reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zjadło mi połowę posta:wściekła/y:...Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę miłego dnia.
ó
Muffy mocno cię przytulam,nie poddawajcie się,Bóg wynagrodzi Wam cierpienie i ześle szczęście w postaci dzieciątka:-)

A u mnie dół,dalej plamię,zrobiłam dziś tę prolaktynę,odbiorę w poniedziałek.Poczytałam trochę o bromergonie i przeraziłam się jego skutkami ubocznymi.To że coś się dzieje niedobrego nie pomaga mi w walce ale nie poddam się.
 
reklama
hej dziewczyny
ja dzis mam wizyte więc podniosłam sie z wyrka...
mam nadzije ze wszystko bedzie dobrze
czuje sie nadal okropnie, najgorsze są nocne wymioty, no ale wytrzymamy...

pozdrawiam was serdecznie, jak dojde do siebie to bede miala co czytac, tyle zaleglosci!
pa
 
cześć Karolcia

kiedy testujesz?:-)

Ola nie jestem w trakcie,@ powinnam dostać koło 6.02 ale w połowie cyklu zaczęłam plamić i tak do dziś,lekarz powiedział że to zaburzenia hormonalne i zlecił badanie plolaktyny.Więc nawet nie myslę o testowaniu bo jak wszystko rozregulowane to nie ma o czym marzyć.A ty kiedy?życzę Ci ll ślicznych kreseczek:tak:
 
Cześć.Ja walczę nadal z kaszlem,już nie wiem co robić:zawstydzona/y:
Muffy kochana bardzo mi przykro:no::-(
Dla wszystkich buziaki,nie poczytałam jeszcze dokładnie.Pa.
 
Syla ja też trzymam mocno zacisniete kciugi
Aga Ir widziałam zdjęcie-piekne:)
Karolka ja raczej na razie nie...jestem w trakcie badań a i stracha mam przed kolejna ciążą..
 
reklama
Sylwia cieszę się że napisałaś. Pamiętam o Waszej dzisiejszej wizycie i trzymam mocno kciuki. Daj znać koniecznie co u Was.

Karolcia bromergon brały u nas dziewczynki napewno. WIec Ci pomogą. Nie masz co się starchać. Już nie pamiętam dokładnie które.. ale wiem ze na 100% jest ich kilka. Po przeczytaniu Twojego posta może się odezwą :tak: Wszystko będzie OK. A z tą prolaktyna może się przecież okazać że wszystko jest OK

Izunia witaj... strach już zawsze będzie. Ale widok dziecka wszystko wynagrodzi - jak mówi Diana. Zresztą nie tylko Ona ;-)

Gabi a duży ten kaszel?
Mikołajowi już przeszło?

Zmykam na zakupki będę później!
 
Do góry