reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wtrącając sie w Waszą rozmowę... Agula coś Ty zrobila z Madzią.. Napewno miałaś ją na NK bo jeszcze jej koment do zdjęć robiłać :baffled: dziwne.. ale najważniejsze że już się macie :-D

paaaa
 
A ja dzisiaj nadrabiam zaległości na forum i aż przyjemnie patrzy się na Wasze brzusia. Aga irl, Allaa, Gabi, Miroslava, Wróbelek, Selena, Mordoklejka i Pixella wyglądacie po prostu cudnie, aż mi idzie na wspomnienia że to było tak niedawno - życzę Wam mocnych kopniaków od Waszych dzieciątek na szczęście za szczęśliwe rozwiązania - oczywiście w odpowiednim terminie dla każdej.
Pati b. śliczne masz te koszatniczki a jakie maleństwa, musi być wesoło im w tym mieszkanku.
Selena życie weryfikuje różne ideały, niestety u mnie obcy ludzie okazali się życzliwsi niż własna rodzina.
Sylvii28 - trzymaj się będzie jeszcze dobrze i dalej myśl pozytywnie nie wolno się poddawać a to co nas nie zabija to nas wzmacnia.
Oluniaa dziwnego masz tego lekarza, trzymaj się i tak jak radziły dziewczyny skonsultuj się jeszcze z kimś a jak niestety okaże się to prawdą zmień jak najszybciej ginka.
Trzymam kciuki za Anesto.
Słodziutka naprawdę przyjemnie czyta się Twoje posty - przemawia w nich po prostu mądrość życiowa, podziwiam że po tym co przeszłaś tak wspaniale się trzymasz i jeszcze Twoich sił witalnych udzielasz innym - chylę czoła.
A ja wkręcam się jakoś w wir pracy i życia domowego i mam ogromną do Was prośbę trzymajcie w czwartek kciuki za moją córeczkę bo jedziemy z nią do Poradni Ryzyka Okołoporodowego by skonsultować co dzieje się z jej główką (ma powiększone komory mózgowe) wierzę że to pomoże bo na tym forum są same najżyczliwsze osoby jakie spotkałam. Pozdrawiam Was wszystkie - przepraszam że nie wymieniam.
Załączam fotkę mojego dzieciątka zrobioną w Walentynki
 
Cześć.Wróciłam i musiałam zajrzeć chociaż na chwilę (Mąż się śmieje, że się uzależniłam), ale tyle napisałyście, że nie dałam rady wszystkiego przeczytać. nadrobię zaległości jutro. Buziaki dla Wszystkich.

Jeżyk Cyprianek jest piękniusi. Gratuluję raz jeszcze.
 
reklama
hej dziewczyny :-)

Przebrnęłam jakoś przez 3-dniowe zaległości...:-D

I zaczarowalas mnie Anetko w miare dobrym humorem:-) Dziekuje Ci "czarownico" hehe:-D
Dziekuje za zyczenia weekendowe Tobie tez zycze milego weekendu duzo usmiechu radosci :tak:

Carri... cały czas czaruję :tak::tak::tak:

Ale Ci fajnie, ja dziś sama siedzę :-(

kinguś... ja też bardzo nie lubię sama siedzie...
no nie powiem było miło... posiedzieliśmy do 2 :zawstydzona/y:

Anetko u Was też w Karkowie-Zakopane? Bo u nas już chyba z 15cm śniegu.. wszystko tak zawalone śniegiem że nie da rady autem jeździć po głownych drogach :angry::no::wściekła/y: nie cierpie takiej pogody!!
Udanej wizyty znajomych! Zawsze to raźniej w większym gronie!

u nas też sniegu a sniegu... dawno tyle nie widziałam... i cały czas pada :baffled: mój pies do domu wracac nie chce bo to śniegolubne stworzenie...:szok:
Ja ogólnie lubię snieżek... ale przeraża mnie myśl co będzie jak to wszystko zacznie topnie... :baffled:

allaa super !!!

dla Aniołka Lilian
[*]... popłakałam sie czytając wiadomośc na kwietniówkach...

Omelka77, enka1 no no dziewczynki... nie zapominajcie o mnie :-D my też w następnym cyklu zaczynamy starania o dzidziusia... więc jest nas już trzy... zawsze w grupie raźniej :tak:

miranda witam wśród aniołkowych mam... i mocno zaciskam kciuki!!!

jezyk prześliczny synuś !!! jeszcze raz gratuluje !!!
akie momenty napawają mnie optymizmem... dziękuję !!!

slodziutka_e jestem jestem Edytko :-)

also, Miroslava, pixella77, modroklejka śliczne brzusie :-D

U mnie ok. Humorek dopisuje,zdrówko też:-DA to chyba od tego,że zaczęłam staranka, czym jeszcze się nie chwaliłam. @ planowana na 3.03. Mam więc teraz dużoooo "roboty":-D:-D:-DAle ważne,że przyjemna:-D

no to ja z całych sił trzymam kciuki ~!!!!

silvii28
przytulam mocno
[*] i gratuluje takiego podejścia... pozazdrosścic...

oluniaa
przytulam mocno...

selena śliczne spodenki :-)

syla28 musi byc dobrze !!!! zaciskam kciuki !!!

Anesto trzymam kciuki !!!

iławianka śliczna córcia :-) Trzymam mocno kciuki !



A ja zniknęłam na weekend bo jakiś taki zakręcony był :baffled: w sobote nawiedził nas mój tatuś (przywiózł zrobione przez mamę chrusty...ale sie najadłam:zawstydzona/y:) później robiliśmy obiadek a wieczorkiem pojechaliśmy do naszych przyjaciół...
niedzielę w sumie (poza chwilka w kuchni na robienie obiadku) spędziliśmy w łóżku .... a mój M się tak rozleniwił że wziął urlop na pobniedziałęk i znowu leniuchowaliśmy cały dzień :) :-D:-D:-D

powiedzcie mi... czy u Was tez tyle śniegu ??? :baffled:

bo u nas to normalnie chyba z 50 cm :szok: jak nie więcej... i cały czas pada...

a mnie to już w sumie się znudziło... chciałabym wiosnę :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry