reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie Dziewczynki Noworocznie!!!!
Spełnienia marzeń i wielu radosnych chwil w Nowym Roku!!!!:-D:-D:-D

A wracając do życia codziennego Sylwestra spędziliśmy w domku. Ja chciałam jechać w góry ale m nie:-(, mieliśmy iść do znajomych ale oni niestety musieli odwołać impreze, ale nie było nawet tak źle;podrinkowaliśmy, wypiliśmy szampana i o 1.30 poszliśmy spać. Tylko jakaś gówniarzeria :wściekła/y:zrobiła sobie impre na korytarzu na naszym piętrze:wściekła/y:
A moje dziecko pierwszy raz w życiu dziś pojeździło na sankach:-D a ma już prawie trzy latka:-D

Jeszcze raz wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forumowym brzuchatkom spokojnych miesięcy do końca, a oczekującym II kreseczek na teście!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witajcie w Nowym Roku.Jak większośc z nas spędziłam go z M w domciu,M miał urodziny więc siedzieliśmy sobie z teściami.Ja Nowy Rok zaczęłam płaczem bo jak wybiła 12-ta to stanął mi przed oczami cały kończący się rok i wszystko co się wydarzyło,M musiał mnie uspokajac bo tak się rozkleiłam.

Dziewczyny życzę wam by ten Nowy Rok był dla Was spełnieniem marzeń tych dużych i tych małych:-)
 
czesc wonka...dzieki.....oby kolejne usg bylo tez tak pozytywnie zakonczone....dopoki mam objawy to troche jestem spokojniejsza....wlasciwie to koncze niby 9 tydzien wiec teoretycznie nastepne usg bedzie w 10 tygodniu i 6 dniu wiec oby bylo dobrze:):):)
 
hmmmm chociaz to ja sie juz w tych tygodniach pogubilam.....wczoraj lekarz powiedzial ze dzidzia wyglada na 8 tyg i 6 dni.....wiec dzisiaj jest 9 tydzien.....jutro 9 i jeden dzien wiec zaczynam 10.....to znaczy ze usg bedzie ...w 12 tyg????? jesssuuuu sama sie zamotalam juz.......
 
Bedzie dobrze zobaczysz:tak:
a suwaczek mam bombowy poprostu!!
strasznie mi sie podoba:-)
tez bym taki chciala
mam nadzieje ze sie uda:rofl2:
 
reklama
Do góry