? Może dziewczynki które miały coś o tym powiedzą.
A co do badań.. nie chciałam Cię zniechęcać... ale wiedziałam raczej że nie dostaniesz skierowania na żadne bo po pierwszym :wściekła/y::angry::no: niestety poronieniu nie chcą dawać skierowania na żadne badania mówiąc że to PRZYPADEK :wściekła/y::no::angry:... nawet po drugim jest ciężko na NFZ je zrobić..
Ale najważnejsze że wszystko u Ciebie wraca do normy i że idziesz ku dobremu..

Zrobila mi tylko wymaz z kanalu szyjki na obecność Chlamydii, HSV i inne... Chociaz tyle...:wściekła/y: Tylko wynik dopiero za miesiac...
 
Ehh i nadrobilam zaległosci ale nie mam sil poodpisywac ....Heh a do tego nie mam takiej głowy jak Edytka:-)

Widze ze Angelika jestes juz po wizycie ... dobrze ze jest wszystko w porzadku

Słodziutka u mnie dobrze,humorek dopisuje ....jestem szczesliwa.....pelna miłosci radosci itd..... Ehhh a nic takiego sie nie wydarzyło szczególnego w weekend ...
 
reklama
Cześć dziewczynki.
Dzisiaj rano obudziłam się przed budzikiem i byłam przekonana że jest niedziela, dziwiłam się tylko że mój M buszuje w kuchni ;-) ale było smutno jak za chwilę zegarek zadzwonił i przypomniałam sobie że to poniedziałek. Na szczęście w pracy szybciutko zleciało :tak: Miałam dzisiaj iść pofikać na aerobiku ale kolanko mnie boli, spuchło i znowu więcej wody się w nim zebrało więc wolę nie ryzykować.
Sonita trzymam kciuki za prawko. Mam pytanko odnośnie staranek, czemu dopiero od lipca możecie? Ja mam nadzieję że my gdzieś tak od czerwca będziemy mogli.
Słuchajcie, jak to jest z tą nadżerką? Ja mam od kilku lat. Chodziłam do kilku lekarzy ale każdy mówił żeby nie ruszać na razie. Jak trafiłam do szpitala to przed zabiegiem każdy lekarz który mnie badał pytał czy wiem że mam nadżerkę. I już nie wiem czy skoro jeszcze nie rodziłam ale miałam zabieg to powinnam z nią coś zrobić czy nie.
 
Do góry