reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Alutka i dla Ciebie dużo słoneczka i odpoczynku... dziś jeszcze lenisz się..:-D i dobrze, należy się każdemu jak napisałaś ;-)

Luzia napisz jaka była beta i jak przyrosła i który to tc
 
reklama
Odstęp między badaniami - tydzień. Na początku było 37000 ( z usg 6 tydz i 2 dni- wysoka beta ze względu na dwa pęcherzyki, w tym jeden pusty) Po tygodniu beta tylko 91000- powinno być chociaż ze 150000..............
Dlaczego to nas spotyka?? Zostałam na dodatek bez pracy z kredytem...to wszystko nie ważne - ,myślałam, że kiedyś doczekam się dziecka, chyba się myliłam. Podobno po zobaczeniu akcji serca na USG ryzyko poronienia zmiejsza się z 1do6 na 1 do 20...Co z tego jak i tak mi się nie udało pewnie.....
 
Luzia poczytaj

"W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG. Wartości nieprawidłowe nasuwają podejrzenie poronienia lub ciąży ektopowej (przyrost jest wolniejszy od prawidłowego). Możliwy jest jednak chwilowy spadek stężenia HCG w przypadku, gdy w macicy, zagnieździły się przynajmniej dwa zarodki (co zdarza się przy mnogiej owulacji lub po zabiegach IVF) w chwili, kiedy jeden z nich obumiera. Nie ma to w tym wypadku wpływu na pomyślny przebieg ciąży."
 
Może Cię to troszkę uspokoi.

dobra zmykam dziewczynki narazie bo czekam na ważny telefon!
Buziam i trzymam za NAS wszystkie kciuki. Za każda z Was z osobna i za wszystkie razem.
 
Luiza nie trac nadzieji, strasznie trzymam kciuki za ciebie. Wiara czyni cuda, nie poddawaj sie. Twoj stres tu nie pomoze a tylko malenstwo bedzie sie niepokoic.
Pomodle sie za twoje malenstwo i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Trzymaj sie
 
Własnie ... LUIZA - nie wszystko stracone! Miej nadzieję i pamiętaj że ONA umiera ostatnia. Trzymaj się dzielnie i nie płacz tylko módl się i wierz...
 
reklama
Do góry