reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam drogie dziewczynki:tak:
Przepraszam bardzo ze nie pisałam tak długo ale tydzien miałam strasznie zabiegany wiecie jak to jest jak sie faceta samego w domu na jakis czas zostawi:baffled: :szok:w mieszkaniu masakra była niby jakos tam poogarniane ale po katach nie bardzo:sorry2: to musiałam dojsc do ładu do tego praca i dopiero dzisiaj troche wolnego.
no i tak ogolnie to jestem troche zmartwiona bo juz tydzien spoznia mi sie @ a w ciazy raczej napewno nie jestem bo zrobiłam chyba z milion testow i wszystkie negatywne wyszły a tu nie ma zadnego polskiego gina:wściekła/y::wściekła/y::-( no wiec poczekam jeszcze pare dni i jak nie przyjdzie to chyba pojde tu do jakiegos lekarza.

Pozdrawiam bardzo bardzo mocno i sle buzki;-):tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ja się mało odzywam bo mam problemy z ojcem. Nie może sprzedać auta i wszyscy w kółko winni!!! Zabrania mi nawet na chwile usiaść do kompa, na szczęście teraz śpi!!!
Nie mogę się już doczekać kwietnia.

Jeżyku Cyprianek jest przecudny!!!!!!!!!!!

Alicja1985 To Ty powinnaś decydować kogo chcesz zaprosić na wesele. Ja już wiem, że ojca Artura na 100% nie zaprosimy, bo nigdy się nim nie interesował i nigdy nie chciał mu pomóc

U mnie tak sobie. Humorek mi nie dopisuje, a samopoczucie takie sobie.............. Za chwilę muszę uciekać więc przepraszam , ale wam nie poodpisuję.
 
witam dziewczynki. jutro do pracy :sorry2: ehhhh. mam nadzieję, że jakoś przeżyję.

Jeżyk synusia masz prześlicznego - gratuluję raz jeszcze.
 
Koti wszystkie bałyśmy się powrotu do pracy.......a okazywało się że nie jest tak źle........ trzymaj się dzielnie.......

Alicja masz rację....... to jest twoje święto i to ty decydujesz o tym co w tym momencie będzie dla was dobre......

Mała fakt że gdy spóźnie się @ to już kombinujemy co może być powodem...... a może to tylko stres, pozdrowionka z zasypanego kraju:tak:

Pyzunia to trzymamy kciuki za owocne męczenie M........ mój momentami był strasznie zmęczony...... ale jeśli kobieta mocno czegoś pragnie.......

Ja zaraz do domciu....... i dwa dni wolne:-D...... moje dzieciątko zaczęło ferie więc spędzę z nią troszkę więcej czasu.......

buziaczki na dobranoc bo dzisiaj juz pewnie nie zajrzę......
 
Witam się z Wami maleńkie.

Mała Agula cieszę się że napisałaś. A z @? Pewnie jak Alutka napisała - stesior też czasem bywa tym że @ się opuszcza.. Trzymam kciuki by wszystko się wyjaśniło. A Ty prosze dawaj znać czesciej że żyjesz :tak:

Pyzunia więc po cichutku kibicuję i trzymam kciuki za to by @ nie przyszła na długie 9 miesięcy!

Carri Izuniu co z Tobą?

Alutka tak u nas dzieci też ferie zaczęły śniegu po pas więc mają ubaw. Ale przynajmniej Im się zima podoba ;-):tak: To odpoczywaj NAM!

Alicja1985 faktycznie ja zapraszałam na ślub tych na których miałam ochotę by byli. To jest WASZ dzień i nic ani nikt nie powinien Go wam zepsuć.

Agula Irl to teraz poodpoczywaj. Brzuszka już nie kryj.. i ciesz się .. :rofl2::-D

Koti w pracy nie będzie napewno tak źle. 3mam kciuki za Ciebie!

wróbelek to tata taki despota? Wrrrr jak ja nie lubię takich ludzi co wyżwają się na swoich bliskich. Dobrze że napisałaś. Buziale dla Ciebie i dzidziusia.

Kasiu(szafirku) AGuś AJ, Andzi.. tulam
 
Alicja pytałas co z Katrin.. ktoś kiedyś zauważył że po "wpdace" zielono_mi nie odzywa się na forum :confused::dry:

Nikogo nie oskarżam.. tylko ktoś taki kiedyś zamysł dał.:baffled:
 
reklama
Do góry