reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Sylvi gratuluję :)

musze wam cos pokazac to padniecie ze smiechu :-D mam takie coś na tapecie :-D przyszłam z domu włączyłam kompa i mało z krzesła nie spadłam :-D

Ide posprzątac tą kuchnie bo nie chcem lania :-D:-D:-D :no::no:
 

Załączniki

  • Nowy-1.jpg
    Nowy-1.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 52
sylvi gratuluje!!!

pati dobre hehe ...

gabi syla pixella zdrowka zycze

kasiu a juz dobrze przeszlo mi ...tyle ze gadac to ja juz nie bede z ta baba.... A JAK tY sie czujesz dobrze? Uwazaj na Was ...Buziak
a moje dziecie znowu spi ...
 
Witajcie....
Pati...ale się ubawiłam..dobre....hihi
Gabi....trzymam za Was kciuki kochana,oby to choróbsko odpusciło....
Silvii...gratulacje....
Mama24...witaj,przykro ze i Ciebie To spotkało,...ale jak widać może być dobrze...gratuluję....
Andzi....sliczny ten napis nad suwaczkiem....;-)
Edytko...miło,że jesteś.....
Aga Ir...oj Ty biedna masz z tym kibelkiem....
Also...śliczne zdjątka,tulę i zycze duzo zdrówka i wiary...
Jezyk....no i juz koncówka...niedługo utulisz swoje Szczęście....
Marlenka,Kasiek...duzo zdrówka dla Maluchów....
Pozdrawiam Was Wszystkie......
 
:zawstydzona/y:no i szybko sie uwinełam, bo chodziło mu tylko o talerzyk ze sniadanka i szklanke no i i sandwicha ze wczorajszej kolaci bo mi sie nie chcialo myc tego o 22giej;-) no mam prawo do lenia :laugh2:
Ciesze się że u was wszystko w porządku że mamy kolejną zabrzuszoną :)

Kurcze musze coś też wymyślic dla tego mojego artysty :confused2::-) może macie jakiegos pomysła?:sorry:
 
marlena 78 zdrówka dla syncia

ola udanego spotkanka

Aga+ir współczuję kontaktów z kibelkiem

selena oby mdłości już nie wróciły

jezyk razem z Tobą czekamy na termin, ale najważniejsze, że wszystko w porządku

syla28 tulaski na samopoczucie, ale dasz radę. Musisz kochana

luiza123 czekamy z Tobą na wynik. Będzie dobrze

sonita może to i dobrze, że egzamin niedługo, bo krócej będziesz się denerwować

pixellko dużo zdrówka życzę

Gabi dla Ciebie też zdrówka i wielkie tulaski. Musi być dobrze

silvii28 gratuluje mocno. Spokojnych miesięcy oczekiwania na maleństwo

pati pomysłowy ten Twój m.

wszystkie pozdrawiam
 
silvii28 rozumiem doskonale Twoje obawy. Ja poprzednim razem też zapeszyłam-teraz poza najbliższą rodzina i kierowniczką w pracy- nie wie nikt!!
GRATULUJE KOCHANA!!!!

ozkane dziękuje- trzymaj mocno kciuki za wysoką betę
 
reklama
melduje ze jestem ale mam problemy z kablem do laptopa ...teraz korzystam z kompa dziewczyn....mam nadzieje ze uda mi sie cos wymyslic z tym kablem...dzis pytalam w sklepie to zaspiewali 120 euro za kabel....masakra jakas.....sasiad sprobuje go naprawic mam nadzieje a jak nie to chyba nowego laptopa kupimy heheheh
 
Do góry