reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
slodziutka_e pisze:
Anetko dobrze że jesteś bo 3 dnito stanowczo za długo od BB;-) Ależ z M się z Was leniuszki zrobiły...hihihi przez dwa dni nie wychodzić z łóżka.Aż strach pomyśleć co będzie podczas owulki :-p:rofl2:
U nas jak pisałam ZAKOPANE i też do tego sypie i sypie i sypie i tak do znudzenia. Ja tez podpisuję się pod petycją i chcę wiosnę.

hehe... no stęskniłam się za Wami :tak:
oj...będzie się działo ;-)
no to są już nas dwie które chcą wiosnę...ktos jeszcze ?

luiza123 nie znam się, nie mogę poradzic... ale tak jak napisała Edytka... nadzieje umiera ostatnio... modlę się aby wszystko było w porządku... Trzymaj się Kochana

per:baffled:
Anetko takie lenistwo:-), każdemu się należy

czasami trzeba :-D
 
Selenka, ślicznie Ci w tych ogrodniczkach!

Syla, śliczny dzidziuś!

Iławianka, będę trzymała kciuki za Twoją śliczną córeczkę.

Luiza, kochana wszystkie jesteśmy z Tobą. Wiem, że ciężko Ci będzie dotrwać do jutra, ale musisz wierzyć, że będzie wszystko dobrze. To co napisała Edytka brzmi bardzo optymistycznie więc wierz jak najmocniej i się nie poddawaj a jutro koniecznie nam daj znać.
 
reklama
Wybaczcie moje kochane dziewczynki ale jakoś nie mam nastroju na pogaduszki.
Wiem że dobry Bóg wie co robi i chce dla nas dobrze. Bo czemu miałby nas zamiar skrzywdzić? To bez sensu. Tylko czasem w takich chwilach jak ta - myślę sobie czego On od nas chce. Bo wiem że On każdej z nas da upargnionego bobaska tylko wiem że chce czegoś od nas. Pragnie to dostać i daje nam znaki. My musimy nauczyć się je odszukać.
Ehhhh

Agatko... tulaski... Trzymaj się dziś dzielnie. O 19.. będę z Tobą myślami.
 
Do góry