reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Muffy kochana jak ja cie doskonale rozumiem, dziś idę do specjalisty i zastanawiam się co powiem jak zapyta czy chcemy mieć jeszcze dziecko, bardzo się boję... ale i chcę... tylko nie chcę przechodzić jeszcze raz tego wszystkiego...
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę w którym tygodniu ciąży widać na usg serduszko?? Podobno od 6-8 tygodnia , tyle że nie wiem, czy licząc od ostatniej miesiączki , czy od owulacji. Lekarze różnie liczą i się zakręciłam....
 
Luiza jakos tak ci dopinguje i podczytuje watek. Bardzo ci gratuluje i trzymam kciuki. Serduszko widac miedzy 7-8 tyg od miesiaczki. Pozdrawiam:-)
 
Dziękuje serdecznie za odpowiedzi:-)
9 lutego mam wizytę i od @ będzie 7 tydzień, więc powinno być widać....strasznie się boje, bo co jeśli serduszka jeszcze nie będzie???
A ja tam wolę liczyć od owulacji- to bardziej do mnie przemawia i jak dla mnie to w lutym będzie 5 tydzień:-)
Stresuje się okropnie. Dziś w nocy się obudziłam spocona i przestraszona- śniła mi się wizyta.....
kaskax25,Diana81 ściskam Was bardzo mocno!!! Trzymajcie kciuki
 
Diana81 żebyś wiedziała, wynajduje sobie zajęcia, ale nic nie działa...ani na sekundę nie przestaje myśleć o tym co będzie jak się okaże że coś jest nie tak... Wiem, że nie powinnam tak myśleć, ale poprostu się nie da, nie da się sobie powiedzieć : "od dziś się nie stresuje" i już!! Do tego wczoraj zadzwoniła do mnie moja kierowniczka z pytaniem dlaczego dostałam zwolnienie na tak krótko, czyli do następnej wizyty...nie wiedziałam co mam jej powiedzieć. Pewnie dlatego, że sama lekarka nie wie jak będzie, a na zapas nie dają...
Oszaleje z niepokoju, do tego nadal żadnych objawów nie mam:wściekła/y:
 
WItam się z dziewczynkami.

Muffy witaj ponownie wśród Aniołkowych mam. Ja Cię pamiętam. Jak sama tutaj zaglądałam a później nieśmiało zaczęłam pisac. Powiedz czemu tym razem się nie udało? W którym tygodniu zaczęło się źle dziać? Jeśli "to" wszystko nie jest za świeże bardzo prosze Cię o odpowiedz. A myślałyśmy z szafirkiem że limit złych wydarzeń dla dzieczynek z BB wyczerpałyśmy już my w tamtym roku :wściekła/y::angry: Ojjj jak bardzo się pomyliłyśmy.
Przykro mi z powodu Twojej straty. Powiem Ci że jeśli o mnie chodzi. Chęć walki jest ogromna. I wiem że szybko się nie poddam. Bo cel jest szczytny i piękny - warty tej ogromnej walki jaka rozgrywa się w nas samych.
Pisz do nas.. jak zawsze to robiłaś. Trzymaj się cieplutko i niech Bóg da Ci/Wam siłę do walki.

Enka cieszę się z takiego nastawienia u Ciebie. Tylko czemu tak późno do nas zaglądasz :zawstydzona/y::-p:-D Dzisiaj wolne więc może będzie Ciebie troszkę wiecej?

Luiza serduszko napewno bić powinno przy becie powyżej 9tyś. Mi tak lekarz powiedział. Choć to też zależy od aparatu jaki jest czuły. Bo mówił mi że czase i widać serduszko znacznie wcześniej. Wszystko zależy od tego jaki się ma sprzęt i czy jest się dobrym ginkiem wykonującym usg.
Dlatego nawet gdyby serduszka nie było widać. Nic straconego. Bo różne mogą być tego przyczyny.I mówią też że serduszko zaczyna bić 21dni po zagnieżdżeniu się w macicy.

Diana u mnie wczoraj cały dzien lało.. jak nie wiem co. Póżniej na wieczór deszcz przerodził się w śnieg i dzisiaj wstałam i mam gdzieś z dobre 6cm śniegu na aucie.. a i na polu pewnie będzie ok 8. Bo wczoraj już zdążyłam ściągać jedną warstwę śniegu z auta. Więc u nas zima na całego :no::wściekła/y::angry::crazy:

Kasiu(Szafirku) kochana proszę daj znać co Ci powiedział wkońcu specjalista. Na jakie badnia Cię pośle. A o której masz tą wizytę? Daj znać .... prosze.
A ja zrobię co mogę... trzymam kciuki by wszystko dało się wyprostować ....
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Luiza nie stresuj się,to nie pomoże fasolce a i tak będzie co ma być,a będzie wszystko dobrze,myśl pozytywnie.Przytulam i trzymam kciuki:-)

Agi28 moje gratulacje,życzę ci spokojnej ciązy:tak:

AgaIrl no piękny brzuszek,cieszę się,że wszystko okey:-)

Guśka ty się nie przejmuj że mała słabo kopie,ona też musi odpocząc,wyspać się:-Djeszcze da ci popalić:tak:

Pixella,Ola15,Iławianka,Pati.b,Niusia,Szafirek,Słodziutka,AgaAj,Silvii28,Ozkane,Alutka,Selena,Alla,Also,Diana81,Enka,Pyzuniagaj...i niewymienione dziewczynki pozdrawiam cieplutko.

Muffy mocno cię przytulam.

Kasiek a czemu ty się nie odzywasz?mam nadzieję że wszystko w porządku?:tak:

A ja znowu w dół wpadłam,zrobiłam dzisiaj tę prolaktynę,wynik odbiorę w poniedziałek ale jak poczytałam o skutkach ubocznych bromergonu to sie przeraziłam,mam nadzieję że jednak prolaktyna wyjdzie w normie.
 
Do góry